Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Mont-Tremblant

Mont-Tremblant – nasze najbardziej polecane atrakcje

Mont-Tremblant: Obserwatorium i spacer po wierzchołkach drzew Laurentians

1. Mont-Tremblant: Obserwatorium i spacer po wierzchołkach drzew Laurentians

Spacer w koronach drzew to nowy i naprawdę wyjątkowy sposób na podziwianie malowniczych widoków znad drzew. Rozpoczniesz spacer ścieżką, która wije się przez las i dochodzi do wierzchołków drzew. Prawie kilometrowa ścieżka prowadzi do wieży widokowej, która wznosi się 40 m (odpowiednik 12-piętrowego budynku) nad lasem, skąd roztacza się wspaniały widok na lasy i góry Laurentian z lotu ptaka. Chodniki i wieża główna, o maksymalnym nachyleniu 6 stopni, są całkowicie dostępne dla wózków dziecięcych i wózków inwalidzkich. Ze szczytu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na wzgórza typowe dla pasma górskiego Laurentian oraz punkty orientacyjne, takie jak Mont-Tremblant. Całkowita odległość, w tym spacer po wieży, wynosi 2,7 km w obie strony i zajmuje około 2 godzin. Akcja odbywa się w dawnej wylęgarni ryb z pięknym terenem i zabytkowym budynkiem, w którym znajduje się restauracja.

Mont Tremblant: 3-godzinna jazda tyrolką

2. Mont Tremblant: 3-godzinna jazda tyrolką

Wznieś się wysoko ponad drzewami podczas podniebnej przygody, zjeżdżając tyrolką ze szczytu Mont Tremblant na ekscytującym torze z 5 pasami, które przyspieszają bicie serca. Podziwiaj niesamowite widoki górskiej scenerii Quebecu podczas lotu przez baldachim. Udaj się do wioski Mont-Tremblant, aby spotkać się ze swoim przewodnikiem. Wysłuchaj instruktażu dotyczącego bezpieczeństwa i przypnij się do uprzęży. Wejdź na pokład gondoli, która zabierze Cię na szczyt góry. Z kolejki linowej podziwiaj panoramiczne widoki na Góry Laurentyńskie. Zdobądź wgląd w ten niesamowity krajobraz, gdy Twój przewodnik opowie Ci o jego ekologii i zrównoważonym rozwoju. Dotrzyj na szczyt i wybierz się na tyrolkę o łącznej długości 2,5 mili. Przejedź przez 5 ekscytująco długich linii i poczuj podmuch wiatru świszczący obok Twojej twarzy. Ciesz się niezrównanymi widokami na grzbiety i doliny poniżej. Podczas najdłuższej przejażdżki rozkoszuj się niesamowitymi widokami, wznosząc się na zapierającą dech w piersiach wysokość 3500 stóp. Przejedź całą drogę z powrotem do wioski tyrolką, gdzie możesz wrócić na stały grunt z bijącym sercem.

Mont Tremblant: wycieczka helikopterem z opcjonalnym postojem

3. Mont Tremblant: wycieczka helikopterem z opcjonalnym postojem

Wznieś się nad Mont Tremblant podczas tej prywatnej wycieczki helikopterem z opcjami 10-, 20- i 30-minutowymi, w tym opcjonalnym postojem w górach. Ta wycieczka, dostępna przez cały rok, zabierze Cię nad Mont Tremblant, jezioro Tremblant, tor wyścigowy Tremblant, dolinę rzeki Rouge i nie tylko. Po krótkiej odprawie bezpieczeństwa wskoczysz na pokład helikoptera i spotkasz swojego licencjonowanego pilota. Twój pilot pochodzi z zespołu, któremu powierzono prace lotnicze, inwentaryzację lasów, pomiary topograficzne, transport ładunków zewnętrznych, patrole i nie tylko. Następnie wystartuj: przeleć nad lasem czerwonych sosen, kierując się do rzeki Diable i ośrodka narciarskiego Mont-Tremblant. 10-minutowy lot obejmuje 30 km, 20-minutowy 60 km, a 30-minutowy 90 km. Jeśli wybierzesz 30-minutowy lot z międzylądowaniem, będziesz mógł również cieszyć się 30-minutowym postojem na dziewiczej górze. Można tam podziwiać jezioro Tremblant i dolinę rzeki Rouge, delektując się bezpłatnymi przekąskami. W drodze powrotnej miniesz jezioro Tremblant i wioskę St. Jovite. Dzięki temu doświadczeniu będziesz latać z w pełni licencjonowaną i zarejestrowaną firmą śmigłowcową, obsługującą Robinson R44. Te helikoptery są niezawodne, szybkie i wygodne. Specyfikacje obejmują prędkość podróżną 180 km/h, 3 godziny czasu lotu, panoramiczne i zakrzywione szyby, zestawy słuchawkowe dla wszystkich pasażerów, system audio (gniazdo mp3) i system nawigacji (GPS).

