Atrakcje i wycieczki
Montmartre

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Montmartre

Montmartre: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Montmartre? Kliknij tutaj.

Montmartre: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3356 opinii

To był drugi raz, kiedy odbyłem pieszą wycieczkę po Montmartre, a ten był zdecydowanie NAJLEPSZY! Dawie był naszym przewodnikiem i był najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek miałem! Był tak kompetentny, ale dogłębny i zabawny! Sprawił, że moi przyjaciele i Lee byli naprawdę komfortowi i cieszyliśmy się każdą minutą. Było tak wiele interesujących faktów, których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy i bardzo nam się to podobało. Bardzo, bardzo polecam to do pracy lub każdej trasy prowadzonej przez Dawiego!

Nasz przewodnik, Francois, był wyjątkowy! Był doświadczony, kompetentny i bardzo zabawny. Nigdy nie poznałbym historii tego obszaru, po prostu spacerując sam. Był animowany i wystawiany, grając artystów różnymi głosami. Tak zabawnie! Spacer był piękny i szliśmy w tempie odpowiednim dla grupy. Gorąco polecam tę wycieczkę na lekcję historii i inną stronę Paryża!

Świetna wycieczka, bardzo pouczająca i piękna. Najbardziej podobał nam się nasz przewodnik, Alberto, który z niemal ojczystym angielskim i dużą pasją opowiadał nam o lokalnej historii i kulturze. Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy o tej ciekawej dzielnicy Paryża.

Harry jest doskonałym przewodnikiem, ma ogromną wiedzę na temat obecnego i historycznego Paryża w odniesieniu do obszaru Montmartre oraz postaci historycznych, zwłaszcza artystów. Dodaje też odrobinę humoru do swojej trasy, którą naprawdę pokochaliśmy.

Jedna z najlepszych rzeczy, jakie zrobiłem w Paryżu! Uwielbiałem słuchać historii Montemarte i całego Paryża w tym pięknym miejscu.