Dodaj daty

Monako
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 92
Sortuj wg::
Monako

Monako

Monako: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monako? Kliknij tutaj.

Monako: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(2673 recenzji)

Jedna z najlepszych wycieczek, na jakich w życiu uczestniczyłem. Podróżuję średnio 6–12 razy w roku, jeśli nie więcej. Rueben był FANTASTYCZNY!!!!! Przewodnik Nie mogę tego wystarczająco podkreślić. Był miły, cierpliwy, wyrozumiały i ogólnie kompetentny i zabawny facet. Miejsca, do których zabierze Cię ta wycieczka, były PIĘKNE i świetnie się bawiłem. Jedyne, co chciałbym powiedzieć na temat tej wycieczki, to nie kupować w fabryce perfum, ponieważ pobierają opłaty, i żałuję, że nie spędziliśmy tam mniej czasu. Poza tym był wspaniały i kradnie za tę cenę. Dziękuję!

Wycieczka jest bardzo kompletna, jeśli masz mało czasu na zwiedzanie francuskiego wybrzeża, dlatego nawet jeśli spędzasz mało czasu w każdym miejscu, wystarczy zobaczyć to, co najważniejsze.

Nathan jest doskonałym przewodnikiem. Był bardzo przyjazny i gościnny. Bardzo podobała mi się grupa kobiet, która była ze mną na trasie! Zdecydowanie skorzystałbym ponownie z Get Your Guide

Nasz przewodnik, Isa, był niesamowity! Dotrzymywała nam terminów i przez cały dzień utrzymywała wysoką energię i zrównoważone tempo. Pełny, ale relaksujący dzień pośród wspaniałych widoków.

Bardzo przyjemny dzień, Daniel był bardzo pouczający i przyjemny. Wspaniały sposób na zobaczenie tak wielu miejsc w ciągu jednego dnia. Zdecydowanie polecamy! Dziękuję !