Mont-Tremblant: Psie zaprzęgi

4. Mont-Tremblant: Psie zaprzęgi

Gdy będziesz przygotowywał się do jazdy, nasz przewodnik przekaże Ci krótką odprawę na temat bezpieczeństwa i kilka prostych instrukcji, jak prowadzić zespół. Pasażerowie i kierowcy mogą zmieniać miejsca podczas wycieczki, ale dzieci zawsze będą musiały podróżować jako pasażerowie. Nasi przewodnicy zadecydują o miejscu. Potem ruszasz w drogę, przemierzając szlaki w dolinie ze spektakularnymi widokami. Na szlakach spędzisz około 1 godziny. Po powrocie do hodowli będziesz miał okazję spędzić trochę czasu z psami na poczęstunek i szczotkowanie, a jeśli nadejdzie odpowiednia pora roku, będziesz mógł nawet pogłaskać szczenięta. Na zakończenie w naszej jurcie zostanie podana gorąca czekolada i ciasteczka.

Mont-Tremblant: Rejs z przewodnikiem po malowniczym jeziorze

5. Mont-Tremblant: Rejs z przewodnikiem po malowniczym jeziorze

Podczas tego malowniczego rejsu odkryj rozległe jezioro Mont-Tremblant o długości 12,5 mili. Pozwól, aby czas się zatrzymał, pływając po spokojnych wodach i podziwiając widoki na góry. Po drodze poznaj historię Mont-Tremblant i lokalny folklor. Rozpocznij swoją wycieczkę przy nabrzeżu Lac Tremblant. Po spotkaniu z przewodnikiem i znalezieniu miejsc na rejs, przygotuj się na serię malowniczych widoków. Położony w samym sercu kurortu Mont-Tremblant, rozkoszuj się wspaniałymi widokami na lśniącą wodę i bujną roślinność. Kontynuuj wycieczkę, korzystając z historycznych informacji na temat tego obszaru podanych przez przewodnika. Dowiedz się o „drżącej górze”, jak Algonquinowie nazywali Mont-Tremblant, oraz o lokalnej florze i faunie, w tym pstrągu jeziorowym, basie i szczupaku. Pamiętaj, aby zrobić kilka zdjęć przed zakończeniem wycieczki z powrotem na nabrzeżu.

Mont-Tremblant: Kulig z opowiadaniem historii i gorącą czekoladą

6. Mont-Tremblant: Kulig z opowiadaniem historii i gorącą czekoladą

Doskonała wieczorna atrakcja pozwalająca odkryć piękne otoczenie Mont-Tremblant. Trasa rozpoczyna się wzdłuż pól i prowadzi przez las. Nasz gawędziarz lub muzyk będzie bawić Ciebie i Twoją rodzinę legendami pieśni ludowych Tremblant i Québécois. Rozkoszuj się ciepłą filiżanką gorącej czekolady.

Mont Tremblant: ATV Side by Side Guided 4x4 Tour

7. Mont Tremblant: ATV Side by Side Guided 4x4 Tour

Ta wycieczka z przewodnikiem poprowadzi Cię przez kręte borealne leśne szlaki terenowe, położone na skrzyżowaniu kilku sieci szlaków terenowych. Naszymi przewodnikami są O.R.V. certyfikowany, zapewniający bezpieczne i ekscytujące wrażenia. Dune Buggies, znane również jako side-by-side, są idealne dla całej rodziny. Wyposażony w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa i klatkę bezpieczeństwa dla większego bezpieczeństwa, możesz usiąść wygodnie i cieszyć się jazdą po popularnych trasach Club Iroquois, które biegną wzdłuż północnego skraju Parku Narodowego. Dzięki mnóstwu okazji do robienia zdjęć i malowniczym widokom, gdy wijesz się przez góry i lasy sosnowe, tych wycieczek nie można przegapić. Żadne doświadczenie nie jest wymagane, więc nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z off-roadem, możesz dołączyć do zabawy. Tylko do 2 uczestników będzie mogło dzielić się jazdą, a jest tylko jeden przystanek do wymiany kierowcy i pasażera. Tak więc w pojeździe z 3 do 4 uczestnikami tylko 2 będą mogły prowadzić.

