Dodaj daty

Most Rialto
rekreacja

rekreacja
Liczba znalezionych atrakcji: 141
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Most Rialto rekreacja

Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

1. Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

Weź udział w przejażdżce gondolą po kanałach Wenecji z maksymalnie 5 innymi osobami i gondolierem. Płyń z gracją przez tajemnicze kanały Wenecji podczas spokojnej 30-minutowej wycieczki. Odkryj kanały Wenecji, które mają w sobie mnóstwo piękna i uroku, co na pewno uda Ci się zobaczyć podczas rejsu. Popłyń wzdłuż kultowej cieśniny Canal Grande i dryfuj po mniejszych szlakach wodnych.

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

2. Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wejdź na pokład autentycznej gondoli i wybierz się w romantyczną podróż wzdłuż Canal Grande w Wenecji. Zobacz zabytki wzdłuż linii brzegowej, płynąc kanałem. Wyrusz z punktu początkowego i podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Kolekcja Peggy Guggenheim i Bazylika Santa Maria della Salute. Poznaj sekretne szlaki wodne Wenecji i rozkoszuj się atmosferą miasta z przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Podróżuj gondolą w pobliżu Placu Świętego Marka, Opery Fenice, Punta della Dogana i wielu innych uroczych pałaców. Przejdź pod małym mostem, odkrywając ukryte miejsca, do których można dotrzeć tylko gondolą.

Wenecja: Street Food Tour z lokalnym przewodnikiem i degustacjami

3. Wenecja: Street Food Tour z lokalnym przewodnikiem i degustacjami

Weź udział w wycieczce kulinarnej po Wenecji z degustacjami w niektórych restauracjach miasta. Po drodze podziwiaj liczne zabytki. Twój przewodnik, który jest miłośnikiem jedzenia, oprowadzi Cię po historycznym targu Rialto wzdłuż Canal Grande. Wycieczkę zakończysz na placu Campo Santa Margherita, który otoczony jest lokalnymi restauracjami i targowiskami. Spotkaj się z przewodnikiem w dzielnicy San Marco. Przekrocz most Rialto, aby odwiedzić targ o tej samej nazwie. Zachwyć się kolorowymi straganami z owocami i warzywami. Doświadcz codziennego życia w mieście, obserwując miejscowych kupujących świeże ryby i inne produkty. Później udaj się na plac Campo San Polo i wejdź do bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari. Przejdź przez plac Campo San Bartolomeo, na którym czas wolny spędzają mieszkańcy. W trakcie spaceruj delektuj się rozmaitymi specjałami, w tym regionalnymi serami, ciastkami buranelli i tradycyjnymi wypiekami. Skosztuj tiramisù w mieście, w którym powstał ten słodki przysmak, i poznaj wyjątkową kulturę związaną z cicchetti, przekąskami przypominającymi tapas, które są uwielbiane przez Wenecjan i podawane w typowych, przytulnych barach bàcari . Zakończ wycieczkę na placu Campo Santa Margherita w historycznej dzielnicy (sestiere) Dorsoduro w pobliżu uniwersytetu.  

Wenecja: Wspólna przejażdżka gondolą przez miasto na lagunie

4. Wenecja: Wspólna przejażdżka gondolą przez miasto na lagunie

Odkryj Wenecję z wody i podziwiaj miasto mostów i kanałów. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się w aksamitnym fotelu i obserwuj wspaniałe bizantyjskie budynki. Przepłyń pod niezliczonymi mostami i usłysz delikatne dźwięki wody na tle rozpadających się ścian palazzi. Popłyń w dół słynnego Canal Grande i zobacz okolice kościoła Santa Maria della Salute. Podziwiaj ten wspaniały barokowy kościół z XVII wieku i zobacz kręte małe kanały. Zrelaksuj się na gondoli i podziwiaj widoki na słynny most Rialto i kościół San Moisè. Podziwiaj teatr La Fenice i inne weneckie zabytki podczas rejsu po kanałach.

Wenecja: Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem

5. Wenecja: Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem

Zobacz piękne atrakcje Wenecji podczas wycieczki krajoznawczej z lokalnym przewodnikiem. Przekrocz sieć kanałów, korzystając z małych mostków i wąskich uliczek historycznych dzielnic Rialto, San Marco i Cannaregio. Odkryj miejsce starego centrum handlowego z czasów imperium weneckiego. Przejdź obok dawnego domu odkrywcy Marco Polo i dowiedz się, jak budował umowy handlowe z Chinami, zapewniając ważny związek między Wschodem a Zachodem. Zobacz imponujący kościół San Pantalon w dzielnicy Dorsoduro. Kontynuuj do dużej Bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, gdzie pochowany jest malarz Tycjan. Wejdź na wąski plac Campo San Bartolomeo i przejdź do Bazyliki San Giovanni e Paolo, gdzie pochowanych jest 25 dożów. Zakończ na Placu Świętego Marka i podziwiaj Bazylikę Świętego Marka oraz Pałac Dożów.

Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

6. Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

Poznaj Wenecję we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej w stylu scavenger hunt, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup i rodzin. Może być wykorzystywana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne (za pośrednictwem linku i danych logowania otrzymanych podczas rezerwacji), skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Wenecji. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, spostrzegawczości i ducha pracy zespołowej, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel zwiedzania miasta. Rozpocznij zwiedzanie od imponującego kościoła Santa Maria Gloriosa dei Frari. Odwiedź Campo San Polo, drugi co do wielkości plac w Wenecji. Sfotografuj Most Rialto, najstarszy most na Wielkim Kanale i podziwiaj Chiesa di San Salvatore z historią sięgającą VII wieku. Udaj się na tętniący życiem Piazza San Marco, największy i najbardziej znany plac w Wenecji. Podziwiaj Bazylikę San Marco z jej ozdobnymi mozaikami. Podziwiaj pałac Pallazo Ducale, symbol Wenecji. Odwiedź cudowny kościół San Zaccaria i Chiesa di San Giorgio dei Greci z charakterystyczną krzywą wieżą, ozdobnym wnętrzem i ścianami ze złoconymi portretami. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień.

Z jeziora Garda: Całodniowa wycieczka grupowa z przewodnikiem po Wenecji

7. Z jeziora Garda: Całodniowa wycieczka grupowa z przewodnikiem po Wenecji

Spędź jeden dzień w jednym z najbardziej romantycznych miast na świecie podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem do Wenecji znad Lago di Garda. Przemierz całą Wenecję Euganejską w klimatyzowanym autobusie, a następnie wskocz na prywatny statek, który zabierze Cię do centrum miasta. Na koniec dołącz do pieszej wycieczki z placu św. Marka do mostu Rialto. Po odbiorze z różnych miejsc w obrębie Lago di Garda, w tym z Limone, Riva del Garda i Bardolino, skorzystaj z transferu do Wenecji z krótką przerwą na kawę (na własny koszt) niedaleko Soave. Około godz. 11.00 dotrzesz do Wenecji, gdzie wskoczysz na prywatny statek i popłyniesz Laguną Wenecką do placu św. Marka. Udaj się w 40-minutową wycieczkę pieszą z przewodnikiem i słuchawkami po placu św. Marka i zobacz jedne z najbardziej znanych budowli w mieście, takich jak bazylika św. Marka, Most Westchnień i dzwonnica św. Marka. Udaj się na spacer głównymi ulicami do mostu Rialto i innych zabytków w „La Serenissima”. Dowiedz się więcej o Republice Weneckiej i o tym, jak doszło do jej dominacji na wschodzie i zachodzie jako „królowej Adriatyku”. Centralna dzielnica jest pełna pięknych placów, kanałów i niszczejących rezydencji wraz z zabytkowymi kościołami, pracowniami artystycznymi i mostami. Po południu będziesz mieć trochę wolnego czasu na relaks i zwiedzanie na własną rękę. Zejdź z utartego szlaku i zyskaj bardziej autentyczny wgląd w codzienne życie miasta lub zrelaksuj się i obserwuj ludzi w jednej z licznych kawiarni przy placu św. Marka. Około 17.45 łódź będzie czekała na Ciebie, aby zabrać Cię z placu św. Marka do autobusu transferowego.

Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

8. Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

Święty Marek to największy plac w Wenecji, w którym znajduje się wspaniała Bazylika św. Marka, Dzwonnica i Pałac Dożów. Odkryj najważniejsze atrakcje Wenecji podczas tradycyjnej przejażdżki gondolą. Po spotkaniu z przewodnikiem omiń kolejkę i wejdź do budzącej podziw bazyliki św. Marka. Kościół dominuje nad placem dzięki swojej niesamowitej fasadzie i kopułowemu dachowi. Jednak wnętrze jest jeszcze bardziej oszałamiające. Poznaj jego fascynującą historię ze swoim przewodnikiem. Następnie odwiedź majestatyczny Pałac Dożów, w którym niegdyś mieścił się wymiar sprawiedliwości Wenecji, więzienie oraz jego książę. Omijając kolejki, Twój przewodnik przeprowadzi Cię przez imponujące korytarze zabytków i zabierze w podróż w czasie, odkrywając tajniki imperium weneckiego. Po wizycie w pałacu Dożów przewodnik zabierze Cię do naszego zaufanego gondoliera kilka przecznic dalej. Przez następne pół godziny usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zobacz Wenecję z zupełnie nowego punktu widokowego.

