Wybierz daty

Monachium Wycieczki z przewodnikiem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 109
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Monachium

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Monachium?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium to:

Zamek Neuschwanstein

Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monachium? Kliknij tutaj.

Monachium: Co mówią inni?

Polecamy. Nasz przewodnik Florian, który sam dorastał w Monachium, mógł nam wiele opowiedzieć o Monachium. Od jego początków do dalszego rozwoju miasta. Wiele miejsc wartych zobaczenia, przeplatanych drobnymi anegdotami i świetnymi wskazówkami od wtajemniczonych, gdzie można dobrze zjeść i w przystępnych cenach. Jeśli chodzi o czas, faktycznie zajęło to więcej czasu niż planowano, naprawdę fajnie. Zabawna wycieczka z przewodnikiem odpowiednia również dla dzieci

Takie ciekawe miejsce do zobaczenia. Jeff, nasz przewodnik, był genialny, a jego wiedza na temat tego okresu była genialna. Niestety, nie mieliśmy dużo czasu na rozejrzenie się po muzeum, ale powiedział, że obejrzenie wszystkiego zajmie ci lata. Jest to bardzo zimne miejsce (nie wspomagane przez śnieg), jednak ubierałoby się ciepło, ponieważ wycieczka odbywała się głównie poza częścią małych wizyt wewnątrz budynków.

Uwielbialiśmy tę wycieczkę, jest ona tutaj obowiązkowa, zwłaszcza gdy pobliski Wiedeń jest mniej chętny do otwarcia się na tę historię. Tak wiele się nauczyliśmy – nie zdawaliśmy sobie sprawy, że Monachium było tak ważne dla powstania tego okropnego ruchu. Jesteśmy wdzięczni naszemu przewodnikowi. Świetna wartość, którą trzymał z nami przez 3 godziny, kiedy powiedział 2,5.

Byłem członkiem grupy koncertowej Floriana w czwartek zeszłego tygodnia. To był wspaniały poranek. Florian był żywy, zabawny, interesujący i, co najważniejsze, dobrze poinformowany - a także był zainteresowany wysłuchaniem opinii i pytań od nas wszystkich. Gorąco polecam tę wycieczkę. Jean Keltie (zarezerwowany przez Adama)

Wizyta w Dachau, jeśli jesteś w Monachium, to doświadczenie, które trzeba zrobić. Miejsce to jest Miejscem Pamięci i jeśli osadzisz się w historycznej rzeczywistości, to bolesne jest zrozumienie, co mężczyźni są w stanie zrobić innym bez usprawiedliwienia i siłą. Bardzo emocjonująca wizyta.