Most Rialto
Bilety wstępu

Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 3

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Wenecja: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 800
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Most Rialto Bilety wstępu

Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

Weź udział w przejażdżce gondolą po kanałach Wenecji z maksymalnie 5 innymi osobami i gondolierem. Płyń z gracją przez tajemnicze kanały Wenecji podczas spokojnej 30-minutowej wycieczki. Odkryj kanały Wenecji, które mają w sobie mnóstwo piękna i uroku, co na pewno uda Ci się zobaczyć podczas rejsu. Popłyń wzdłuż kultowej cieśniny Canal Grande i dryfuj po mniejszych szlakach wodnych.

Wenecja: Niezwykłe zabytki - wycieczka piesza z opcjonalną gondolą

Wenecja: Niezwykłe zabytki - wycieczka piesza z opcjonalną gondolą

Zejdź z utartych szlaków Wenecji, z dala od tłumów. Z przewodnikiem odkryj serce Wenecji, w tym mniej znane obszary, bogate w historię, takie jak most Rialto. Najpierw odkryj Campo Santa Maria Formosa, jeden z największych placów w mieście, i odkryj dziewięć ulic i 11 mostów, które się od niego odchodzą. Przejdź przez Campiello degli Orbi, gdzie kiedyś prawdopodobnie mieszkało bractwo niewidomych. Następnie dotrzyj do obszaru świętych Jana i Pawła, gdzie obecnie znajduje się wenecki szpital. Odwiedź labirynt calli i campi (wąskie weneckie uliczki i place) i znajdź Dom Marco Polo, budynek uważany za dom słynnego odkrywcy, oznaczony białą tablicą i obecnie używany jako teatr. Na koniec przejdź przez Plac Świętego Marka z jego wspaniałymi zabytkami, a także Pałac Dożów. Kontynuuj swoje doświadczenie opcjonalną przejażdżką gondolą, odkrywając Wenecję z wyjątkowej perspektywy: przepłyń pod Mostem Westchnień do magicznego basenu San Marco i pozdrów uroczą wyspę San Giorgio. Czeka na Ciebie podróż marzeń!

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wejdź na pokład autentycznej gondoli i wybierz się w romantyczną podróż wzdłuż Canal Grande w Wenecji. Zobacz zabytki wzdłuż linii brzegowej, płynąc kanałem. Wyrusz z punktu początkowego i podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Kolekcja Peggy Guggenheim i Bazylika Santa Maria della Salute. Poznaj sekretne szlaki wodne Wenecji i rozkoszuj się atmosferą miasta z przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Podróżuj gondolą w pobliżu Placu Świętego Marka, Opery Fenice, Punta della Dogana i wielu innych uroczych pałaców. Przejdź pod małym mostem, odkrywając ukryte miejsca, do których można dotrzeć tylko gondolą.

Wenecja: Street Food Tour z lokalnym przewodnikiem i degustacjami

Wenecja: Street Food Tour z lokalnym przewodnikiem i degustacjami

Weź udział w wycieczce kulinarnej po Wenecji z degustacjami w niektórych restauracjach miasta. Po drodze podziwiaj liczne zabytki. Twój przewodnik, który jest miłośnikiem jedzenia, oprowadzi Cię po historycznym targu Rialto wzdłuż Canal Grande. Wycieczkę zakończysz na placu Campo Santa Margherita, który otoczony jest lokalnymi restauracjami i targowiskami. Spotkaj się z przewodnikiem w dzielnicy San Marco. Przekrocz most Rialto, aby odwiedzić targ o tej samej nazwie. Zachwyć się kolorowymi straganami z owocami i warzywami. Doświadcz codziennego życia w mieście, obserwując miejscowych kupujących świeże ryby i inne produkty. Później udaj się na plac Campo San Polo i wejdź do bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari. Przejdź przez plac Campo San Bartolomeo, na którym czas wolny spędzają mieszkańcy. W trakcie spaceruj delektuj się rozmaitymi specjałami, w tym regionalnymi serami, ciastkami buranelli i tradycyjnymi wypiekami. Skosztuj tiramisù w mieście, w którym powstał ten słodki przysmak, i poznaj wyjątkową kulturę związaną z cicchetti, przekąskami przypominającymi tapas, które są uwielbiane przez Wenecjan i podawane w typowych, przytulnych barach bàcari . Zakończ wycieczkę na placu Campo Santa Margherita w historycznej dzielnicy (sestiere) Dorsoduro w pobliżu uniwersytetu.  

