Atrakcje i wycieczki

Morro Jable

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Morro Jable: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Morro Jable? Kliknij tutaj.

Morro Jable: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 600 opinii

Na początku byliśmy sceptyczni ze względu na różne recenzje, ale mimo to odważyliśmy się. Na pewno się nie zawiedliśmy! Zespół był bardzo przyjazny i zabawny, było się z czego śmiać i dowiedzieć się o delfinach i wielorybach. Rano widzieliśmy wiele rodzin delfinów na trasie o godzinie 10, nawet wieloryba i kilka płaszczek. Dzień wcześniej otrzymaliśmy SMS z informacją o odbiorze, który był punktualnie przed naszym hotelem. Kierowca był bardzo miły i bezpiecznie zabrał nas do punktu zrzutu. Zdecydowanie polecam! Dokonaliśmy rezerwacji z 3 dniowym wyprzedzeniem, wszystko poszło zgodnie z opisem!

Bardzo podobały nam się zarówno dzieci, jak i my. Załoga jest bardzo przyjazna i przez cały czas dba o to, abyś czuł się dobrze. Są bardzo uważni. Zajęcia są bardzo zabawne, zwłaszcza skok na linie, jedzenie jest bardzo kompletne, a toast jak prawdziwi piraci na koniec wycieczki jest bardzo fajny. Dziękuję Césarowi, Luisowi, Mohamedowi i Julianowi.

Absolutnie polecam! Niestety nie mogliśmy zobaczyć delfinów, ale wycieczka była absolutną atrakcją. Obaj przewodnicy są bardzo zabawni, upewniają się, że wszyscy są w porządku i udzielili nam wielu ciekawych informacji. Żeglowanie łodzią po oceanie było po prostu świetną zabawą! Tak trzymaj!

Wycieczka jest wysoce zalecana! Atmosfera na pokładzie była świetna, przewodnicy zabawni i widzieliśmy dużo delfinów. Mieliśmy szczęście spotkać szkołę delfinów liczącą około 70 zwierząt, która towarzyszyła nam przez całą podróż. Wspaniałe doświadczenie!

Super fajni, kompetentni i dobrzy przewodnicy. Widzieliśmy zarówno wieloryby, jak i delfiny i odbyliśmy podróż wyścigową do domu w kierunku portu z pełną muzyką! Doświadczenie, którego nie zapomnimy.