Most San Francisco Bay Bridge

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Most San Francisco Bay Bridge: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most San Francisco Bay Bridge? Kliknij tutaj.

Most San Francisco Bay Bridge: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6170 opinii

Nikt inny nie zapisał się na wycieczkę, którą kupiłem, więc zostałem przeniesiony do tej samej trasy z dodaną sekwoją. Wziąłem moją 16-letnią córkę, na szczęście przyniosła słuchawki, bo jazda jest długa. Ale dobrze się bawiła. Kierowca, Buck, był świetny i bardzo przyjazny. Jeśli robisz sekwoje, przygotuj się na wędrówkę. Nie wydaje się to zniechęcające w drodze w dół, ale ten powrót to zabójca pośladków! Ogólnie wycieczka była świetna i warta swojej ceny.

Udało nam się zobaczyć i dowiedzieć się więcej, niż się spodziewaliśmy. Przystanki znajdowały się w łatwych do zapamiętania miejscach, więc mogliśmy być pewni, że będziemy je odkrywać przed powrotem do autobusu. Wszyscy byli przyjaźni, profesjonalni i pomocni. To była nasza pierwsza podróż do San Francisco i pomogli nam podjąć decyzję o powrocie. Kiedy to zrobimy, na pewno znowu zagramy tę trasę.

Nie mam absolutnie nic negatywnego do powiedzenia. Byli bardzo uprzejmi przez telefon, a mój przewodnik też! Naprawdę podobała mi się ta trasa. Jedyną rzeczą jest to, że czas płynie tak szybko. To było zdecydowanie warte swojej ceny! Podróżowałem samotnie i czułem się bezpiecznie. Szukałem w Google i natknąłem się na tak wiele firm. Były najtańsze i były niesamowite od początku do końca.

Podobała nam się Denise jako nasz przewodnik. Była bardzo inspirująca wspaniałymi historiami. Czuliśmy się bezpiecznie w autobusie i polecamy ją na przyszłe wycieczki. Głośniki w autobusie były czasami niewyraźne, WiFi nie działało, a zawieszenie nie było najlepsze. Chociaż nie wpłynęło to poważnie na nasze doświadczenie.

Wycieczka była świetna i bardzo pouczająca o historii San Fransisco i okolicach. Możesz uzyskać wspaniałe widoki na most Golden Gate, Alcatraz i miasto San Fransisco. Polecam osobiście obejść czas zachodu słońca (pod koniec grudnia zabrałem łódź 1615) i nie mogłem życzyć sobie lepszych widoków i kolorów.