Wycieczka całodniowa

Z Monachium: Neuschwanstein i Linderhof – wycieczka premium

Wycieczka całodniowa

Z Monachium: Neuschwanstein i Linderhof – wycieczka premium

Organizator atrakcji: Gray Line Sightseeing Day Tours
Zaoszczędź nawet 15%

Od 792,36 zł 673,50 zł za osobę

Pomiń kolejki do zamku Neuschwanstein i pałacu Linderhof. Skorzystaj z komfortowego transportu dalekobieżnym autokarem. Poznaj historię Niemiec i zwiedź malowniczą miejscowość Oberammergau.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 10.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Cofnij się w czasie, odwiedzając zamek Neuschwanstein oraz pałac Linderhof
 • Ciesz się komfortową podróż, podziwiając po drodze panoramiczne widoki na krajobrazy niemieckiej wsi
 • Dowiedz się więcej o historii każdego zakątka od lokalnego przewodnika
 • Wysłuchaj miejscowych snycerzy, którzy opowiedzą Ci o tradycjach i stylach rzemieślniczych
 • Zachwyć się spektakularnymi widokami, jakie roztaczają się z pieszego mostu Marienbrücke
Pełny opis

Wyrusz na malowniczą przejażdżkę do zamku Neuschwanstein i pałacu Linderhof. Ciesz się wstępem bez kolejki. Zachwyć się pięknem niemieckiej wsi i dowiedz się więcej o historii regionu, którą przybliży Ci lokalny przewodnik.

Wyrusz o poranku w komfortową podróż z Monachium do pałacu Linderhof, który zwiedzisz w towarzystwie przewodnika. Poznaj dzieje pałacu, a następnie udaj się w kierunku malowniczej miejscowości Oberammergau. Zwiedź miasteczko i wysłuchaj informacji o tradycyjnej sztuce snycerskiej.

W południe pokonasz Szlak Romantyczny (Romantische Straße), który wiedzie do zamku Neuschwanstein. Po przybyciu na miejsce zjedz lunch (nie jest on wliczony w cenę) lub od razu udaj się na most pieszy Marienbrücke. W godzinach popołudniowych zwiedzisz zamek Neuschwanstein, po czym zaplanowano relaksującą przejażdżkę z powrotem do Monachium.

Wliczone w cenę
 • Bilety wstępu bez kolejki
 • Przewodnik
 • Przekąski
 • Napoje na pokładzie
 • Usługa Wi-Fi
 • Lunch

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki stanowi budynek pod adresem Karlsplatz 21. Jeśli podróżujesz metrem, skorzystaj z wyjścia G albo F. Przystanek autobusowy zlokalizowany jest obok hotelu Buddy.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie
 • Maska FFP2

Co trzeba wiedzieć

 • Spacer z kasy biletowej do zamku zajmuje około 30 do 40 minut, około 1,5 kilometra stromym podjazdem
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 375 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wow! Ta trasa była absolutnie niesamowita. Moim zdaniem wycieczka premium jest zdecydowanie warta dodatkowych $$. Nasza przewodniczka, Ursula, była fantastyczna i naprawdę sprawiła, że doświadczenie było wspaniałe. Mieliśmy niezłą grupę ludzi, a pogoda była piękna. Rzeczywiste zamki były fenomenalne, a historia za nimi ciekawa. Jestem bardzo szczęśliwa, że moja partnerka zdecydowała się na tę trasę. Na pewno zrobię to ponownie w przyszłości!

Czytaj dalej

26 września 2021

Najlepsza wycieczka naszej podróży! Nasz przewodnik był wspaniałym opowiadaczem historii i zapewniał komentarz podczas całej podróży. Uaktualnienie do Premium Tour było świetnym wyborem - zwłaszcza podczas Covid. Fotele miały dużo miejsca na nogi, aw autobusie było dużo więcej miejsca. Podobało nam się również zawarte przekąski, napoje i kawa. Wysoce zalecane!

Czytaj dalej

28 sierpnia 2021

Wszystko było świetnie, wycieczka była super, ale prawie miała złe doświadczenia. W potwierdzeniu nie ma wzmianki o konkretnym wejściu do sklepu Kardast. Cały czas czekałem na drugim końcu budynku, który również ma duży znak przy wejściu, który mówi Kardast. Może trzeba wspomnieć o pobliskim punkcie orientacyjnym. Po drugie, chociaż ludzie ustawiali się w kolejce, żeby dostać się do autobusu, prawie skończyłem wsiadając do zwykłego autobusu, dopóki nie opuściłem linii i dalej sondowałem. Pozwólcie, że wyjaśnię: Kiedy dotarłem do punktu odbioru, jeden z bileterów Grayline zobaczył mój bilet i kazał mi stanąć w kolejce po Anglików i Amerykanów. To była długa kolejka. Nadal stałem w kolejce. Później przeprosiłem i poszedłem sprawdzić w innych autobusach. Kazano mi wtedy wsiąść do autobusu VIP. Większy problem był w parku zamkowym P4, gdzie zostałem z tyłu i autobus wystartował. Pobiegłem za autobusem i dopiero wtedy ktoś zorientował się, że nie ma mnie w autobusie. Przewodnik powinien był

Czytaj dalej

6 stycznia 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 91965