Mont-Tremblant: półdniowy rafting

8. Mont-Tremblant: półdniowy rafting

Szukasz ekscytującej przygody tego lata? Nie szukaj dalej niż nasz 1/2-dniowy spływ rzeką Rouge! Nasi doświadczeni przewodnicy poprowadzą Cię przez najlepsze odcinki rzeki w oparciu o aktualny poziom wody, zapewniając ekscytujące i niezapomniane wrażenia zarówno dla weteranów, jak i nowicjuszy. Spokojne rozlewiska po każdym bystrze dają szansę na złapanie oddechu i podziwianie scenerii rzeki i jej piaszczystych plaż. Zejście zapewnia również czas na surfowanie po tratwach, pływanie i unoszenie się w nurcie. Przed rozpoczęciem naszej przygody zapewniamy odprawę bezpieczeństwa i ćwiczymy podstawowe manewry raftingowe, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i przyjemność. Nasze nadmuchiwane tratwy mogą pomieścić od 6 do 9 osób, więc możesz zabrać ze sobą rodzinę i przyjaciół na przejażdżkę. Nasi profesjonalni przewodnicy wyjaśnią, co robić i jak reagować przed każdą gwałtownością, ponieważ naszym celem jest bezpieczne i ekscytujące przeżycie. Nasze udogodnienia w centrum raftingowym, takie jak bar, prysznic, basen, wanna z hydromasażem, boisko do siatkówki i jadalnia, zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć i nabrać sił po przygodzie.

Mont-Tremblant: kajak z przewodnikiem po rzece Rouge

9. Mont-Tremblant: kajak z przewodnikiem po rzece Rouge

Odkryj region Mont-Tremblant podczas tej 12-kilometrowej łatwej wycieczki kajakiem lub kajakiem po rzece Rouge (pół dnia). Istnieje kilka świetnych miejsc do pływania (większość plaż to tereny publiczne), a możesz zabrać ze sobą lunch i urządzić piknik z rodziną i przyjaciółmi nad brzegiem rzeki. Rzeka Rouge jest spokojna, a większość jej części jest bardzo płytka, dlatego nadaje się dla początkujących. Nasi pracownicy zapewnią Państwu sprzęt, pomogą w uruchomieniu oraz udzielą podstawowych instrukcji. Samochód zostawisz w punkcie początkowym naszej wypożyczalni. Transfer zabierze Cię do wody i zejdziesz rzeką z powrotem do swojego samochodu. Pomocna wskazówka! Jeśli zdecydujesz się na spływ kajakowy, ważne jest, aby zrozumieć, że kajaki są przeznaczone dla 2 osób i mają tylko 2 miejsca siedzące. Można umieścić 3, jeśli jedno jest dzieckiem, które będzie siedziało na podłodze, ale nie zalecamy umieszczania 4 w kajaku. Dzieci poniżej 10 roku życia prawdopodobnie nie będą chciały cały czas wiosłować, dlatego powinny płynąć kajakiem z osobą dorosłą lub pływać kajakiem, który można holować. Najlepsza konfiguracja to co najmniej 1 osoba dorosła na kajak, nie więcej niż 2 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe + 2 małych dzieci w kajaku (1 osoba dorosła z 3 dziećmi nie będzie pracować w 1 kajaku). Dodatkowi uczestnicy mogą wziąć kajak lub deskę wiosłową.

Montreal: Jazda na nartach lub snowboardzie z przewodnikiem w lasach Quebecu

10. Montreal: Jazda na nartach lub snowboardzie z przewodnikiem w lasach Quebecu

Zanurz się w zimowej przygodzie w Quebecu dzięki wycieczce na narty lub snowboard z Montrealu, obejmującej sprzęt narciarski lub snowboardowy, lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania, całodniowy karnet dostosowany do Twojego doświadczenia oraz wszystkie niezbędne akcesoria, aby uwiecznić chwile spędzone na stoku. Spotkaj się w samym sercu Montrealu na stacji metra Lionel-Groulx i udaj się w kierunku zaśnieżonych krajobrazów Mont-Tremblant dla doświadczonych narciarzy lub Saint-Bruno lub Mont Sutton dla początkujących. Odkryj magię zimy w tych kultowych miejscach Quebecu podczas półdniowej lub całodniowej wycieczki. Uzyskaj pomoc w wyborze i korzystaniu ze sprzętu narciarskiego, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Ciesz się przejażdżką wyciągiem krzesełkowym oferującym majestatyczny widok na ośnieżone góry, świetny sposób dla początkujących, aby zapoznać się z tą zimową krainą czarów.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 27
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Mont-Tremblant

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Mont-Tremblant?

Mont-Tremblant: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mont-Tremblant? Kliknij tutaj.