Wenecja: Piesza wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych miejscach w mieście

Wenecja: Piesza wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych miejscach w mieście

Odwiedź Wenecję, jedno z najpiękniejszych miast na świecie, odkryj jego urok i poznaj jego historię podczas tej 2-godzinnej pieszej wycieczki. Spotkasz się ze swoim przewodnikiem w Dorsoduro i rozpoczniesz zwiedzanie miasta, spacerując po jego najsłynniejszych dzielnicach, takich jak Rialto i Cannareggio, z żydowskim gettem. Przejdź przez most Rialto, jedną z głównych atrakcji Wenecji, i dotrzyj do domu Marco Polo, słynnego odkrywcy. Zobaczysz kościół San Giovanni e Paolo, w którym pochowanych jest wielu dożów, ludzi, którzy rządzili miastem w przeszłości, oraz bazylikę de' Frari, w której spoczywa malarz Tycjan. Wycieczka zakończy się na Piazza San Marco, gdzie będziesz podziwiać wspaniałą bazylikę i Palazzo Ducale. Twój przewodnik wzbogaci Twoją wizytę o unikalne opisy, komentarze i anegdoty, które sprawią, że ta piesza wycieczka będzie niezapomniana.

Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

Poznaj Wenecję we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej w stylu scavenger hunt, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup i rodzin. Może być wykorzystywana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne (za pośrednictwem linku i danych logowania otrzymanych podczas rezerwacji), skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Wenecji. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, spostrzegawczości i ducha pracy zespołowej, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel zwiedzania miasta. Rozpocznij zwiedzanie od imponującego kościoła Santa Maria Gloriosa dei Frari. Odwiedź Campo San Polo, drugi co do wielkości plac w Wenecji. Sfotografuj Most Rialto, najstarszy most na Wielkim Kanale i podziwiaj Chiesa di San Salvatore z historią sięgającą VII wieku. Udaj się na tętniący życiem Piazza San Marco, największy i najbardziej znany plac w Wenecji. Podziwiaj Bazylikę San Marco z jej ozdobnymi mozaikami. Podziwiaj pałac Pallazo Ducale, symbol Wenecji. Odwiedź cudowny kościół San Zaccaria i Chiesa di San Giorgio dei Greci z charakterystyczną krzywą wieżą, ozdobnym wnętrzem i ścianami ze złoconymi portretami. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień.

Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

Marka jest największym placem w Wenecji, na którym znajduje się wspaniała Bazylika Świętego Marka, Dzwonnica i Pałac Dożów. Pozwól naszemu przewodnikowi wskazać niektóre z najważniejszych atrakcji placu, a następnie ciesz się zwiedzaniem Bazyliki Świętego Marka i Pałacu Dożów, a następnie zakończ wycieczkę z przewodnikiem tradycyjną przejażdżką gondolą. Po spotkaniu z przewodnikiem omiń kolejkę i wejdź do inspirującej Bazyliki Świętego Marka. Kościół dominuje nad placem dzięki niesamowitej fasadzie i kopulastemu dachowi. Jednak wnętrze jest jeszcze bardziej oszałamiające. Poznaj jego fascynującą historię wraz z przewodnikiem. Następnie odwiedź majestatyczny Pałac Dożów, który niegdyś był siedzibą weneckiego wymiaru sprawiedliwości, więzienia i księcia. Omijając kolejki, Twój przewodnik poprowadzi Cię przez imponujące korytarze i zabierze Cię w podróż w czasie, odkrywając tajniki weneckiego imperium. Po wizycie w Pałacu Dożów przewodnik odprowadzi Cię do naszego zaufanego gondoliera kilka przecznic dalej. Przez następne pół godziny usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zobacz Wenecję z zupełnie nowego punktu widzenia.

Wenecja: Wycieczka krajoznawcza z lokalnym przewodnikiem

Wenecja: Wycieczka krajoznawcza z lokalnym przewodnikiem

Zobacz piękne atrakcje Wenecji podczas wycieczki krajoznawczej z lokalnym przewodnikiem. Przejdź przez sieć kanałów, korzystając z małych mostków i wąskich uliczek historycznych dzielnic Rialto, San Marco i Cannaregio. Odkryj miejsce starego centrum handlowego z czasów Imperium Weneckiego. Zobacz imponujący kościół San Pantalon w dzielnicy Dorsoduro. Następnie udaj się do dużej bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, w której pochowany jest malarz Tycjan. Wejdź na wąski plac Campo San Bartolomeo i przejdź do bazyliki San Giovanni e Paolo, gdzie pochowanych jest 25 dożów. Zakończ na Placu Świętego Marka i podziwiaj Bazylikę Świętego Marka oraz Pałac Dożów.

