Dodaj daty

Monachium
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj wg::
Monachium

Monachium

Monachium: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monachium? Kliknij tutaj.

Monachium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 7619 opinii

doskonała wycieczka! grupa średniej wielkości. nasza grupa składała się z 48 osób podzielonych na dwóch przewodników. wszyscy wzięliśmy razem jeden autobus wycieczkowy, aby dostać się do zamku (gdy jest mniej ludzi, jeżdżą pociągami, aby dostać się do zamku). faktyczne wnętrze samego zamku to 30-minutowa wycieczka z przewodnikiem, oddzielnie zapewniana przez państwo Bawarii. na pewno jest krótki i żadne zdjęcia nie są dozwolone, ale wnętrze zamku jest bardzo interesujące i nadal polecam uiszczenie dodatkowej opłaty za wejście. poza zamkiem przewodnik oprowadza Cię po wszystkich różnych punktach widokowych, pokazuje najlepsze miejsca do jedzenia w okolicy i opowiada całą historię, którą musisz znać, aby docenić to, co widzisz. Miałem też czas na zwiedzanie pobliskiego zamku Hohenschwangau z zewnątrz. całe doświadczenie trwało od około 21:15 do 18:30, podróż z Monachium do zamku zajmuje około 2 godzin.

Rezerwacja była bardzo łatwa, a lokalizacja blisko transportu publicznego. Przewodnik wycieczek Charlie był świetny. Dużo informacji i czasu do samodzielnego odkrywania. Pogoda dopisała po deszczu podczas jazdy autobusem, dzięki czemu udało się zrobić świetne zdjęcia. Na długo zapamiętamy naszą wycieczkę, aby zobaczyć zamek Neuschwanstein i okolice.

Doskonała wycieczka wizyta w zamku to coś, czego nie można przegapić podczas wizyty w Monachium, a przewodnik ROCIO jest najlepszy ze wszystkich, super miły i uważny. Dzięki za wszystko. Mam nadzieję, że wrócę w innym czasie i cieszę się nim w innym sezonie. Teraz jesienią noś odzież przeciwdeszczową i dobre buty na wodę.

Wonderful tour and both, the driver and guiding woman (that have worked even as an actrees before, known from stage, film and tv), made this experience even nicer for all of us. Thanks so much! :)

Świetny sposób na spędzenie czasu w Monachium. Zdecydowanie polecam, piękna trasa pociągiem i świetny przewodnik.