Museo de la Cultura Teotihuacana, Mexico

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Museo de la Cultura Teotihuacana, Mexico: najlepsze atrakcje w pobliżu

Museo de la Cultura Teotihuacana, Mexico: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Museo de la Cultura Teotihuacana, Mexico? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1286 opinii

Zarezerwowałem prywatną wersję wycieczki dla mojej grupy 10 osób. To było WSPANIAŁE i naprawdę warto. Van odebrał nas z naszego Airbnb i tam też wysadził. Dotarcie do Teotihuacan naprawdę zabrało nam cały stres, zwłaszcza że nasz kierowca Armando był ostrożny i punktualny. Nasza przewodniczka, Edith, była tak miła, kompetentna i elastyczna! Szczerze mówiąc, nie moglibyśmy prosić o lepszą osobę, która poprowadzi nas przez historię i miejsca. Po wycieczce mieliśmy degustację Mezcal i trochę „turystycznych” zakupów - ale tylko jeśli chcesz, nasz przewodnik nie wywierał presji na zakupy. Potem poszliśmy na lunch obok - Edith wiedziała, że w ten weekend obchodzimy 40. urodziny, i powiedziała restauracji, aby zrobiła to wyjątkową piosenką urodzinową! Pokochałem to. Ona naprawdę robiła wszystko, aby było to niezapomniane doświadczenie, i polecam to doświadczenie każdemu! Dziękujemy Edith, Armando i Amigo Tours!

Najbardziej niesamowita wizyta w życiu. Nasz przewodnik był przyjazny i bardzo kompetentny. Wydawało się, że ma odpowiedź na wszystkie nasze pytania. Nasz przewodnik oprowadził nas przez Teotihuacan i wyjaśnił wszystko, a także dał nam krótkie przerwy na siedzenie i nawadnianie się, jednocześnie podziwiając całe piękno. Degustacja alkoholu odbyła się pod koniec naszego dnia, ale nie dodała wiele do doświadczenia. Lunch był w bardzo smacznym miejscu i był idealnym sposobem na zakończenie wizyty.

Przewodnicy byli bardzo pomocni. Ogólnie wycieczka była satysfakcjonująca. Mogłoby być lepiej, gdyby w autobusie nosili uczestników o noszeniu masek. Niektórzy ludzie zdjęli swoje maski, nie jest to bezpieczne w przypadku kowboja. Wycieczka była raczej dobrze zorganizowana.

Wszystko super, przewodnik świetnie opowiada, jest profesjonalny i z poczuciem humoru, jedyna wada to taka że nie można było mieć odbioru z hotelu i potem nie mógł nas też tam zawieźć

Nasz przewodnik był niesamowity i naprawdę wiele się nauczyliśmy o piramidach. Był energiczny i bardzo dobrze znał historię. To zdecydowanie warte swojej ceny.