Z jeziora Garda: Całodniowa wycieczka grupowa z przewodnikiem po Wenecji

Z jeziora Garda: Całodniowa wycieczka grupowa z przewodnikiem po Wenecji

Spędź jeden dzień w jednym z najbardziej romantycznych miast na świecie podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem do Wenecji znad Lago di Garda. Przemierz całą Wenecję Euganejską w klimatyzowanym autobusie, a następnie wskocz na prywatny statek, który zabierze Cię do centrum miasta. Na koniec dołącz do pieszej wycieczki z placu św. Marka do mostu Rialto. Po odbiorze z różnych miejsc w obrębie Lago di Garda, w tym z Limone, Riva del Garda i Bardolino, skorzystaj z transferu do Wenecji z krótką przerwą na kawę (na własny koszt) niedaleko Soave. Około godz. 11.00 dotrzesz do Wenecji, gdzie wskoczysz na prywatny statek i popłyniesz Laguną Wenecką do placu św. Marka. Udaj się w 40-minutową wycieczkę pieszą z przewodnikiem i słuchawkami po placu św. Marka i zobacz jedne z najbardziej znanych budowli w mieście, takich jak bazylika św. Marka, Most Westchnień i dzwonnica św. Marka. Udaj się na spacer głównymi ulicami do mostu Rialto i innych zabytków w „La Serenissima”. Dowiedz się więcej o Republice Weneckiej i o tym, jak doszło do jej dominacji na wschodzie i zachodzie jako „królowej Adriatyku”. Centralna dzielnica jest pełna pięknych placów, kanałów i niszczejących rezydencji wraz z zabytkowymi kościołami, pracowniami artystycznymi i mostami. Po południu będziesz mieć trochę wolnego czasu na relaks i zwiedzanie na własną rękę. Zejdź z utartego szlaku i zyskaj bardziej autentyczny wgląd w codzienne życie miasta lub zrelaksuj się i obserwuj ludzi w jednej z licznych kawiarni przy placu św. Marka. Około 17.45 łódź będzie czekała na Ciebie, aby zabrać Cię z placu św. Marka do autobusu transferowego.

Wenecja: Wycieczka kulinarna z daniami Cicchetti i winem

Wenecja: Wycieczka kulinarna z daniami Cicchetti i winem

Rozpocznij swoją przygodę w dzielnicy Cannaregio, jednej z niewielu pozostałych dzielnic mieszkalnych Wenecji i popularnym miejscu spotkań po pracy dla spragnionych mieszkańców. Dołącz do swojego przewodnika podczas relaksującego spaceru po okolicy, a następnie przepłyń przez Grand Canal tradycyjną gondolą stojącą do Rialto. Najpierw zatrzymaj się w małej knajpce, gdzie będziesz mógł skosztować lokalnych potraw, takich jak kalmary z czarnym atramentem, polenta z owocami morza, kulki z tuńczyka z pomidorami i sezonowe warzywa, wszystkie podawane w wyszukanych naczyniach. Po tej rundzie przepysznych degustacji udaj się do kilku lokalnych miejsc, które pomogą Ci lepiej zrozumieć kulturę barów Cicchetti w Wenecji. Spróbuj lokalnej kanapki o nazwie "tramezzino" i weneckiego Spritza. Spróbuj kremowej suszonej baccali lub sztokfisza (suszonego dorsza), a następnie odkryj ukryte miejsca w pobliżu Rialto i ciesz się małym kawałkiem Wenecji z dala od tłumów. Ciesz się mięsno-serowym Cicchetti w ukrytym klejnocie, a następnie spróbuj makaronu lasagna lub risotto w innym. Na koniec skosztuj pysznego tiramisu przed zakończeniem wycieczki na Campo San Bortolomio, które jest otoczone wspaniałymi restauracjami i sklepami.

