Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Murano

Spokojniejszy sąsiad Wenecji szczyci się kolorowymi domami, lokalnymi owocami morza i pięknymi wyrobami ze szkła.

Murano: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Murano? Kliknij tutaj.

Murano: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 18 761 opinii

Nie można przegapić Bardzo piękny pałac Polecam Ci można zabrać z karnetem cena jest ciekawa ponieważ obejmuje zwiedzanie 3 muzeów i kilku kościołów. Nie wszystkie z nich są bezpłatne i trzeba zapłacić 3 €, aby je odwiedzić. Ta cena pozostaje wysoka dla tych, którzy nie mają karnetu, ponieważ na niektórych nie ma wyjątkowych rzeczy do zobaczenia

Świetna wycieczka, przeurocze wysepki (zwłaszcza Burano z kolorowymi domkami) - warto zobaczyć !!! bardzo dobra organizacja, na każdej wyspie chwila dla siebie, można iść na spacer lub cos przekąsić. Nam siebardzo pdoobało.

Udało mi się pojechać na Burano i zobaczyć kolorowy pejzaż miasta. Cieszę się, że mam wolny czas i mogę spokojnie pospacerować. Gorąco polecamy tę wycieczkę, gdy wybierasz się do Wenecji.

Na czas. Bardzo piękne wyspy do odkrycia. Personel jest miły, ale jest wiele komentarzy, które nie pozostawiają miejsca na relaks na łodzi.

Super dobra wycieczka, łatwa i dużo osiągnęliśmy. Dobra obsługa na promie i wykwalifikowani, dobrze poinformowani i przyjaźni przewodnicy.