Murano

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Murano: największe atrakcje

Murano: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Murano? Kliknij tutaj.

Murano: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 12 710 opinii

Jak na Wenecję bardzo niska cena. Wycieczkę można również wykupić w kasie na San Marco, cena 20 euro. Ponad 4 godziny pływania i zwiedzania, wszystko bardzo sprawnie. Na Torcello opłata za zwiedzenie kościoła 5 euro, chyba można sobie podarować. Przewodnik opowiada w kilku językach - włoski, angielski, niemiecki.

Fajna wycieczka po najpopularniejszych wyspach laguny. Nie trzeba się zastanawiać jak się przemieszczać pomiędzy wyspami. Organizator robi to za nas. Statek czekał przy wyspach, a my mogliśmy podziwiać ich piękno spacerując. Polecam.

W opisie wycieczki była informacja o tym iż odwozi się klienta na miejsce odbioru, w moim przypadku było to obok KFC, natomiast wycieczka zakończyła się przy Placu Św. Marka. Ogólnie fajnie, polecana restauracja w Burano przepyszna!

Naprawdę warto. Każda z wysp ma swoj urok i jest warta zwiedzenia. Nie kupujcie w Murano w sklepie wewnatrz fabryki szkla, 10 metrow dalej 30% taniej. W Burano raniej w centrum wyspy niz w porcie.

Ciekawa forma zwiedzania. Mały procent turystów decyduje się na zwiedzenie wysp przez co jest tam dużo luźniej niż w Wenecji. Jeden bilet wychodzi taniej niż parking, więc warto.