Wenecja

Wenecja

Nasze najbardziej polecane Most Rialto Bilety wstępu

Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

Weź udział w przejażdżce gondolą po kanałach Wenecji z maksymalnie 5 innymi osobami i gondolierem. Płyń z gracją przez tajemnicze kanały Wenecji podczas spokojnej 30-minutowej wycieczki. Odkryj kanały Wenecji, które mają w sobie mnóstwo piękna i uroku, co na pewno uda Ci się zobaczyć podczas rejsu. Popłyń wzdłuż kultowej cieśniny Canal Grande i dryfuj po mniejszych szlakach wodnych.

Wenecja: Niezwykłe zabytki - wycieczka piesza z opcjonalną gondolą

Wenecja: Niezwykłe zabytki - wycieczka piesza z opcjonalną gondolą

Zejdź z utartych szlaków Wenecji, z dala od tłumów. Z przewodnikiem odkryj serce Wenecji, w tym mniej znane obszary, bogate w historię, takie jak most Rialto. Najpierw odkryj Campo Santa Maria Formosa, jeden z największych placów w mieście, i odkryj dziewięć ulic i 11 mostów, które się od niego odchodzą. Przejdź przez Campiello degli Orbi, gdzie kiedyś prawdopodobnie mieszkało bractwo niewidomych. Następnie dotrzyj do obszaru świętych Jana i Pawła, gdzie obecnie znajduje się wenecki szpital. Odwiedź labirynt calli i campi (wąskie weneckie uliczki i place) i znajdź Dom Marco Polo, budynek uważany za dom słynnego odkrywcy, oznaczony białą tablicą i obecnie używany jako teatr. Na koniec przejdź przez Plac Świętego Marka z jego wspaniałymi zabytkami, a także Pałac Dożów. Kontynuuj swoje doświadczenie opcjonalną przejażdżką gondolą, odkrywając Wenecję z wyjątkowej perspektywy: przepłyń pod Mostem Westchnień do magicznego basenu San Marco i pozdrów uroczą wyspę San Giorgio. Czeka na Ciebie podróż marzeń!

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wejdź na pokład autentycznej gondoli i wybierz się w romantyczną podróż wzdłuż Canal Grande w Wenecji. Zobacz zabytki wzdłuż linii brzegowej, płynąc kanałem. Wyrusz z punktu początkowego i podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Kolekcja Peggy Guggenheim i Bazylika Santa Maria della Salute. Poznaj sekretne szlaki wodne Wenecji i rozkoszuj się atmosferą miasta z przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Podróżuj gondolą w pobliżu Placu Świętego Marka, Opery Fenice, Punta della Dogana i wielu innych uroczych pałaców. Przejdź pod małym mostem, odkrywając ukryte miejsca, do których można dotrzeć tylko gondolą.

Wenecja: Street Food Tour z lokalnym przewodnikiem i degustacjami

Wenecja: Street Food Tour z lokalnym przewodnikiem i degustacjami

Weź udział w wycieczce kulinarnej po Wenecji z degustacjami w niektórych restauracjach miasta. Po drodze podziwiaj liczne zabytki. Twój przewodnik, który jest miłośnikiem jedzenia, oprowadzi Cię po historycznym targu Rialto wzdłuż Canal Grande. Wycieczkę zakończysz na placu Campo Santa Margherita, który otoczony jest lokalnymi restauracjami i targowiskami. Spotkaj się z przewodnikiem w dzielnicy San Marco. Przekrocz most Rialto, aby odwiedzić targ o tej samej nazwie. Zachwyć się kolorowymi straganami z owocami i warzywami. Doświadcz codziennego życia w mieście, obserwując miejscowych kupujących świeże ryby i inne produkty. Później udaj się na plac Campo San Polo i wejdź do bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari. Przejdź przez plac Campo San Bartolomeo, na którym czas wolny spędzają mieszkańcy. W trakcie spaceruj delektuj się rozmaitymi specjałami, w tym regionalnymi serami, ciastkami buranelli i tradycyjnymi wypiekami. Skosztuj tiramisù w mieście, w którym powstał ten słodki przysmak, i poznaj wyjątkową kulturę związaną z cicchetti, przekąskami przypominającymi tapas, które są uwielbiane przez Wenecjan i podawane w typowych, przytulnych barach bàcari . Zakończ wycieczkę na placu Campo Santa Margherita w historycznej dzielnicy (sestiere) Dorsoduro w pobliżu uniwersytetu.  

