Atrakcje i wycieczki
Morro Jable

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Morro Jable

Na jakich wycieczkach w: Morro Jable obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Morro Jable: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Morro Jable? Kliknij tutaj.

Morro Jable: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1257 opinii

Co za wspaniała wycieczka. Po tym, jak namieszałem w miejscu odbioru, wysłali do nas taksówkę i dogonili autokar. Wszyscy pracownicy byli niesamowici! zabawne, pomocne i potrafiły dostrzec delfiny z daleka! Musieliśmy zobaczyć 50 delfinów. 2 różne rasy również. Jedzenie też było bardzo dobre, proste, ale smaczne. Dużo piwa i sangrii lub napojów bezalkoholowych. Jedyną rzeczą, którą byłem zdenerwowany podczas całej podróży, było to, że nie miałem przy sobie żadnej gotówki, aby zostawić napiwek! Polecam w 100%!

Ta podróż była absolutnie genialna! Wszyscy pracownicy byli bardzo przyjaźni i zabawni. Jedzenie było również bardzo dobre i było mnóstwo atrakcji wodnych, gdy łódź zatrzymała się w małej zatoczce. Udało nam się zobaczyć ryby ze szklanego dna, ale nie udało nam się dostrzec delfinów (ale to w porządku, bo natura nie ma gwarancji). Transfery były również bezpośrednio z hotelu i wszystko było łatwe do zrozumienia. Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę przyjemne doświadczenie i na pewno zrobię to ponownie.

Program Nagyon szuper volt nagyon szuperül megszervezve, nagyon jól éreztük magunkat mindenkinek csak ajánlani tudom és fantasztikusan ked ves és szimpatikus kalózokkal!! Üdvözlettel Gábor család 2022.04.15

Zarezerwuj to natychmiast! Kapitan i załoga są niesamowici, widzieliśmy mnóstwo delfinów, a lunch był pyszny. Uwielbiałem kajak i pływanie :-) Nie mogło być lepiej!

Cudowne doświadczenie Przyjazny personel wiele zajęć Polecam innym turystom?