Wybierz daty

Usta Prawdy

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
1 - 16 / 21

Usta Prawdy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Usta Prawdy? Kliknij tutaj.

Usta Prawdy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2625 opinii

Było ok - przyjazny personel i użyłem tego jako głównego transportu podczas pobytu w centrum miasta, aby dostać się do głównych lokalizacji. Klimatyzacja na dolnym pokładzie. Dwa różne typy górnych pokładów. Jedno okno mniej, które było idealne, a drugie z oknami, które nie były tak miłe przy 34 stopniach ciepła, ale to drobiazg.

Dobra opcja, aby poznać wszystkie interesujące miejsca i możliwość wysiadania i wysiadania w wybranym przez siebie miejscu i tyle razy, ile chcesz w ciągu dnia. Byłoby interesujące, gdyby przy zakupie wycieczki podali już miejsca różnych przystanków na mapie trasy.

Byliśmy bardzo zadowoleni! Trasa jest dobrze dobrana, a cena naprawdę w porządku. Big Bus podobał nam się trochę lepiej niż City Sightseeing Bus (można było wybrać dowolną trasę), ale to była tylko niewielka różnica.

Polecam, szczególnie dla osób nielubiących pośpiechu, w upał - miły chłód od wody. Trasa niezbyt długa, wystarczająca jednak, żeby moc zobaczyć okoliczne zabytki. Miła obsługa.

Było bardzo miło i spokojnie. Możesz wysiąść tam, gdzie chciałeś i nie spieszyć się bez stresu. Personel naprawdę bardziej niż przyjazny.