Dodaj daty

Most Nano Nagle
Atrakcje letnie

Liczba znalezionych atrakcji: 1

Cork: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 59
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Most Nano Nagle Atrakcje letnie

Cork: historyczna wycieczka piesza z przewodnikiem

1. Cork: historyczna wycieczka piesza z przewodnikiem

Wyrusz na pieszą wycieczkę w towarzystwie lokalnego przewodnika. Podczas godzinnego spaceru po centrum miasta poznasz historię Cork jako transatlantyckiego i europejskiego centrum handlowego. Idź wzdłuż zakrzywionej głównej ulicy, podążając trasą rzeki pod nią. Podziwiaj Cork Opera House i po drugiej stronie rzeki, zobacz kształt kościoła Shandon z charakterystyczną czerwono-białą ceglaną dzwonnicą i tarczami zegarów. Następnie przejdź się Carey's Lane, aby odwiedzić cmentarz Hugenot, a następnie udaj się na Coal Quay i Cornmarket Street. Wzdłuż najszerszej ulicy w Cork, Grand Parade, zobacz park biskupa Lucy, fontannę Berwick i pomnik narodowy. Posłuchaj o Nano Nagle i jej szeroko zakrojonej pracy humanitarnej w zakresie edukacji najbiedniejszych klas, stojąc na kładce nazwanej na jej cześć. Następnie zwiedź katedrę św. Finbara, most South Gate i Fort Elżbiety. Zobacz wejścia do hangaru w wiodącej dzielnicy biznesowej miasta znanej jako South Mall. Zakończ wycieczkę na Princes Street, przy głównym wejściu do fascynującego angielskiego targu w Cork.

Wycieczka audio z przewodnikiem po Cork

2. Wycieczka audio z przewodnikiem po Cork

Pobierz naszą aplikację lub dynamiczną wycieczkę audio MP3 z własnym przewodnikiem połączoną z w pełni szczegółową mapą obszaru wycieczki. Znane jako druga stolica Irlandii, Cork jest bogate w stare zabytkowe kościoły i domy, które istnieją od setek lat. Ta wycieczka audio zanurzy Cię w historycznych nabrzeżach i ścieżkach prowadzących do słynnej St Patrick's Street, czarującego English Market i uroczego kościoła katedry St. Fin Barre. Zobaczysz mnóstwo tradycyjnych irlandzkich pubów i restauracji i usłyszysz tradycyjną muzykę, spacerując po tym magicznym mieście. Koniecznie wygrzewaj się w charyzmatycznym stylu życia Irlandczyków. Zobaczysz także Stary Zamek Królowej, ulicę French Church Street, słynne Muzeum Cork Butter, kościół św. Anny i dzwony Shandon, fort Elizabeth przy Barrack Street, most Nano Nagle z pomnikiem narodowym i park biskupa Lucey. Możesz to wszystko zrobić we własnym tempie.

Cork: Murder Mystery Samodzielna gra polegająca na eksploracji miasta

3. Cork: Murder Mystery Samodzielna gra polegająca na eksploracji miasta

ClueBreak to duża impreza plenerowa, która odbywa się centralnie w Twoim mieście i miastach na całym świecie. Po drodze po śródmieściu Cork odwiedzisz wiele znanych miejsc, takich jak Most Nano Nagle, St Patrick's Street, pomnik Rory'ego Gallaghera, a także zobaczysz wiele znanych miejsc w centrum miasta po drodze. Najpierw pobierz aplikację CLUEBREAK i za pomocą kodu otrzymanego e-mailem zalogujesz się i rozpoczniesz swoją przygodę. Będziesz szukać świadków, znajdować poszlaki, sprawdzać swoją wiedzę i rozwiązywać zagadkę morderstwa. Jeden bilet jest ważny dla 1-6 osób. Otrzymasz ekskluzywny kod i dalsze informacje potrzebne do zalogowania się do naszej aplikacji i rozpoczęcia gry. W aplikacji znajdziesz mapę z zaznaczonymi miejscami i świadkami. Odwiedź świadków i odpowiedz na pytania i zagadki, aby uzyskać ich zeznania. Zeznania mają postać filmów i zawierają informacje, które pozwolą ci wyeliminować podejrzanych oraz broń. W końcu, miejmy nadzieję, znajdziesz właściwe rozwiązanie zagadki morderstwa! Gra jest w języku angielskim. WALIZKA Akcja gry toczy się w fikcyjnym miasteczku Glenndale. Mężczyzna o nazwisku Carl Brown został znaleziony martwy we własnym domu. Dlaczego ktoś chciał zabić Carla? Kto miał motyw i okazję? Twoim zadaniem jest dowiedzieć się, kto jest winny i jakiego narzędzia zbrodni użyto. To nasza pierwsza sprawa i będzie ich więcej. Szacujemy, że wykonanie zadania zajmie co najmniej 2 godziny. Zwykle zajmuje to więcej czasu, ponieważ możesz chcieć obejrzeć referencje jeszcze raz, zatrzymać się na filiżankę kawy lub udać się do miejsca, w którym cały zespół nadąża. To nie najszybszy zespół wygrywa, ale zespół z największą liczbą punktów! Czy to jest odpowiednie dla dzieci? Oczywiście, aktywność jest fajna do wspólnego rodzinnego uprawiania, ale nie jest przeznaczona dla dzieci, które same sobie poradzą. Zalecamy wiek od 12 lat wzwyż, jeśli nie ma towarzyszącej osoby dorosłej. Ale pamiętaj, że chodzi o morderstwo i wszystko o nim. Spędzicie razem fajny dzień!

Cork

Cork

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje letnie w: Most Nano Nagle

Oprócz atrakcji typu Atrakcje letnie w: Most Nano Nagle jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Cork?

Most Nano Nagle: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most Nano Nagle? Kliknij tutaj.