Museum aan de Stroom

Museum aan de Stroom

Museum aan de Stroom – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Antwerpia: wycieczka rowerowa z przewodnikiem

1. Antwerpia: wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Przejedź przez urocze miasto Antwerpia podczas wycieczki rowerowej z przewodnikiem. Zobacz okazałe rezydencje, malownicze place i piękną gotycką architekturę. Rozpocznij od głównego dworca kolejowego w Antwerpii i jedź przez dzielnicę żydowską w kierunku parku miejskiego. Kontynuuj w kierunku majestatycznego południa, będziesz cieszyć się spokojną przejażdżką wśród luksusowych rezydencji fantazyjnej części miasta. Zwiedzaj przyjemne place i zobacz piękną gotycką katedrę w historycznym centrum. Złap wspaniałe widoki na niezwykle ważną rzekę Scheldt i stary port. Odkryj najnowszy park w Antwerpii i przejedź przez dzielnicę Seefhoek do stacji, aby podziwiać wspaniały widok na imponujący budynek.

Antwerpia: Wycieczka po mieście na hulajnodze elektrycznej

2. Antwerpia: Wycieczka po mieście na hulajnodze elektrycznej

Poznaj najlepsze atrakcje Antwerpii podczas wycieczki z przewodnikiem na wygodnej hulajnodze elektrycznej. Szybuj ulicami najpopularniejszych dzielnic miasta, poznając ich historię od profesjonalisty. Podziwiaj tradycyjne i nowoczesne budynki podczas spokojnej przejażdżki. Poznaj swojego przewodnika i wskocz na pokład swojej elektrycznej hulajnogi. Naucz się nim sterować w mgnieniu oka i ciesz się stabilną jazdą. Rejs z dzielnicy portowej Het Eilandje na północy, z Domem Portowym architekta Zahy Hadid, do Dzielnicy Diamentów na południu. Obejrzyj do 16 kilometrów tętniących życiem ulic miasta. Podróżuj wzdłuż rzeki Scheldt i odkryj lokalne atrakcje, w tym operę, Museum aan de Strom, średniowieczną fortecę Het Steen, Pałac Sprawiedliwości architekta Richarda Rogersa oraz park centralny i dworzec centralny.

Antwerpia: 2-godzinna prywatna wieczorna wycieczka po ciemnej stronie Antwerpii

3. Antwerpia: 2-godzinna prywatna wieczorna wycieczka po ciemnej stronie Antwerpii

Ta prywatna wycieczka piesza to świetny sposób, aby zobaczyć mniej znane części miasta, z dala od tłumów turystów i poznać prawdziwą Antwerpię. Dołącz do tej wieczornej pieszej wycieczki i po drodze podziwiaj piękne panoramiczne widoki. Poznaj przeszłość Antwerpii, odkryj średniowieczne legendy i posłuchaj intrygujących historii z Dzielnicy Czerwonych Latarni, odkrywając mroczniejszą stronę Antwerpii. Poznaj ukryte klejnoty miasta i wyjątkowe zabytki. Twój doświadczony przewodnik podzieli się z Tobą swoją wiedzą i pasją do miasta, które nazywają domem, i oprowadzi Cię po niezapomnianych miejscach w mieście. Zatrzymaj się w różnych miejscach, w tym: Rynek, Kamienny Zamek, Dzielnica Czerwonych Latarni, dach Muzeum MAS, Stary Port, Kościół św. Pawła, modna nowoczesna dzielnica znana jako „Wyspa” i wiele więcej .

Antwerpia: 5 najważniejszych atrakcji miasta na drewnianym rowerze

4. Antwerpia: 5 najważniejszych atrakcji miasta na drewnianym rowerze

Odkryj Antwerpię na rowerze podczas wyjątkowej wycieczki po mieście na drewnianych rowerach COCO-MAT. Przejedź obok ważnych miejsc, takich jak Museum aan de Stroom i Dom Rubensa, i odkryj obszary, takie jak Schipperskwartier i Diamond District. Posłuchaj swojego przewodnika o historii miasta i lokalnych legendach. Rozpocznij swoją wycieczkę w porcie Schipperskwartier i usiądź wygodnie na swoim ekologicznym drewnianym rowerze COCO-MAT. Przejedź obok zabytków, w tym imponującego Museum aan de Stroom (MAS) i średniowiecznego beginażu, historycznego miejsca kultu religijnego. Następnie skieruj się w stronę Dzielnicy Diamentów, mijając Dom Rubensa, w którym mieszkał słynny artysta. Następnie podążaj za swoim przewodnikiem, aby zobaczyć katedrę Najświętszej Marii Panny w Antwerpii, Grote Markt, giełdę w Antwerpii i słynny dworzec centralny. Po drodze poznaj historię i kulturę Antwerpii od lokalnego przewodnika, a także poznaj projekty zrównoważonego rozwoju realizowane w mieście. Uzyskaj poufne wskazówki i rekomendacje, które pomogą Ci zaplanować resztę pobytu.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Museum aan de Stroom: najlepsze atrakcje w pobliżu

Museum aan de Stroom: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Museum aan de Stroom? Kliknij tutaj.