Dodaj daty

Most Łańcuchowy

Most Łańcuchowy

Most Łańcuchowy – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Budapeszt: Nocny lub dzienny rejs wycieczkowy

1. Budapeszt: Nocny lub dzienny rejs wycieczkowy

Spójrz na atrakcje Budapesztu z zupełnie innej perspektywy, biorąc udział w rejsie odbywającym się nocą lub w ciągu dnia. Przepłyń pod pięknymi mostami, zobacz nadrzeczną promenadę i przyjrzyj się innym zabytkom miasta. Podróżuj pod jednymi z najsłynniejszych mostów w Budapeszcie – Łańcuchowym ze strzegącymi go lwami, Elżbiety i Wolności, który łączy Wielką Halę Targową z łaźniami Gellérta. Przepłyń obok promenady Dunakorzó i zachwyć się placem Vigadó. Zobacz pomnik św. Gellerta na szczycie Góry Gellerta, a także Zamek Królewski i gmach parlamentu. Latem kup kufel zimnego piwa, a zimą – ciepłą herbatę.

Budapeszt: 1-godzinny wieczorny rejs wycieczkowy z napojami

2. Budapeszt: 1-godzinny wieczorny rejs wycieczkowy z napojami

Ciesz się tym 1-godzinnym wieczornym rejsem widokowym po legendarnym błękitnym Dunaju i płyń między Budą i Pesztem magicznego Budapesztu. Wejdź na pokład łodzi bezpośrednio na molo w centrum Budapesztu i wypij wybranego drinka. Wypij kieliszek szampana, wino, piwo, napój bezalkoholowy lub wodę mineralną. Podczas rejsu zobaczysz majestatyczny Most Łańcuchowy i Most Elżbiety, będziesz podziwiać ogromny budynek parlamentu w Budapeszcie i zamek Buda na wzgórzu. O głównych zabytkach dowiesz się z 30-języcznego audioprzewodnika. Po zakończeniu rejsu wycieczkowego łódź zabierze Cię z powrotem na molo w centrum Budapesztu.

Budapeszt: Wieczorny rejs z napojami i muzyką na żywo

3. Budapeszt: Wieczorny rejs z napojami i muzyką na żywo

Weź udział w tym rejsie po mieście. Przepłyń pod wszystkimi 6 głównymi mostami Budapesztu i zobacz wiele miejsc o dużym znaczeniu historycznym oraz kulturowym. Dopasuj tę atrakcję do swoich upodobań, sięgając po ulubione napoje. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada – m.in. wino, piwo, koktajle oraz napoje bezalkoholowe. Gwarancją niezapomnianej atmosfery będzie muzyka wykonywana na żywo przez 3 muzyków wielokrotnie nagradzanego zespołu ludowego Rajkó. Budapeszt nazywany jest często jednym z najpiękniejszych miast Europy, ale widziany z rzeki robi jeszcze większe wrażenie.W Budzie położonych jest mnóstwo zabytków z listy światowego dziedzictwa UNESCO – od mostu Łańcuchowego po Uniwersytet Technologii i Ekonomii. Znajdują się tu także: łaźnie Gellérta, Góra Gellérta wraz z pomnikiem Wolności i cytadelą, Zamek Królewski oraz Baszta Rybacka. Po drugiej stronie rzeki można podziwiać słynne budowle takie jak gmach parlamentu i bazylika św. Stefana. W trakcie tej wycieczki możesz delektować się napojami w klimatyzowanej kabinie statku, po czym udasz się na górny pokład, by podziwiać nocną panoramę Budapesztu. Podczas występu używany będzie oryginalny węgierski instrument – cymbały. Iście węgierskie połączenie instrumentów smyczkowych z cymbałami zapewni wspaniałą atmosferę na pokładzie. Chcesz usłyszeć ulubioną piosenkę w zupełnie nowej aranżacji? Podczas występu będzie można poprosić o zagranie utworów na życzenie.

Budapeszt: Rejs statkiem w ciągu dnia

4. Budapeszt: Rejs statkiem w ciągu dnia

Weź udział w tym rejsie wycieczkowym po legendarnym modrym Dunaju pomiędzy brzegami Budy i Pesztu w magicznym mieście, jakim jest Budapeszt. Wejdź na pokład łodzi bezpośrednio z przystani w centrum Budapesztu i wybierz napój powitalny. Do wyboru lampka szampana, wino, piwo, napój bezalkoholowy lub woda mineralna, a także specjalna, bezpłatna lemoniada Duna Bella. Podczas rejsu zobacz majestatyczny most Łańcuchowy i most Elżbiety, ogromny budynek parlamentu oraz wzgórze z Zamkiem Królewskim i opłyń wokół Wyspę Małgorzaty. Dzięki audioprzewodnikowi dostępnemu w 30 językach dowiesz się wielu ciekawostek na temat głównych zabytków miasta. W lecie możesz opcjonalnie zatrzymać się na zielonej Wyspie Małgorzaty. Otrzymasz tam bezpłatną mapkę wyspy z zaznaczonymi trasami wycieczek pieszych i informacjami na temat głównych atrakcji. Następnie powrócisz na pokład łodzi i wyruszysz w podróż powrotną do centrum Budapesztu.

