Atrakcje i wycieczki
Mostar

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Mostar – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Mostar

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Mostar?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Mostar obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Mostar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mostar? Kliknij tutaj.

Mostar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2124 opinii

Naprawdę wartościowy dzień. Nieuchronnie wizyta w 3 miejscach miała charakter wstępny, ale ta wycieczka dała dobry początkowy smak Bośni i sprawiła, że chciałem wrócić, aby odkryć więcej. Daniel był przyjaznym, cierpliwym i zrelaksowanym, ale dobrze zorganizowanym przewodnikiem. Przejścia graniczne przebiegały sprawnie, a trasa była malownicza. Mostar był naprawdę ciekawy i spokojnie mógłbym tam spędzić więcej czasu.

Polecam. Wycieczka przebiegła pomyślnie, należy brać pod uwagę opóźnienie wynikające z przejazdu przez granicę. Sprawny transport spod ustalonego adresu. Sympatyczna i pomocna anglojęzyczna przewodniczka. Co do atrakcji- przepiękne wodospady, miasto Mostar bardzo gorące, nieco zatłoczone na ciasnej, głównej ulicy, ma swój specyficzny klimat ;)

Było wspaniale. Przewodnik był bardzo pomocny, miły, z dużym poczuciem humoru. Szczegółowo przedstawił plan zwiedzania, opowiqdał o kulturze i różnych atrakcjach do zobaczenia. Transport i podróż także bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim te wycieczkę.

Niesamowity przewodnik, który jest bardzo miły i tak dużo wie o obszarach, które odwiedziliśmy. Wodospady są piękne (na pewno pływają - mają ładne łazienki do przebierania się), a Mostar ma bardzo fajną atmosferę.

Punktualna i mała grupa ze świetnym przewodnikiem. Czego jeszcze chcesz?