Wenecja: Piesza wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych miejscach w mieście

Wenecja: Piesza wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych miejscach w mieście

Odwiedź Wenecję, jedno z najpiękniejszych miast na świecie, odkryj jego urok i poznaj jego historię podczas tej 2-godzinnej pieszej wycieczki. Spotkasz się ze swoim przewodnikiem w Dorsoduro i rozpoczniesz zwiedzanie miasta, spacerując po jego najsłynniejszych dzielnicach, takich jak Rialto i Cannareggio, z żydowskim gettem. Przejdź przez most Rialto, jedną z głównych atrakcji Wenecji, i dotrzyj do domu Marco Polo, słynnego odkrywcy. Zobaczysz kościół San Giovanni e Paolo, w którym pochowanych jest wielu dożów, ludzi, którzy rządzili miastem w przeszłości, oraz bazylikę de' Frari, w której spoczywa malarz Tycjan. Wycieczka zakończy się na Piazza San Marco, gdzie będziesz podziwiać wspaniałą bazylikę i Palazzo Ducale. Twój przewodnik wzbogaci Twoją wizytę o unikalne opisy, komentarze i anegdoty, które sprawią, że ta piesza wycieczka będzie niezapomniana.

Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

Poznaj Wenecję we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej w stylu scavenger hunt, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup i rodzin. Może być wykorzystywana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne (za pośrednictwem linku i danych logowania otrzymanych podczas rezerwacji), skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Wenecji. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, spostrzegawczości i ducha pracy zespołowej, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel zwiedzania miasta. Rozpocznij zwiedzanie od imponującego kościoła Santa Maria Gloriosa dei Frari. Odwiedź Campo San Polo, drugi co do wielkości plac w Wenecji. Sfotografuj Most Rialto, najstarszy most na Wielkim Kanale i podziwiaj Chiesa di San Salvatore z historią sięgającą VII wieku. Udaj się na tętniący życiem Piazza San Marco, największy i najbardziej znany plac w Wenecji. Podziwiaj Bazylikę San Marco z jej ozdobnymi mozaikami. Podziwiaj pałac Pallazo Ducale, symbol Wenecji. Odwiedź cudowny kościół San Zaccaria i Chiesa di San Giorgio dei Greci z charakterystyczną krzywą wieżą, ozdobnym wnętrzem i ścianami ze złoconymi portretami. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień.

Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

Marka jest największym placem w Wenecji, na którym znajduje się wspaniała Bazylika Świętego Marka, Dzwonnica i Pałac Dożów. Pozwól naszemu przewodnikowi wskazać niektóre z najważniejszych atrakcji placu, a następnie ciesz się zwiedzaniem Bazyliki Świętego Marka i Pałacu Dożów, a następnie zakończ wycieczkę z przewodnikiem tradycyjną przejażdżką gondolą. Po spotkaniu z przewodnikiem omiń kolejkę i wejdź do inspirującej Bazyliki Świętego Marka. Kościół dominuje nad placem dzięki niesamowitej fasadzie i kopulastemu dachowi. Jednak wnętrze jest jeszcze bardziej oszałamiające. Poznaj jego fascynującą historię wraz z przewodnikiem. Następnie odwiedź majestatyczny Pałac Dożów, który niegdyś był siedzibą weneckiego wymiaru sprawiedliwości, więzienia i księcia. Omijając kolejki, Twój przewodnik poprowadzi Cię przez imponujące korytarze i zabierze Cię w podróż w czasie, odkrywając tajniki weneckiego imperium. Po wizycie w Pałacu Dożów przewodnik odprowadzi Cię do naszego zaufanego gondoliera kilka przecznic dalej. Przez następne pół godziny usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zobacz Wenecję z zupełnie nowego punktu widzenia.

Wenecja: Wycieczka krajoznawcza z lokalnym przewodnikiem

Wenecja: Wycieczka krajoznawcza z lokalnym przewodnikiem

Zobacz piękne atrakcje Wenecji podczas wycieczki krajoznawczej z lokalnym przewodnikiem. Przejdź przez sieć kanałów, korzystając z małych mostków i wąskich uliczek historycznych dzielnic Rialto, San Marco i Cannaregio. Odkryj miejsce starego centrum handlowego z czasów Imperium Weneckiego. Zobacz imponujący kościół San Pantalon w dzielnicy Dorsoduro. Następnie udaj się do dużej bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, w której pochowany jest malarz Tycjan. Wejdź na wąski plac Campo San Bartolomeo i przejdź do bazyliki San Giovanni e Paolo, gdzie pochowanych jest 25 dożów. Zakończ na Placu Świętego Marka i podziwiaj Bazylikę Świętego Marka oraz Pałac Dożów.