Budapeszt: Big Bus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour

5. Budapeszt: Big Bus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour

Poznaj Budapeszt, biorąc udział w wycieczce z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Poruszaj się po mieście w stylowy sposób. Wsiadaj i wysiadaj na ponad 20 przystankach zlokalizowanych wzdłuż starannie wytyczonych tras. Zobacz m.in. wspaniałą bazylikę św. Stefana, pełną zieleni i klasyczną aleję Andrássyego oraz most Łańcuchowy. Skorzystaj z audioprzewodnika z nagraniami w 16 językach, podziwiaj najbardziej znane atrakcje miasta i weź udział w opcjonalnej wycieczce pieszej po Peszcie. Podziwiaj stolicę Węgier w całej okazałości, biorąc udział w rejsie wzdłuż Dunaju. Dzięki niemu spojrzysz na Budapeszt z zupełnie innej perspektywy. Na posiadaczy biletów czeka również piesza wycieczka z przewodnikiem po dostojnym Peszcie. Latem wszystkie autobusy są klimatyzowane, zaś zimą ogrzewane, dzięki czemu możesz komfortowo i w dogodny dla siebie sposób przemierzać ulice Budapesztu.

Budapeszt: Wieczorny rejs premium z Tokaj Frizzante

6. Budapeszt: Wieczorny rejs premium z Tokaj Frizzante

Płyń przez centrum Budapesztu po Dunaju i odkryj najważniejsze budynki węgierskiej stolicy, delektując się kieliszkiem Tokaj Premium Frizzante lub sokiem pomarańczowym. Wejdź na pokład w pełni odnowionej łodzi wycieczkowej i rozkoszuj się nowoczesnym, ale klasycznym wystrojem, który zachował luksusowy charakter lat 60. i 70. Znajdź miejsce, które najbardziej Ci odpowiada, pozostań przytulny na zamkniętym pokładzie lub zaczerpnij świeżego powietrza na otwartym tarasie. Użyj telefonu, aby zeskanować kody QR pod naszymi wycieczkami łodzią, aby uzyskać informacje o słynnych zabytkach, które zobaczysz po drodze. Możesz także kupić dodatkowe napoje w stylowym barze na pokładzie. Zrób fantastyczne zdjęcia z wody bez względu na porę dnia. Przepłyń pod 6 mostami Budapesztu i podziwiaj widoki na godne uwagi budynki, w tym oświetlony budynek węgierskiego parlamentu. Twoja wycieczka kończy się w miejscu spotkania.

Budapeszt: Rejs widokowy z widokiem na Parlament

7. Budapeszt: Rejs widokowy z widokiem na Parlament

Przejdź pod niektórymi z najbardziej znanych mostów w Budapeszcie, takimi jak Most Elżbiety, podczas tego rejsu widokowego w Budapeszcie. Podziwiaj widoki na promenadę nad Dunajem. Wejdź na pokład wygodnej łodzi i rozpocznij rejs po Dunaju. Zobacz Most Łańcuchowy z lwami stróżami, Most Elżbiety z dużym posągiem z brązu i Most Wolności, który słynie z połączenia Centralnej Hali Targowej z uzdrowiskiem Gellerta. Podziwiaj urok malowniczej promenady nad Dunajem i poczuj dreszczyk emocji, widząc Pałac Królewski i Parlament z wody. Podziwiaj zabytki miasta, takie jak plac Vigadó i posąg świętego Gellerta na szczycie Wzgórza Gellerta. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu wyjścia.

Budapeszt: Rejs koktajlowy w centrum Budapesztu

8. Budapeszt: Rejs koktajlowy w centrum Budapesztu

Obejrzyj zachód słońca nad Budapesztem podczas rejsu po Dunaju. Zachwyć panoramą miasta o zmroku, delektując się 3 pysznymi koktajlami.  Wsiądź do łodzi i spędź trochę czasu na komfortowym tarasie lub ochłodź się na klimatyzowanym dolnym pokładzie. Rozgrzej się przed wieczornym wyjściem na miasto dzięki różnorodnym koktajlom. Spędź wieczór z przyjaciółmi i rodziną, obserwując, jak miasto się rozświetla, a na niebie pojawiają się gwiazdy.

