Dodaj daty

Most Wiszący Clifton

Most Wiszący Clifton – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bristol: Clifton Suspension Bridge Vaults Experiences

1. Bristol: Clifton Suspension Bridge Vaults Experiences

Poznaj dwa z dwunastu imponujących kamiennych sklepień podtrzymujących most wiszący Clifton. Największa komora, odkryta zaledwie 20 lat temu, ma 11 metrów wysokości i jest pokryta niesamowitymi stalaktytami. Została zbudowana przez słynnego wiktoriańskiego inżyniera Isambarda Kingdom Brunela. Wszyscy posiadacze biletów muszą mieć co najmniej 7 lat i nosić solidne buty z dobrą przyczepnością. Wycieczka po twardych kapeluszach Jedna godzina. Wstęp 15 GBP To Twoja szansa, aby zajrzeć do ukrytych skarbców Brunela, odkrytych na nowo przez nieustraszony zespół inżynierów i robotników budowlanych w 2002 roku. Nasi doświadczeni przewodnicy-wolontariusze wyjaśnią, w jaki sposób projekt mostu Brunela został ukształtowany pod wpływem wpływu innych i jak młody przybysz był w stanie wyrobić sobie markę. Usłyszysz wszystko o ludziach, którzy zbudowali i ponownie odkryli skarbce, zanim założysz kask, zejdziesz po drabinie i sam się rozejrzysz. Odwiedź skarbce Jedna godzina. Dorośli 10 GBP, Dzieci 8 GBP Nasze Wizyty w Kryptach to przyjazny dla rodzin sposób na zwiedzanie Leigh Woods Vaults. Załóż kask, zejdź po drabinie i podążaj za naszą mapą, odkrywając największe i najważniejsze z dwunastu kamiennych sklepień – imponującą podziemną komorę echa o wysokości 11 metrów i ozdobioną stalaktytami. WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWAUpewnij się, że wszyscy członkowie Twojej grupy są świadomi następujących ograniczeń. Ze względów bezpieczeństwa możemy nie być w stanie zezwolić członkom Twojej drużyny na dostęp do skarbców, jeśli nie spełniają następujących warunków: • Wycieczki są odpowiednie dla osób powyżej 7. roku życia, a poniżej 18. roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła.• Ograniczenie minimalnego wzrostu to 1,2 m. r>• Proszę nosić solidne buty z dobrą przyczepnością, takie jak buty trekkingowe lub trampki. Nie możesz dołączyć do wycieczki w butach na obcasach ani w butach z odkrytymi palcami.• Ta wycieczka obejmuje wspinaczkę po pionowej drabinie i przechodzenie przez niski korytarz. Upewnij się, że jesteś do tego fizycznie zdolny. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://cliftonbridge.org.uk/wp-content/uploads/2020/06/Access-Guide.pdf • Upewnij się, że każdy aparat, telefon lub urządzenie, które przyniesiesz, będzie zmieścić się w kieszeni lub torbie, dzięki czemu masz dwie ręce wolne, aby wspiąć się po drabinie.• Tylko małe torby typu plecak, noszone na obu ramionach lub torby z paskami przez ramię, będą dozwolone w podziemiach. Duże torby, torebki, parasole itp. można bezpiecznie przechowywać w Centrum dla zwiedzających podczas wycieczki.• Pamiętaj, że sklepienia mogą być mokre i/lub błotniste, zwłaszcza po ulewnym deszczu. Załóż odpowiednią odzież i upewnij się, że aparaty fotograficzne lub telefony komórkowe są chronione przed wodą nasyconą kalcytem, która może spaść z sufitu.