Z jeziora Garda: Całodniowa wycieczka grupowa z przewodnikiem po Wenecji

Z jeziora Garda: Całodniowa wycieczka grupowa z przewodnikiem po Wenecji

Spędź jeden dzień w jednym z najbardziej romantycznych miast na świecie podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem do Wenecji znad Lago di Garda. Przemierz całą Wenecję Euganejską w klimatyzowanym autobusie, a następnie wskocz na prywatny statek, który zabierze Cię do centrum miasta. Na koniec dołącz do pieszej wycieczki z placu św. Marka do mostu Rialto. Po odbiorze z różnych miejsc w obrębie Lago di Garda, w tym z Limone, Riva del Garda i Bardolino, skorzystaj z transferu do Wenecji z krótką przerwą na kawę (na własny koszt) niedaleko Soave. Około godz. 11.00 dotrzesz do Wenecji, gdzie wskoczysz na prywatny statek i popłyniesz Laguną Wenecką do placu św. Marka. Udaj się w 40-minutową wycieczkę pieszą z przewodnikiem i słuchawkami po placu św. Marka i zobacz jedne z najbardziej znanych budowli w mieście, takich jak bazylika św. Marka, Most Westchnień i dzwonnica św. Marka. Udaj się na spacer głównymi ulicami do mostu Rialto i innych zabytków w „La Serenissima”. Dowiedz się więcej o Republice Weneckiej i o tym, jak doszło do jej dominacji na wschodzie i zachodzie jako „królowej Adriatyku”. Centralna dzielnica jest pełna pięknych placów, kanałów i niszczejących rezydencji wraz z zabytkowymi kościołami, pracowniami artystycznymi i mostami. Po południu będziesz mieć trochę wolnego czasu na relaks i zwiedzanie na własną rękę. Zejdź z utartego szlaku i zyskaj bardziej autentyczny wgląd w codzienne życie miasta lub zrelaksuj się i obserwuj ludzi w jednej z licznych kawiarni przy placu św. Marka. Około 17.45 łódź będzie czekała na Ciebie, aby zabrać Cię z placu św. Marka do autobusu transferowego.

Wenecja: Wycieczka kulinarna z daniami Cicchetti i winem

Wenecja: Wycieczka kulinarna z daniami Cicchetti i winem

Rozpocznij swoją przygodę w dzielnicy Cannaregio, jednej z niewielu pozostałych dzielnic mieszkalnych Wenecji i popularnym miejscu spotkań po pracy dla spragnionych mieszkańców. Dołącz do swojego przewodnika podczas relaksującego spaceru po okolicy, a następnie przepłyń przez Grand Canal tradycyjną gondolą stojącą do Rialto. Najpierw zatrzymaj się w małej knajpce, gdzie będziesz mógł skosztować lokalnych potraw, takich jak kalmary z czarnym atramentem, polenta z owocami morza, kulki z tuńczyka z pomidorami i sezonowe warzywa, wszystkie podawane w wyszukanych naczyniach. Po tej rundzie przepysznych degustacji udaj się do kilku lokalnych miejsc, które pomogą Ci lepiej zrozumieć kulturę barów Cicchetti w Wenecji. Spróbuj lokalnej kanapki o nazwie "tramezzino" i weneckiego Spritza. Spróbuj kremowej suszonej baccali lub sztokfisza (suszonego dorsza), a następnie odkryj ukryte miejsca w pobliżu Rialto i ciesz się małym kawałkiem Wenecji z dala od tłumów. Ciesz się mięsno-serowym Cicchetti w ukrytym klejnocie, a następnie spróbuj makaronu lasagna lub risotto w innym. Na koniec skosztuj pysznego tiramisu przed zakończeniem wycieczki na Campo San Bortolomio, które jest otoczone wspaniałymi restauracjami i sklepami.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Bilety wstępu w: Most Rialto

Oprócz atrakcji typu Bilety wstępu w: Most Rialto jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wenecja?

W: Wenecja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Wenecja: Najciekawsze atrakcje

Most Rialto: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Most Rialto: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most Rialto? Kliknij tutaj.

Most Rialto: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(1094 recenzji)