Wybierz daty

Monachium Zniżki i promocje

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Monachium

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Monachium?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium to:

Zamek Neuschwanstein

Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monachium? Kliknij tutaj.

Monachium: Co mówią inni?

Nasza przewodniczka - Monica, była wyjątkowo dobrze zorganizowana, uprzejma i entuzjastyczna. Informowała nas o wielu tematach i wydarzeniach związanych z różnymi miejscami w naszej podróży - od Monachium do Harburg-Rothenburg iz powrotem. Doradzała też, co można odwiedzić w nadchodzące dni powszednie. Bardzo szczęśliwie, że była naszym przewodnikiem. Jej aktualne i kompetentne komentarze podczas całej trasy sprawiły, że byłem pochłonięty. Teraz czas na samą wycieczkę. Wycieczka była przyjemna z rozsądnym czasem na zwiedzanie i zakupy. Zamek Harburg jest mały, ale dobrze utrzymany. Rothenburg to przytulne miasteczko z bardzo pięknymi budynkami. Każdy budynek jest wyjątkowy. Sklepy i restauracje były udekorowane na pierwszy weekend adwentowy. Przytulny i piękny. Wysoce polecany.

Ogólnie bardzo mi się podobało, jednak było dużo czasu spędzonego w autobusie i myślę, że trzeba jasno powiedzieć, że „romantyczna droga” w drodze do miejsc wcale nie jest romantyczna. Są w nim jednak aspekty malownicze, bo bawarskie krajobrazy są niezwykłe. Przewodnicy w autobusie i zamku byli bardzo dobrzy, ale zamek bardziej przypominał fort niż zamek - niezbyt ładny - ale aspekty historyczne były interesujące. Wolałbym zrezygnować z zamku i spędzić jeszcze kilka godzin w Rothenburgu, co było naprawdę wspaniałe, ale oznaczałoby to bardzo długą podróż autobusem po drodze.

Smiley był naszym kierowcą, a Elizabeth naszą przewodniczką. Oboje byli bardzo mili i przyjaźni, i świetnie się z nimi bawiliśmy. Elżbieta myślała o wielu rzeczach, o których nie wiedzieliśmy w Monachium i po drodze przez zamek portowy. Zamek jest średniowieczny i naprawdę ładny. Cena to 9 euro, która nie jest wliczona w koszt wycieczki (jedyna rzecz, która mi się nie podobała). Rothenburg to marzycielska wioska i warto ją odwiedzić.