Wybierz daty

Monachium Wycieczki kolejowe

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Monachium

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Monachium?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium to:

Zamek Neuschwanstein

Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monachium? Kliknij tutaj.

Monachium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 548 opinii

Polecam tą wycieczkę wszystkim tym, którzy chcą uniknąć formalności związanych z przejazdami, parkingami i wejściami do odwiedzanych obiektów i przy okazji chcą się jeszcze czegoś ciekawego dowiedzieć o tych obiektach. Niestety biuro nie ma oferty w języku polskim, albo ja nie znalazłem takiej, dlatego dołączyliśmy do wycieczki w języku angielskim i stwierdzam, że było warto. Ciekawe opowieści okraszone szczyptą humoru powodowały, że miło było ich słuchać i przy okazji jeszcze się fajnie uśmiać. I would recommend this tour to anyone who wants to avoid the formalities of driving, parking and entry to the sites visited and still want to learn something interesting about the sites. Unfortunately, the office does not have an offer in Polish, or I did not find one, so we joined the tour in English and I find that it was worth it. Interesting stories sprinkled with a pinch of humor made it nice to listen to them and still have a good laugh.

doskonała wycieczka! grupa średniej wielkości. nasza grupa składała się z 48 osób podzielonych na dwóch przewodników. wszyscy wzięliśmy razem jeden autobus wycieczkowy, aby dostać się do zamku (gdy jest mniej ludzi, jeżdżą pociągami, aby dostać się do zamku). faktyczne wnętrze samego zamku to 30-minutowa wycieczka z przewodnikiem, oddzielnie zapewniana przez państwo Bawarii. na pewno jest krótki i żadne zdjęcia nie są dozwolone, ale wnętrze zamku jest bardzo interesujące i nadal polecam uiszczenie dodatkowej opłaty za wejście. poza zamkiem przewodnik oprowadza Cię po wszystkich różnych punktach widokowych, pokazuje najlepsze miejsca do jedzenia w okolicy i opowiada całą historię, którą musisz znać, aby docenić to, co widzisz. Miałem też czas na zwiedzanie pobliskiego zamku Hohenschwangau z zewnątrz. całe doświadczenie trwało od około 21:15 do 18:30, podróż z Monachium do zamku zajmuje około 2 godzin.

Rezerwacja była bardzo łatwa, a lokalizacja blisko transportu publicznego. Przewodnik wycieczek Charlie był świetny. Dużo informacji i czasu do samodzielnego odkrywania. Pogoda dopisała po deszczu podczas jazdy autobusem, dzięki czemu udało się zrobić świetne zdjęcia. Na długo zapamiętamy naszą wycieczkę, aby zobaczyć zamek Neuschwanstein i okolice.

Doskonała wycieczka wizyta w zamku to coś, czego nie można przegapić podczas wizyty w Monachium, a przewodnik ROCIO jest najlepszy ze wszystkich, super miły i uważny. Dzięki za wszystko. Mam nadzieję, że wrócę w innym czasie i cieszę się nim w innym sezonie. Teraz jesienią noś odzież przeciwdeszczową i dobre buty na wodę.

Świetny sposób na spędzenie czasu w Monachium. Zdecydowanie polecam, piękna trasa pociągiem i świetny przewodnik.