Montreux

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Montreux: największe atrakcje

Montreux – najciekawsze atrakcje

Montreux: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Montreux? Kliknij tutaj.

Montreux: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 229 opinii

Jeśli zatrzymujesz się w spokojnym mieście, takim jak Genewa, ta wycieczka jest zdecydowanie tego warta! Nie zamierzałem jechać kolejką linową ani chodzić po lodowcu, ale bardzo się cieszę, że zmieniłem zdanie! Nasz przewodnik, Evan, był tak przyjazny i kompetentny, powiedział nam, że mamy iść i co możemy zrobić, i sprawił, że doświadczenie było nieco lepsze.

Świetny dzień, nasz przewodnik o imieniu Z był bardzo przyjazny i pomocny, naprawdę pomógł nam w pełni wykorzystać dzień. Glacier 3000 był spektakularny i cieszyliśmy się jazdą na sankach, co było dobrym śmiechem. Fajny przystanek w Montreux w drodze powrotnej (około godziny) czas na spacer brzegiem jeziora i napicie się gorącej czekolady.

To było dla nas niezapomniane przeżycie. Niesamowite doświadczenie, którego nie zapomnimy. Poza tym Get your guide wykonał świetną robotę jak zwykle. Dziękuję Ci. Nasz przewodnik Maggie był świetny w wyjaśnianiu wszystkiego, bardzo pouczający i pomocny. Lodowiec 3000 i Montreaux to obowiązkowe miejsce w Szwajcarii

scenariusze, wybór restauracji i kawiarni oraz profesjonalizm przewodnika wycieczki

to było naprawdę miłe ... a nasz przewodnik był naprawdę miły .... cały czas