Wybierz daty

Jaskinia Niedźwiedzia

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Jaskinia Niedźwiedzia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jaskinia Niedźwiedzia? Kliknij tutaj.

Jaskinia Niedźwiedzia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 410 opinii

Wycieczka była świetną zabawą. Niestety wcześnie rano powiedziano nam, że nie będziemy mogli odwiedzić Błękitnej Groty ze względu na wczorajszy wiatr i wysokie fale, które się w jego wyniku uformowały. Niestety nie można wpływać na naturę, ale przewodnicy dali nam możliwość przełożenia zwiedzania. Jazda motorówką była fajnym przeżyciem. Nasz przewodnik wyjaśnił nam wszystko przed wyjazdem na kolejną wyspę, co tam robić i jak długo możemy tam zostać. Dzień był bardzo miły i chociaż nie udało nam się zobaczyć Błękitnej Groty, w drodze powrotnej zauważyliśmy z daleka kilka delfinów.

Punktem kulminacyjnym moich wakacji! Piękny widok z łodzi. Wyspy były również bardzo piękne i bawiliśmy się świetnie i nie nudziliśmy się ani przez chwilę. Miejsce na lunch było nawet zarezerwowane dla nas na Hvarze, gdzie zostaliśmy powitani przez właściciela! Super słodki przewodnik (kiedy groziliśmy, że się spóźnimy, ponieważ nie mogliśmy znaleźć łodzi, przyszła nas szukać) i kapitan, inni podróżnicy na łodzi również byli bardzo mili.

Wycieczka super! Jednak nie polecam dla ludzi z powazmiejszymi problemami z kręgosłupem bo skoki na falach bywają nagłe i gwałtowne. Adrenalina przy powrocie sięgała zenitu ale było cudownie, piękne miejsca, plaże, błękitna grota to bajka Polecam w 100%

Nina i Anthony byli niesamowici. Polecam 300%, super dzień w rewelacyjnych miejscach gwarantowany!!!

super załoga wycieczka godna polecenia super organizacja