Most Golden Gate

Rowerem, pieszo lub łodzią – każdy sposób jest dobry na podziwianie mostu Golden Gate.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Most Golden Gate: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Most Golden Gate? Kliknij tutaj.

Most Golden Gate: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 9902 opinii

Wycieczka była absolutnie niesamowita! Klimat, lokalizacje, w których nas zabrali, wino - fenomenalne! Nasz przewodnik był tak zabawny, że ogólne wrażenia były jeszcze lepsze! Mały margines, upewnij się, że miejsce odbioru znajduje się blisko miejsca, w którym się zatrzymujesz. Musieli zmienić nasze dzień wcześniej i skończyło się na tym, że spacerowaliśmy przez jakieś 15 minut wczesnym rankiem w niepewnej okolicy, podczas gdy inni zabrali przecznicę od naszego miejsca. Ale poza tym gorąco polecam każdemu!

Mieliśmy szczęście i świetną pogodę na wycieczkę rowerową, również pojechaliśmy w dzień powszedni, więc podróż przez most była znacznie mniej zatłoczona niż się spodziewam w weekend, co ułatwiło sprawę. Wiele przystanków po drodze i cierpliwy przewodnik wycieczek ułatwiły również wycieczkę rowerową. Zameldowanie było sprawne, wszyscy byli bardzo przyjaźni i pomocni. Zameldowanie na wycieczkę Alcatraz nie mogło być łatwiejsze. W sumie wspaniałe doświadczenie, z którego wszyscy korzystają.

O mój Boże, Kimmy była najlepsza! Tak kompetentny, zabawny i ujmujący. Żałuję, że nie mogła mnie obwozić po winnicach i San Francisco przez całą moją wizytę. Czułem, że na każdym przystanku mamy wystarczająco dużo czasu i nigdy nie czułem się pospieszny. Muir Woods był niesamowity. Podobała mi się pierwsza winnica, a ostatnia winnica na przystanku była moją ulubioną. Pomyśleliśmy, że to świetna wartość!

Udało nam się zobaczyć i dowiedzieć się więcej, niż się spodziewaliśmy. Przystanki znajdowały się w łatwych do zapamiętania miejscach, więc mogliśmy być pewni, że będziemy je odkrywać przed powrotem do autobusu. Wszyscy byli przyjaźni, profesjonalni i pomocni. To była nasza pierwsza podróż do San Francisco i pomogli nam podjąć decyzję o powrocie. Kiedy to zrobimy, na pewno znowu zagramy tę trasę.

Niesamowita wycieczka! Przejście przez most GG było ekscytujące. 3 strome wzgórza do pokonania w drodze do mostu. Nie jest to wycieczka dla początkujących lub osób w złej kondycji, chyba że chcesz dużo chodzić. Wspaniale jest móc wrócić promem i jeździć na rowerze przez cały dzień. Scott był naszym przewodnikiem. Bardzo kompetentny. Gorąco polecam to zrobić.