Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Monterey

Monterey – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Monterey

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Monterey?

Na jakich wycieczkach w: Monterey obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Monterey: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monterey? Kliknij tutaj.

Monterey: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 800 opinii

Trasa obserwowania wielorybów była niesamowita! Dużo się widzieliśmy, a przewodnicy bardzo dobrze informowali o ogólnym życiu morskim. Niestety, niektórzy ludzie nie słuchali o zażywaniu tabletek na chorobę lokomocyjną przed podróżą i było to szorstkie .. przynajmniej. Ostrzegając wszystkich, weź tablety i ciesz się przygodą podczas oglądania wielorybów z fotela, a nie z relingu.

To było wspaniałe doświadczenie! Załoga była kompetentna i ostrożna - mieliśmy niesamowite doświadczenie - wieloryby były TAK BLISKO łodzi i widzieliśmy TAK Wiele! Załoga miała takie ciekawe fakty i historie - naprawdę ożywiła całą podróż. Gorąco polecam! Nasza załoga: Danny, Caila i Isaiah - byli nie z tego świata!

Whale Safari jest zdecydowanie zalecane, jeśli możesz tolerować trochę połowów morskich. Musisz wiedzieć, że dużo przechyla. Sprzedają tabletki na chorobę morską za 1 $, jest to zdecydowanie zalecane. Widzieliśmy szare wieloryby, humbaki, masy delfinów i lwów morskich. wspaniały

Mieliśmy szczęście zobaczyć dziesiątki humbaków i fok na bardzo spokojnych morzach! Nawet z bliskiej odległości! Niektóre wieloryby były w odległości zaledwie 20 metrów! Opisy naszego biologa na pokładzie były bardzo pouczające!

Zabawa! Rejs łodzią był zabawny i wygodny i dostaliśmy wspaniałe widoki na humbaki!