Atrakcje i wycieczki
Muhafazat Maskat

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Muhafazat Maskat: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muhafazat Maskat? Kliknij tutaj.

Muhafazat Maskat: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 812 opinii

Niestety kierowca niewiele nam powiedział. Po postoju w Nizwie albo rozmawiał przez telefon, albo słyszał/odpowiadał na wiadomości głosowe podczas jazdy. W rezultacie był bardzo nieuważny i często zbyt szybki podczas jazdy w górę iw dół. Ciągłe pikanie w samochodzie z powodu nadmiernej prędkości na autostradzie było bardzo wyczerpujące. Lunch niestety nie był na górze w Misfah i nie był lokalnym specjałem, ale na ulicy na tyłach indyjskiego baru z przekąskami. Po obiedzie kierowca chciał nas odwieźć do Maskatu i dopiero po tym, jak powiedzieliśmy, że czegoś brakuje, zabrał nas na górę do Misfah. Niestety, jak wszyscy inni przewodnicy, nie towarzyszył nam w wędrówce po wspaniałych szlakach. W sumie wycieczka z ponad 200, - pp była więc zbyt droga i rozczarowująca.

Trasa bardzo mi się podobała, a przewodnik był świetny. Piękne lokalizacje, które odwiedziliśmy! Świetnie się bawiłem. Moim największym problemem było to, że nie zostałem poinformowany przed wyruszeniem w trasę, że aby pływać w Wadi, musieliśmy mieć kombinezony lub szorty i T-shirt (bez bikini lub jednoczęściowych kostiumów kąpielowych), co oznaczało, że albo płacić za wypożyczenie jednego lub nie pływać. Byłbym całkowicie w porządku, nosząc to, ale nie zostałem wcześniej poinformowany, że będzie to wymagane, więc jeśli czytasz to, upewnij się, że przyniesiesz coś, abyś mógł pływać! Byłem rozczarowany, że nie pływam, ale nie chciałem wynająć kombinezonu do pływania na pół godziny, kiedy już zapłaciłem za wycieczkę i miałem ze sobą jednoczęściowy kostium kąpielowy

Genialny w tej cenie

Ta trwająca ponad 4 godziny wycieczka zabrała nas w pouczającą podróż po niesamowitych krajobrazach i zabytkach Maskatu. Kierowca był przyjazny i pomocny, informacje dostarczane przez słuchawki (dostępne w różnych językach) były bardzo interesujące, a my mieliśmy dużo czasu na każdym przystanku na zwiedzanie każdej strony. Poleciłbym to każdemu, kto odwiedza Maskat, który chce zrelaksować się w jednej z najlepszych atrakcji miasta. Biorąc pod uwagę cenę, jest wart każdego grosza.

Bardzo dobry przewodnik, bardzo miły .. Hammed jest Omańskim chłopcem o wielkiej kulturze i szacunku .... warto wybrać się na tę wycieczkę tylko ze względu na jego obecność i dostępność ... opowiada wszystko o rzeczach i tradycjach Omanu Bravissimo! Odbyliśmy wiele podróży dookoła świata i tyle wycieczek

Podobał mi się komentarz, a wycieczka kończy się. Khaled był dobrym kierowcą i gospodarzem. Bardzo wygodne do odebrania z naszego hotelu Byłoby dobrze, gdyby upewnić się, że okna były czyste wewnątrz i na zewnątrz na zdjęcia. Pomocna byłaby mapa odwiedzanych miejsc i zabytków.