Dodaj daty

Most Rialto
Atrakcje na deszczowy dzień

Atrakcje na deszczowy dzień
Liczba znalezionych atrakcji: 60
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Most Rialto Atrakcje na deszczowy dzień

Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

1. Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

Weź udział w przejażdżce gondolą po kanałach Wenecji z maksymalnie 5 innymi osobami i gondolierem. Płyń z gracją przez tajemnicze kanały Wenecji podczas spokojnej 30-minutowej wycieczki. Odkryj kanały Wenecji, które mają w sobie mnóstwo piękna i uroku, co na pewno uda Ci się zobaczyć podczas rejsu. Popłyń wzdłuż kultowej cieśniny Canal Grande i dryfuj po mniejszych szlakach wodnych.

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

2. Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wejdź na pokład autentycznej gondoli i wybierz się w romantyczną podróż wzdłuż Canal Grande w Wenecji. Zobacz zabytki wzdłuż linii brzegowej, płynąc kanałem. Wyrusz z punktu początkowego i podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Kolekcja Peggy Guggenheim i Bazylika Santa Maria della Salute. Poznaj sekretne szlaki wodne Wenecji i rozkoszuj się atmosferą miasta z przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Podróżuj gondolą w pobliżu Placu Świętego Marka, Opery Fenice, Punta della Dogana i wielu innych uroczych pałaców. Przejdź pod małym mostem, odkrywając ukryte miejsca, do których można dotrzeć tylko gondolą.

Wenecja: Street Food Tour z lokalnym przewodnikiem i degustacjami

3. Wenecja: Street Food Tour z lokalnym przewodnikiem i degustacjami

Weź udział w wycieczce kulinarnej po Wenecji z degustacjami w niektórych restauracjach miasta. Po drodze podziwiaj liczne zabytki. Twój przewodnik, który jest miłośnikiem jedzenia, oprowadzi Cię po historycznym targu Rialto wzdłuż Canal Grande. Wycieczkę zakończysz na placu Campo Santa Margherita, który otoczony jest lokalnymi restauracjami i targowiskami. Spotkaj się z przewodnikiem w dzielnicy San Marco. Przekrocz most Rialto, aby odwiedzić targ o tej samej nazwie. Zachwyć się kolorowymi straganami z owocami i warzywami. Doświadcz codziennego życia w mieście, obserwując miejscowych kupujących świeże ryby i inne produkty. Później udaj się na plac Campo San Polo i wejdź do bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari. Przejdź przez plac Campo San Bartolomeo, na którym czas wolny spędzają mieszkańcy. W trakcie spaceruj delektuj się rozmaitymi specjałami, w tym regionalnymi serami, ciastkami buranelli i tradycyjnymi wypiekami. Skosztuj tiramisù w mieście, w którym powstał ten słodki przysmak, i poznaj wyjątkową kulturę związaną z cicchetti, przekąskami przypominającymi tapas, które są uwielbiane przez Wenecjan i podawane w typowych, przytulnych barach bàcari . Zakończ wycieczkę na placu Campo Santa Margherita w historycznej dzielnicy (sestiere) Dorsoduro w pobliżu uniwersytetu.  

Wenecja: Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem

4. Wenecja: Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem

Zobacz piękne atrakcje Wenecji podczas wycieczki krajoznawczej z lokalnym przewodnikiem. Przekrocz sieć kanałów, korzystając z małych mostków i wąskich uliczek historycznych dzielnic Rialto, San Marco i Cannaregio. Odkryj miejsce starego centrum handlowego z czasów imperium weneckiego. Przejdź obok dawnego domu odkrywcy Marco Polo i dowiedz się, jak budował umowy handlowe z Chinami, zapewniając ważny związek między Wschodem a Zachodem. Zobacz imponujący kościół San Pantalon w dzielnicy Dorsoduro. Kontynuuj do dużej Bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, gdzie pochowany jest malarz Tycjan. Wejdź na wąski plac Campo San Bartolomeo i przejdź do Bazyliki San Giovanni e Paolo, gdzie pochowanych jest 25 dożów. Zakończ na Placu Świętego Marka i podziwiaj Bazylikę Świętego Marka oraz Pałac Dożów.

Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

5. Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

Poznaj Wenecję we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej w stylu scavenger hunt, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup i rodzin. Może być wykorzystywana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne (za pośrednictwem linku i danych logowania otrzymanych podczas rezerwacji), skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Wenecji. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, spostrzegawczości i ducha pracy zespołowej, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel zwiedzania miasta. Rozpocznij zwiedzanie od imponującego kościoła Santa Maria Gloriosa dei Frari. Odwiedź Campo San Polo, drugi co do wielkości plac w Wenecji. Sfotografuj Most Rialto, najstarszy most na Wielkim Kanale i podziwiaj Chiesa di San Salvatore z historią sięgającą VII wieku. Udaj się na tętniący życiem Piazza San Marco, największy i najbardziej znany plac w Wenecji. Podziwiaj Bazylikę San Marco z jej ozdobnymi mozaikami. Podziwiaj pałac Pallazo Ducale, symbol Wenecji. Odwiedź cudowny kościół San Zaccaria i Chiesa di San Giorgio dei Greci z charakterystyczną krzywą wieżą, ozdobnym wnętrzem i ścianami ze złoconymi portretami. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień.

