Wybierz daty

Monachium rekreacja

Liczba znalezionych atrakcji: 208
Sortuj według:
Strona 1 z 13

Często zadawane pytania dotyczące: Monachium

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Monachium?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium to:

Zamek Neuschwanstein

Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monachium? Kliknij tutaj.

Monachium: Co mówią inni?

To była czwarta trasa przeprowadzona przez Radius Tours w Monachium od naszego przyjazdu i podobnie jak w przypadku innych była to świetna trasa. Mieliśmy Matta i Kevina jako naszych przewodników i wykonali świetną robotę. Do zamku pojechaliśmy raczej autokarem niż pociągiem i niestety zła, mglista pogoda nie sprzyjała wspaniałej scenerii. Przewodnicy byli bardzo dobrze poinformowani i przyjaźni. Mieliśmy trochę wolnego czasu i zawsze byliśmy informowani o tym, co się dzieje. Spacer do zamku z bazy jest dość stromym podejściem i zajmuje około 30 minut. Rzeczywista wycieczka po zamku, prowadzona przez sam zamek, była bardzo komercyjna i obejmowała wiele schodów, często okrągłych i nie zawsze dobrze oświetlonych. Przewodnik po zamku (NIE przewodnik po promieniu) nie był zbyt dobry, ponieważ zaczął mówić przed przybyciem całej grupy. W zamku nie wolno robić zdjęć (czas nie pozwala na robienie zdjęć, ponieważ odbywa się w bardzo napiętych ramach czasowych).

To była fantastyczna jednodniowa wycieczka! Zapierające dech w piersiach piękno dookoła. Naprawdę doceniam przewodników, ponieważ utrzymywali długie przejażdżki autobusem bardzo interesujące i zabawne. Dali historię i opowiadali historie przez całą drogę. Nawet gdy czekaliśmy na autobus w drodze na górę, dawali. więcej informacji. Po prostu wydawało się, że nigdy nie było nudnej ani nudnej chwili, a to dlatego, że nie pozwolili na to. Wykonali naprawdę świetną robotę. Zamek jest piękny, a widok z mostu i balkonu nie przypomina niczego, co widzieliśmy wcześniej. Jest to całkowicie warte zainwestowanego czasu i pieniędzy. Wysoce polecany.

Przewodnik, Markus, był skuteczny i dobrze poinformowany. Kierowca był również bardzo pomocny i za każdym razem doprowadził nas tam, gdzie potrzebowaliśmy. W dniu naszej wycieczki doszło do wyjątkowej sytuacji, w której lusterko autobusowe zostało zmiażdżone przez przejeżdżającą ciężarówkę. Szczególnie doceniłem zdolność naszego kierowcy do zachowania spokoju, rozwiązania sytuacji i kontynuowania dnia (jednocześnie utrzymując nas na czas!).

Podobała mi się podróż. Tylko kilka rekomendacji dla innych podróżników. Jeśli możesz pominąć lunch w wiosce, proponuję udać się do zamku Hohenschwangau. Jeśli chcesz dostać się do środka, musisz kupić bilet w pobliżu parkingu. Jeśli nie, możesz po prostu dojść do zamku, małego dziedzińca, a widoki są niesamowite.

Bardzo fajna wycieczka, z pewnością dzięki grupie i przewodnikowi Stevo, który był bardzo dobrze przygotowany! Dzień był bardzo zorganizowany, po prostu na relaks. Osobiście nie podobał mi się zamek w środku, ale to osobisty gust. Moim zdaniem warto wydać.