Policzone Nocny stróż poprzez Monachium

Numer identyfikacyjny produktu: 2501

Od 72 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
niemiecki

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Niech piękno nocy starego miasta Monachium urzekają
  • Zobacz Małej alejek nocnych wizyt Watchman na jego rund
Wycieczka w skrócie
Grasować po ulicach z nocnego stróża i wysłuchać jego opowieści, jak przemycić przez Monachium osłoną ciemności. Zobacz ukryte uliczki miasta i poznać ich sekrety na tej trasie spaceru.
Tego możesz się spodziewać
W późnych godzinach wieczornych, dołącz do kostiumach stróż nocny na jego rund starego miasta Monachium. Zanurz się w pięknej i tajemniczej dawno zapomnianego świata i przeżyć historię miasta z pierwszej ręki.

Stróż nocny jest o wiele więcej niż tylko przewodnika z latarnią w ręku. Gdy mieszkańcy Monachium spać, stróż nocny musi zachować spokój i porządek w uliczek i ciemnych zakątków miasta. On zna wszystkie wiatry labiryncie miasta i jest witryna okaziciela mrocznych opowieści i tajnych stowarzyszeń. On gardzi epoce nowożytnej, karci gości, gdy nie wiem o patronów miasta, ale zawsze się odpowiedzieć, gdy ktoś pyta: "Dlaczego jeden potrzebują tyle krany tu w Monachium?" Jego odpowiedź: "Na piwo!"

Stróż nocny pasł swoje stado na Marktplatz, a jednak tak gardzi klubów nocnych spotkanie po 21:00 - praworządni obywatele są w łóżku, wtedy!

Głowa do kościoła św Piotra i spojrzeć na szczytach wież - stróż nocny będzie wyjaśnić, dlaczego stoją krzywo. Po stronie południowej znajduje się stary cmentarz na i usłyszeć historie z nagrobków: pogrzebowe zwyczaje i epitafia rozkładającego się ciała i brakujących ławek kościelnych. Na wieży Altes Rathaus na historycznej "Salzstraße" stary Stadttor ożywa i skarży się jego odbudowy w latach 70-tych. Tutaj pyta pobożność gości. patronów świętego Onufrego i Henryk Lew będzie chronić ludzi przed nagłą śmiercią.

Przejdź obok sali tortur i więzienia do Alter Hof, zbudowany przez Ludwika II. Dowiedz się, dlaczego władca ten był uważany za tak trudne, jak wittelsbachowie przybył do Monachium, skąd nazwa Zwingerstock przyszedł.

Wykonaj mury miejskie z 12 wieku i skieruj się na zachód od Wasserburg. Na Gruftgasse, słyszeć Alois powiedzieć upiorną historię Waller w Walchensee, młodej damy i jej złoty pierścień. A w Schäfflergasse, dowiedzieć się, dlaczego wino, a nie piwo było napojem z wyboru w średniowieczu. W katedrze, ustawić zabytków wyższe z symboli miasta, dwóch wież.

Usłyszeć o epitafium bogatego wdów i Fanny von Ickstatt za pechowego upadku z północnej wieży Frauenkirche jak zwiedzanie centrum miasta zbliża się ku końcowi. Potem nadal Promenadeplatz ze starym "Salzstadel". Przepuścić Palais Porcia Palais Holsztyn jako stróż nocny opowiada Wszechwładny Pan Karl Albrecht, który miał pałace zbudowane przez jego kochanki.

Na Salvatorkirche, dowiedzieć się o ogromnej profanacji gospodarza oraz o historii miłosnej z Henriette Adelaide, małżonka księcia Ferdynanda wyborcza Maria, w "Theatinerkreuzgang". Po 10 latach, długo poszukiwany tronu urodził się, w którym momencie Kościół Theatine został zbudowany.

Wreszcie, stróż nocny umożliwia jego stado luzem w nocy kontynuować obchód.
Wliczone w cenę
  • Wytyczne z nocnego stróża, ubrany w średniowieczny strój
Niewliczone w cenę
  • Komunikacja
Miejsce zbiórki

Chodzi o spotkanie jest Mariensule na Marienplatz. (Otwórz w Google Maps)

Od 72 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 228)

Organizator:

Weisser Stadtvogel Muenchen

Numer identyfikacyjny produktu: 2501