Wenecja: Wspólna przejażdżka gondolą przez miasto na lagunie

6. Wenecja: Wspólna przejażdżka gondolą przez miasto na lagunie

Odkryj Wenecję z wody i podziwiaj miasto mostów i kanałów. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się w aksamitnym fotelu i obserwuj wspaniałe bizantyjskie budynki. Przepłyń pod niezliczonymi mostami i usłysz delikatne dźwięki wody na tle rozpadających się ścian palazzi. Popłyń w dół słynnego Canal Grande i zobacz okolice kościoła Santa Maria della Salute. Podziwiaj ten wspaniały barokowy kościół z XVII wieku i zobacz kręte małe kanały. Zrelaksuj się na gondoli i podziwiaj widoki na słynny most Rialto i kościół San Moisè. Podziwiaj teatr La Fenice i inne weneckie zabytki podczas rejsu po kanałach.

Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

7. Wenecja: Zwiedzanie Pałacu Dożów i Bazyliki św. Marka z przejażdżką gondolą

Święty Marek to największy plac w Wenecji, w którym znajduje się wspaniała Bazylika św. Marka, Dzwonnica i Pałac Dożów. Odkryj najważniejsze atrakcje Wenecji podczas tradycyjnej przejażdżki gondolą. Po spotkaniu z przewodnikiem omiń kolejkę i wejdź do budzącej podziw bazyliki św. Marka. Kościół dominuje nad placem dzięki swojej niesamowitej fasadzie i kopułowemu dachowi. Jednak wnętrze jest jeszcze bardziej oszałamiające. Poznaj jego fascynującą historię ze swoim przewodnikiem. Następnie odwiedź majestatyczny Pałac Dożów, w którym niegdyś mieścił się wymiar sprawiedliwości Wenecji, więzienie oraz jego książę. Omijając kolejki, Twój przewodnik przeprowadzi Cię przez imponujące korytarze zabytków i zabierze w podróż w czasie, odkrywając tajniki imperium weneckiego. Po wizycie w pałacu Dożów przewodnik zabierze Cię do naszego zaufanego gondoliera kilka przecznic dalej. Przez następne pół godziny usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zobacz Wenecję z zupełnie nowego punktu widokowego.

Z jeziora Garda: Całodniowa wycieczka grupowa z przewodnikiem po Wenecji

8. Z jeziora Garda: Całodniowa wycieczka grupowa z przewodnikiem po Wenecji

Spędź jeden dzień w jednym z najbardziej romantycznych miast na świecie podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem do Wenecji znad Lago di Garda. Przemierz całą Wenecję Euganejską w klimatyzowanym autobusie, a następnie wskocz na prywatny statek, który zabierze Cię do centrum miasta. Na koniec dołącz do pieszej wycieczki z placu św. Marka do mostu Rialto. Po odbiorze z różnych miejsc w obrębie Lago di Garda, w tym z Limone, Riva del Garda i Bardolino, skorzystaj z transferu do Wenecji z krótką przerwą na kawę (na własny koszt) niedaleko Soave. Około godz. 11.00 dotrzesz do Wenecji, gdzie wskoczysz na prywatny statek i popłyniesz Laguną Wenecką do placu św. Marka. Udaj się w 40-minutową wycieczkę pieszą z przewodnikiem i słuchawkami po placu św. Marka i zobacz jedne z najbardziej znanych budowli w mieście, takich jak bazylika św. Marka, Most Westchnień i dzwonnica św. Marka. Udaj się na spacer głównymi ulicami do mostu Rialto i innych zabytków w „La Serenissima”. Dowiedz się więcej o Republice Weneckiej i o tym, jak doszło do jej dominacji na wschodzie i zachodzie jako „królowej Adriatyku”. Centralna dzielnica jest pełna pięknych placów, kanałów i niszczejących rezydencji wraz z zabytkowymi kościołami, pracowniami artystycznymi i mostami. Po południu będziesz mieć trochę wolnego czasu na relaks i zwiedzanie na własną rękę. Zejdź z utartego szlaku i zyskaj bardziej autentyczny wgląd w codzienne życie miasta lub zrelaksuj się i obserwuj ludzi w jednej z licznych kawiarni przy placu św. Marka. Około 17.45 łódź będzie czekała na Ciebie, aby zabrać Cię z placu św. Marka do autobusu transferowego.