Wenecja: Ghost Tour do Rialto i Placu Świętego Marka

9. Wenecja: Ghost Tour do Rialto i Placu Świętego Marka

Odkryj tajemnice Wenecji, pełne nierozwiązanych zagadek, fascynujących legend i ekscytujących historii przekazywanych Wenecjanom z pokolenia na pokolenie. Zobacz Wenecję po zmroku i poznaj jej jeszcze mroczniejszą historię. Podczas tej wycieczki odwiedź plac San Marco i Rialto i daj się poprowadzić sugestywnej trasie gdzieś pomiędzy mitem a rzeczywistością, która wprowadzi Cię w najbardziej nieznaną i fascynującą stronę miasta. p> Doświadczony przewodnik poprowadzi Cię przez ciche korytarze i pustynne place, opowiadając po drodze historie i podkreślając wszystkie miejsca, które były sceną ciekawych historii i niewyjaśnionych wydarzeń. Dołącz do tej wycieczki, aby mieć szansę odkryć najbardziej fascynujące szczegóły historii Wenecji, opisane w inny i interesujący sposób. Ta wycieczka jest szczególnie odpowiednia dla rodzin z dziećmi.

Wenecja: Centrum miasta: historyczna wycieczka z przewodnikiem

10. Wenecja: Centrum miasta: historyczna wycieczka z przewodnikiem

Odkryj jeden z najsłynniejszych placów świata: San Marco. Twój przewodnik opowie bogatą historię zabytków w Pałacu Dożów, gdzie doży i najwyżsi politycy żyli i rządzili starożytną republiką. Zobacz front bazyliki i poznaj jej przydomek „Złoty Kościół”. Przejdź przez Calli i Campi, wąskie weneckie uliczki i place. Znajdź ukryte klejnoty artystyczne na placu Santa Maria Formosa lub w SS. Kościół Giovanniego i Paolo ze spektakularną fasadą, znany jako Panteon Wenecki. Zobacz Teatr Malibran, który był domem legendarnego Marco Polo. Wejdź na most Rialto, symbol miasta, aby zobaczyć tradycyjne targi, które niegdyś były centrum europejskiego rynku handlowego.

Wenecja

Wenecja

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: Most Rialto

Oprócz atrakcji typu rekreacja w: Most Rialto jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wenecja?

W: Wenecja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Most Rialto: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most Rialto? Kliknij tutaj.

Most Rialto: Co mówią inni?

Moja rodzina i ja pojechaliśmy na przejażdżkę wcześniej, niż się spodziewaliśmy (co jest wysoce zalecane, szczególnie na zimę, ponieważ słońce zachodziło bardzo wcześnie, a noc była już o 17:30!). Nasz przewodnik był naprawdę fajnym gościem, mieliśmy miał okazję pomachać swojej dziewczynie nad Canale Grande w Wenecji, co sprawiło, że całe doświadczenie stało się bardziej osobiste i poczuło się, jakbyśmy mieli jakąś więź. Oprowadził bardzo zabawną wycieczkę, której niektóre wskazówki były charakterystyczne dla jego trasy (pod jego firmą dowiedziałem się, że różne firmy zabiorą Cię w różne obszary ze względu na różne punkty początkowe! Nie wszystkie przejażdżki rozpoczynają się w tym samym miejscu i kończą w tym samym miejscu, więc różne ceny oznaczałyby, że widok, który zobaczysz, też byłby inny!!) Nie mogę się doczekać, aby ponownie odwiedzić Wenecję w kolejnym sezonie i przeżyć kolejne przeżycie! <3

Samo wykonanie jest znakomite. Przewodnik Mylène moim zdaniem był naprawdę świetny. Przyznam, że nie mówię po angielsku, więc mąż mi to przetłumaczył, byłoby miło, gdyby ktoś mi odpowiedział, gdy zadałam Wam pytanie, czy jest sesja po francusku. Ale to nie ma znaczenia, nadal podobały mi się te wizyty, te miejsca, anty pastis... Wciąż było coś, co mnie niepokoiło. Nie rozumiejąc angielskiego, wiele obserwowałem i mogę powiedzieć, że nie wszyscy usługodawcy byli zadowoleni z przyjmowania turystów. Moja babcia jest Włoszką i dorastałam, słysząc, jak mówi się w tym języku. Nie opanuję tego, ale rozumiem i obserwuję. Przewodnik kilka razy przewrócił oczami, nawet pogroził palcem jednemu z usługodawców. Wolałem wyjść, bo to przeszkadzało. Więc tak, polecam tę usługę, ponieważ odkryjesz miejsca i typową kuchnię, ale być może to od Ciebie zależy, czy wybierzesz lepszą.

Dziękuję Saro za wizytę!! Świetne poczucie humoru, pełna pasji i wiedzy o swoim mieście. Wiele się nauczyliśmy. Ta wycieczka po mieście jest doskonałym wprowadzeniem do pobytu w Wenecji.

Denise dała nam bardzo interesujący wgląd w historię Wenecji i współczesnego miasta

Bardzo interesujące inne perspektywy wykraczające poza typową wiedzę Wenecji.