Wybierz daty

Mont Saint-Michel

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Mont Saint-Michel: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mont Saint-Michel? Kliknij tutaj.

Mont Saint-Michel: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5025 opinii

Przed dokonaniem rezerwacji przeczytałem wiele komentarzy i byłem mentalnie świadomy czasu potrzebnego na przybycie i powrót do Mont Saint Michel (4 godziny w jedną stronę i kolejne 4 godziny z powrotem) po drodze, ponieważ musisz wstać wcześnie, aby się spotkać na miejscu spotkania o 7 rano ten czas mija bardzo szybko, bo prawie wszyscy śpią, więc nie uważam tego za ciężką podróż. Byliśmy na Górze od 12 do 16 i wróciliśmy do Paryża o 21. Firma, która nas zabrała super i wizyta na Górze SUPER POLECAMY. Moim zdaniem było warto i bardzo mi się to podobało, tak, jeśli masz świadomość, że w drodze tam spędzisz dużo czasu, a w drodze powrotnej staje się to bardzo znośne (w każdym razie są przystanki na gazie stanowiska do chodzenia do łazienki lub kupowania jedzenia)

Samotne dotarcie do Mont Saint Michelle byłoby bardzo trudne dla podróżnych z zagranicy, takich jak my, więc ta wycieczka była dla nas idealna. Dokonaliśmy rezerwacji zaledwie 2 dni przed wyjazdem. Przewodnik był naprawdę miłą osobą. Z wszystkimi innymi osobami, które z nami pojechały, nie było żadnych problemów. Nawet gdy jedna osoba spóźniła się na start w drodze powrotnej, nikt nic nie powiedział, przewodnik mówił bardzo cicho i utrzymywał relaksującą atmosferę. Autobus był klimatyzowany i miał wtyczki USB do smartfonów.

Bilet jest wymagany tylko w Abbaye, a nie w wiosce poniżej. Bilety można również kupić bezpośrednio przy wejściu do opactwa, jest do tego osobny pas. Nikogo nie interesuje dokładna godzina na biletach przy wejściu. Na pewno powinieneś zobaczyć Mont, choć z tysiącami innych. Najlepiej przed 9 rano lub po 17, kiedy powinno być trochę ciszej

Niesamowita możliwość odwiedzenia Mount Saint Michael! Chcielibyśmy spędzić trochę więcej czasu w tym miejscu, ponieważ mogliśmy zostać tylko przez około 3 godziny, a trochę więcej jest potrzebne, aby móc w pełni przeżyć i nie biegać! Jednak świetny przewodnik i niesamowita pomoc.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka - żadnych problemów technicznych, przewodnik bardzo dobrze wszystko tłumaczył i dbał o komfort uczestników. Samo miejsce niesamowite! Polecam z całego serca.