Bristol: Ikona inżynierii Brunela - wycieczka audio z przewodnikiem

2. Bristol: Ikona inżynierii Brunela - wycieczka audio z przewodnikiem

Dowiedz się o Bristolu poprzez życie i twórczość głównego inżyniera Isambarda Kingdom Brunela podczas pieszej wycieczki, która obejmuje dwie jego najbardziej kultowe konstrukcje. Zaczniemy od doków w centrum miasta przy pierwszym na świecie transatlantyckim statku parowym, SS Great Britain, i udamy się wzdłuż przeważnie wyłączonego z ruchu kołowego brzegu rzeki do punktu widokowego Clifton Suspension Bridge, skąd będziesz miał wspaniałe widoki na most i poniżej imponujący wąwóz Avon. Najważniejsze to: Historia bliskiej śmierci Brunela, która sprowadziła go do Bristolu Widoki SS Great Britain, łodzi, która wypełniła lukę między Wielką Brytanią a Ameryką Most obrotowy Brunela, który Brunel porzucił Widoki na rzekę Avon, wąwóz Avon i wspaniały most wiszący Clifton, który został ukończony dopiero po śmierci Brunela w 1859 roku Opuszczona kolej Clifton Rocks Pod koniec tej trasy lepiej docenisz zarówno szybko industrializujący się świat Brunela, jak i to, co zrobił, aby nadać kształt światu, w którym żyjemy dzisiaj.

Bristol: spacer po mieście z przewodnikiem i interaktywne poszukiwanie skarbów

3. Bristol: spacer po mieście z przewodnikiem i interaktywne poszukiwanie skarbów

Go Quest Adventures zmienia ulice Bristolu w plac zabaw! Eksploruj ulice Bristolu i odblokowuj ukryty szlak, znajdując wskazówki, rozwiązując zagadki i wykonując wyzwania, zdobywając punkty po drodze, a wszystko to dzięki aplikacji Go Quest Adventures. Zobacz najważniejsze atrakcje okolicy, odkryj jej ukryte skarby i poznaj historię poufnych informacji oraz zabawne fakty po drodze (nawet miejscowi odkryją coś nowego!). Bristol, tętniące życiem i tętniące życiem miasto z niezależnym duchem, niegdyś uznawane za najmilsze miasto w Wielkiej Brytanii. Historyczny port z zawadiackimi piratami, znany z wiszącego mostu Clifton, domu Wallace'a i Gromita oraz słynnego artysty ulicznego Banksy'ego, Bristol to miejsce, które trzeba zobaczyć i nie zawiedzie Cię. Ponieważ Quest jest samodzielny, możesz: * Rozpocznij swoją misję, kiedy tylko chcesz, uzyskaj natychmiastowy dostęp bez konieczności drukowania z domu * Jedź tak szybko, jak chcesz i spróbuj zdobyć szczyt tabeli liderów lub idź we własnym tempie, zatrzymując się po drodze na odpoczynek. Twoja misja rozpocznie się w pobliżu katedry w Bristolu i zaprowadzi cię w pobliże portu, przez ulice starego miasta i kilka słynnych schodów, zanim wrócisz do miejsca jednej z najsłynniejszych prac ulicznych Banksy'ego. Podczas swojej wyprawy możesz „spotkać” pirata lub dwóch, usłyszeć makabryczną opowieść o drzwiach i zobaczyć jeden z najstarszych teatrów w Wielkiej Brytanii. Więc chwyć papugę i opaskę na oko, załóż wygodne buty i przygotuj się na odkrywanie zabytków, odkrywanie ukrytych skarbów i ostatecznie podbicie Bristol Quest! Jest to idealna aktywność na świeżym powietrzu dla par, rodzin, grup przyjaciół, grup szkolnych i może być idealnym elementem budowania zespołu lub działalności korporacyjnej. Spersonalizowane misje i pakiety grupowe są dostępne po wysłaniu wiadomości e-mail na adres hello@goquestadventures.com. Pobierz Questing już dziś!

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Most Wiszący Clifton: najlepsze atrakcje w pobliżu

Most Wiszący Clifton: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most Wiszący Clifton? Kliknij tutaj.