Wybierz daty

Museum of Illusions, Dubaj

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Museum of Illusions, Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Museum of Illusions, Dubaj? Kliknij tutaj.

Museum of Illusions, Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 145 opinii

Muzeum Iluzji jest świetne. Mnóstwo skomplikowanych postaci i „obrazów”, które zniekształcają perspektywę i tworzą dziwaczne zdjęcia. Wycieczka była tego warta i gorąco polecam. Są sympatyczni pracownicy, którzy robią zdjęcia dla gości i wyjaśniają niektórym postaciom, jak coś należy zrobić. Muzeum nie jest jednak łatwe do znalezienia. Powinny być lepiej oznakowane.

Pojechałem z grupą przyjaciół, świetnie się bawiliśmy, wszystko ciekawe i zabawne! Bardzo przyjazny personel! Na zewnątrz możliwość zobaczenia lokalnych handlarzy w tej magicznej atmosferze jest wspaniała, nie zapomnij zatrzymać się na przekąskę w małej restauracji: Nablus, fantastyczne dania i bardzo przyjazny personel! Trzeba odwiedzić!

Bardzo ładne muzeum. Niezbyt duże, ale mnóstwo fajnych rzeczy. Trudne do znalezienia. Jest w dzielnicy al Seef, gdzie nie ma samochodów. Taksówka nie znała muzeum i wysadziła nas do muzeum w Dubaju, potem jest krótki 20 minutowy spacer, sam w sobie fajny spacer po turystycznej dzielnicy, ale przy 44 stopniach nie jest tak przyjemny.

Ładne sztuczki fotograficzne, dziewczyna poszła ze mną, aby zrobić mi wszystkie zdjęcia, więc dobra obsługa.

Musisz zobaczyć. Na pewno będziesz zachwycony wszystkimi różnymi iluzjami i tym, jak działa twój umysł.