Wybierz daty

Most Łańcuchowy

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 53
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Most Łańcuchowy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most Łańcuchowy? Kliknij tutaj.

Most Łańcuchowy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 10 883 opinii

Bardzo pozytywne doświadczenie, odpowiednio przekazany klimat wieczornego Budapesztu. Audioguide w języku polskim było pewnym rozczarowaniem pod względem intonacji lektorów - zupełnie jakby czytali z kartki pierwszy raz pokazany im tekst. Jednak pod względem merytorycznym nie mam zastrzeżeń, duży plus za tak liczny wybór dostępnych języków.

Bardzo przyjemna wycieczka łodzią z dobrą muzyką w tle i dobrze ogrzanym pokojem. Możliwość wyjścia na most, aby podziwiać oświetlone zabytki i zrobić piękne zdjęcia. Jedyny minus: miejsce spotkania trochę trudne do znalezienia ze względu na pracę dookoła. Zaplanuj dużo czasu, aby zdążyć na czas.

Wycieczka super, pokazuje najważniejsze miejsca w Budapeszcie. Przewodnik audio w wielu językach. Z minusów- osoba oznajmiająca nazwy przystanków krzyczała przez mikrofon zagłuszając wszystko. Myślę, że można to spróbować inaczej rozwiązać

Fajna wycieczka, piękny dzień, bardzo spokojny na pokładzie łodzi i piękny sposób na zobaczenie miasta (i poza palącym czerwcowym słońcem!). Napoje również były bardzo mile widziane (jeden darmowy sok owocowy na osobę).

Dunaj, piekne miejsce:) Polecam ubrać się cieplej niż na zwykły spacer.