Multimedialny Park Fontann w Warszawie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Multimedialny Park Fontann w Warszawie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Multimedialny Park Fontann w Warszawie? Kliknij tutaj.

Multimedialny Park Fontann w Warszawie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 140 opinii

Wycieczka segwayem po starym mieście. Mam 55 lat, nigdy nie jeździłem segwayem i nie uważam się za wysportowanego, ale po 2 minutach nauki nie miałem problemu z manewrowaniem segwayem, więc nie zniechęcaj się, to naprawdę zabawne. Mieliśmy dobrze poinformowanego przewodnika. Świetna zabawa dla całej rodziny (z dorosłymi dziećmi). Zalecana.

Segway to świetny sposób na poznanie miasta. Nasz dzień był deszczowy, ale nadal nam się podobało. Pavel (chyba) był super znającym się na rzeczy przewodnikiem po polskiej historii. Średniowiecze, II wojna światowa i komunizm. Angażujące i pozytywne. Podobało mi się to.

Polecam z całego serca ciekawą wycieczkę, z profesjonalnym przewodnikiem Panem Pawłem. Szeroka wiedza i uśmiech na długo pozostaną w pamięci. Polecam też niebanalny sprzęt segway, obsługa bardzo łatwa.

Dziękujemy ślicznie Panu Pawłowi z Warszawy za profesjonalne i przemiłe objeżdżenie zakątków Warszawy i pogłębienie historycznej wiedzy. Przejażdżka na segwayach była rewelacyjna. Pozdrawia Gdańsk

Fantastyczny sposób na zwiedzenie miasta, a do tego super zabawa na segwayu. Bardzo uprzejmy i rzeczowy Przewodnik. Serdecznie polecam!