Wenecja: Wycieczka kulinarna z daniami Cicchetti i winem

9. Wenecja: Wycieczka kulinarna z daniami Cicchetti i winem

Odkryj słynną kulturę kulinarną Wenecji podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po lokalnych dzielnicach i winiarniach. Zobacz, gdzie miejscowi jedzą i piją, delektując się winem i pysznymi daniami znanymi jako Cicchetti. Rozpocznij swoją przygodę w dzielnicy Cannaregio, jednej z niewielu pozostałych dzielnic mieszkalnych Wenecji i popularnym miejscu spotkań po pracy dla spragnionych mieszkańców. Dołącz do swojego przewodnika podczas relaksującego spaceru po okolicy, a następnie przepłyń przez Grand Canal tradycyjną gondolą stojącą do Rialto. Spróbuj świeżych ryb w małej restauracji, której właścicielem jest grupa młodych mieszkańców z pasją do eksperymentowania z tradycyjnymi przepisami, nadając im nowoczesny charakter. Spróbuj dań takich jak kalmary w czarnym atramencie, polenta z owocami morza, kulki z tuńczyka z pomidorami i sezonowymi warzywami, a wszystko to podane w wyszukanych naczyniach. Po tej rundzie przepysznych degustacji udaj się do kilku lokalnych miejsc, które pomogą Ci lepiej zrozumieć kulturę barów Cicchetti w Wenecji. Uzyskaj wskazówki od swojego przewodnika, jak najlepiej wykorzystać swój pobyt i doświadczyć autentycznego jedzenia z dala od turystycznych pułapek. Odwiedź bar należący do dwóch weneckich braci z pasją do lokalnego jedzenia i wina. Spróbuj ulubionej lokalnej kanapki znanej jako tramezzino, w połączeniu z weneckim Spritzem. Spróbujesz także ulubionych lokalnych potraw, takich jak kremowa baccalà z dorsza lub sztokfisz (suszony dorsz). Poznaj kilka sekretów i ukrytych miejsc w pobliżu Rialto, które pokażą, jak ważne jest, aby przejść tylko jedną ulicę od tłumów turystów, aby uzyskać mały kawałek Wenecji dla siebie. Spróbuj mięsa i sera Cicchetti w następnym barze, z lasagną i daniem z makaronu w menu. Zakończ swoją przygodę z degustacją zasłużonym deserem, pysznym Tiramisu. Zakończ wycieczkę w Campo San Bartolomeo, które otoczone jest wspaniałymi restauracjami i sklepami. Twój przewodnik z przyjemnością pomoże Ci uzyskać rekomendacje dotyczące kontynuowania wieczoru lub więcej wskazówek na temat tego, co warto zrobić.

Wenecja: Piesza wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych miejscach w mieście

10. Wenecja: Piesza wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych miejscach w mieście

Odwiedź Wenecję, jedno z najpiękniejszych miast na świecie, odkryj jego urok i poznaj jego historię podczas tej 2-godzinnej pieszej wycieczki. Spotkasz się ze swoim przewodnikiem w Dorsoduro i rozpoczniesz zwiedzanie miasta, spacerując po jego najsłynniejszych dzielnicach, takich jak Rialto i Cannareggio, z żydowskim gettem. Przejdź przez most Rialto, jedną z głównych atrakcji Wenecji, i dotrzyj do domu Marco Polo, słynnego odkrywcy. Zobaczysz kościół San Giovanni e Paolo, w którym pochowanych jest wielu dożów, ludzi, którzy rządzili miastem w przeszłości, oraz bazylikę de' Frari, w której spoczywa malarz Tycjan. Wycieczka zakończy się na Piazza San Marco, gdzie będziesz podziwiać wspaniałą bazylikę i Palazzo Ducale. Twój przewodnik wzbogaci Twoją wizytę o unikalne opisy, komentarze i anegdoty, które sprawią, że ta piesza wycieczka będzie niezapomniana.

Wenecja

Wenecja

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na deszczowy dzień w: Most Rialto

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na deszczowy dzień w: Most Rialto jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wenecja?

W: Wenecja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Most Rialto: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most Rialto? Kliknij tutaj.

Most Rialto: Co mówią inni?

Podobało mi się, że poznaliśmy historię miejsc, które odwiedziliśmy. Doceniam również to, że byli elastyczni w stosunku do naszych ograniczeń dietetycznych - nie możemy jeść owoców morza, co może być trudne w Wenecji! Pracowali z nami, aby móc spróbować jedzenia, którym moglibyśmy się cieszyć. Nasz przewodnik był również bardzo przyjemny.

Piękna przejażdżka po Wenecji. Trwało to mniej niż 30 minut i zapłaciliśmy więcej, niż kosztowało dotarcie do dowolnego gondoliera, ale w sumie dobrze się bawiliśmy. Będąc w Wenecji, koniecznie trzeba wybrać się na przejażdżkę gondolą!

Podobała mi się gondola w Wenecji! Jeśli zastanawiasz się nad kosztami, możesz udać się bezpośrednio do swojej bieżącej lokalizacji. Czuję, że turyści nie mogą nic na to poradzić, nawet jeśli jest to drogie.

Nie opisałem wszystkich lokalizacji wymienionych w planie podróży, ale nadal było to wspaniałe doświadczenie

Jak na tę porę dnia było dużo jedzenia i skończyliśmy nie jeść przez 8 godzin.