Mount Batur

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mount Batur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mount Batur? Kliknij tutaj.

Mount Batur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 4793 opinii

Absolutnie fantastyczny dzień! Mój partner i ja zrobiliśmy to jako nasza pierwsza aktywność na Bali i byliśmy zaskoczeni. Eri nas oprowadzał przez cały dzień, który był bardzo rozmowny i informował o Bali i ogólnie o okolicy. Kiedy faktycznie wspięliśmy się na Mt. Batur mieliśmy Komanga jako naszego przewodnika. Był genialnym, przyjaznym facetem i był więcej niż szczęśliwy, że nasza grupa nie spieszy się, idąc szlakiem. Kiedy dotarliśmy na szczyt, pozwolił nam zrobić dużo zdjęć (a nawet dał kilka wskazówek fotograficznych!) Komang zdecydowanie sprawił, że to wydarzenie było bardziej niezapomniane. Gorące źródła w drodze powrotnej były zdecydowanie potrzebne, a krótka wizyta na plantacji była mile widzianym objazdem, mimo że szczególnie nie pijemy kawy!

Miałem absolutnie niesamowity czas na tej podróży i zdecydowanie poprawiło to personel. Karma był naszym przewodnikiem i był niesamowity! Był bardzo przyjazny, zrobił dla nas tyle wspaniałych zdjęć, zabrał nas do wszystkich najlepszych miejsc i był tak kompetentny. Był bardzo cierpliwy i pomógł mi chodzić w każdym punkcie, z którym walczyłem. Jest tak łatwy do rozmowy i łatwo się z niego śmiać. Powiedziałbym, że spacer jest dość trudny, ale wykonalny i zdecydowanie warty zachodu, gdy jesteś na szczycie! Nasz kierowca Eri był również bardzo przyjazny i bardzo pomocny we wszystkim, czego potrzebowaliśmy. Po drodze zatrzymał się w punktach widokowych i zrobił nam również zdjęcia. Niesamowita podróż razem i zdecydowanie polecam ich użycie

Wycieczka o wschodzie słońca była absolutnie niesamowita; nasz kierowca, Aris, odebrał nas z Canggu o 1:30 i zawiózł nas na Górę Batur. Myśleliśmy, że nasz przewodnik, Nova, był bardzo cierpliwy i pomocny, zwłaszcza, że nie byłem najszybszym piechurem i oboje prowadziliśmy z nim dobrą rozmowę, co było cudowne. Wspinaczka zajęła półtorej godziny i była wykonalna, chociaż nie jestem specjalnie wysportowana, ale zdecydowanie sugerowałbym noszenie butów sportowych lub trekkingowych. Uwielbialiśmy patrzeć, jak małpy wychodzą z krateru, aby zjeść śniadanie, a widok był naprawdę zapierający dech w piersiach; Poleciłbym to każdemu.

poszliśmy na 30. przyjaciela. veera odebrał nas z hotelu wygodnym samochodem, który był schludny i czysty, mówił dobrze i potrafił prowadzić rozmowę po angielsku. Byliśmy trochę zdenerwowani, że nie dostaliśmy laski, dopóki nie dotarliśmy do czasu, aż tam dotarliśmy, ale stary, nasz przewodnik Patrick był niesamowity! Pomógł nam zachować ostrożność, ponieważ nawierzchnia jest trudna i trudna do przejścia, więc potrzebujesz odpowiednich butów. Patrick był zabawny i pomocny w jednym, i powiem ci, że zrobił najlepsze zdjęcia z całej naszej podróży! Gorąco polecam tę wędrówkę i sprawdź, czy masz szczęście, by zdobyć Patryka

Naprawdę podobała nam się nasza wędrówka. Przewodniki były niesamowite! Nie mogliśmy zobaczyć wschodu słońca, ponieważ było zbyt pochmurno, chociaż zrobiliśmy wspaniałe widoki z tyłu. Ogólnie rzecz biorąc, było to zabawne i satysfakcjonujące doświadczenie.