Budapeszt: Bilet na rejs statkiem po Dunaju

9. Budapeszt: Bilet na rejs statkiem po Dunaju

Twój rejs rozpoczyna się w doku nr 6 Mahart Terminal, gdzie wejdziesz na pokład łodzi na godzinny rejs. Podczas rejsu po Dunaju miniesz imponujący budynek Parlamentu i będziesz podziwiać panoramiczne widoki na Wyspę Małgorzaty. Zobacz atrakcje Dzielnicy Zamkowej, w tym Zamek Królewski, Kościół Macieja i Basztę Rybacką. Na Wzgórzu Gellerta zobaczysz Pomnik Wolności i Cytadelę. Wycieczka jest kontynuowana w kierunku południowym, a zobaczysz mosty Budapesztu, Teatr Narodowy i Pałac Sztuki. Podczas rejsu powrotnego zobaczysz uniwersytety w Budapeszcie i Centralną Halę Targową, a następnie wycieczka zakończy się na placu Vigadó w centrum miasta.

Budapeszt: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing i dodatkowe atrakcje

10. Budapeszt: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing i dodatkowe atrakcje

Odkryj Budapeszt na własnych warunkach dzięki 24-, 48- lub 72-godzinnemu biletowi na autobusową wycieczkę hop-on hop-off z rejsem łodzią i pieszą wycieczką. Zobacz takie zabytki jak węgierski parlament, zamek w Budzie i most łańcuchowy. Zwiedź Cytadelę i zobacz żydowską synagogę, pomnik i muzeum na ulicy Dohány. Wyrusz w 1-godzinny rejs po Dunaju, aby podziwiać panoramiczne widoki cesarskiego miasta w dzień i w nocy, w tym rozległą gotycką fasadę kompleksu budynków węgierskiego parlamentu. Zwiedzaj zarówno Budę, jak i Peszt, wysiadając na dowolnym z 27 przystanków na trasie. Twój bilet obejmuje fantastyczną książeczkę rabatową, która zapewnia wspaniałe zniżki na niektóre z najpopularniejszych atrakcji miasta, a także wycieczkę pieszą. Podczas zwiedzania możesz słuchać pouczających komentarzy w wielu językach. Przystanki czerwonej trasy: Przystanek 1. Bazylika św. Przystanek 2. Most Łańcuchowy (Peszt) Przystanek 3. Ulica Jozsefa Attili Przystanek 4. Synagoga przy ulicy Dohany Przystanek 5. Astoria (tymczasowo zamknięty) Przystanek 6. Andrassy Avenue Przystanek 7. Węgierska Opera Państwowa Przystanek 8. Plac Ferenca Liszta Przystanek 9. Plac Bohaterów Przystanek 10. Dworzec kolejowy Keleti Przystanek 11. Pałac Nowojorski Przystanek 12. Astoria (tymczasowo zamknięty) Przystanek 13. Parisi Passage Cafe Przystanek 14. Plac Gellerta Przystanek 15. Ogród Zamkowy Przystanek 16. Kolejka linowa Przystanek 17. Plac Batthyany Przystanek 18. Most Małgorzaty (Buda) Przystanek 19. Centrum handlowe WestEnd Przystanek 20. Parlament Przystanki zielonej trasy: Przystanek 1. Bazylika św. Przystanek 2. Marcius 15. Plac Przystanek 3. Wielka Hala Targowa Przystanek 4. Muzeum Narodowe Przystanek 5. Astoria Przystanek 6. Anker Lane Przystanek 7. Centrum handlowe WestEnd

Liczba znalezionych atrakcji: 127
Sortuj wg::

Most Łańcuchowy: najlepsze atrakcje w pobliżu

Most Łańcuchowy: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most Łańcuchowy? Kliknij tutaj.

Most Łańcuchowy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(10 883 recenzji)

rejs po Dunaju był absolutnie niesamowity! Przez całą podróż mieliśmy wspaniały widok, a załoga statku, zwłaszcza Zoltán i Fanni, sprawili, że była ona jeszcze przyjemniejsza. Zawsze byli uśmiechnięci i uprzejmi, gotowi nam pomóc i z wielką życzliwością odpowiedzieli na wszystkie nasze pytania. Naprawdę przyczynili się do tego, że nasz rejs był niezapomniany! Jesteśmy im naprawdę wdzięczni! 😊🛥️

Wymarzona wycieczka po Dunaju ze wspaniałym widokiem na imponujący budynek Pałacu Parlamentu, symbolu Budapesztu. Polecam to przeżycie, gdyż daje poczucie spokoju i spokoju wewnętrznego wywołanego delikatnymi falami Dunaju i z pewnością będzie niezapomniane.

Zdecydowanie najlepsze przeszukiwanie barów! Gospodarze są super przyjaźni i kompetentni. Poleciłby:)

Tej atrakcji nie można przegapić w Budapeszcie, coś niesamowitego!

Widok jest niesamowity, personel jest bardzo przyjazny!