Wybierz daty

Monachium Muzea i wystawy

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Monachium

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Monachium?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Monachium to:

Zamek Neuschwanstein

Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monachium? Kliknij tutaj.

Monachium: Co mówią inni?

Wycieczka po mieście była bardzo dobrze zorganizowana. Wyjazd był na czas, a proces przebiegał bardzo szybko. Podróż przebiegała przez Monachium z zabytkami na trasie, z naciskiem na piłkę nożną. W tym przypadku Säbener Str. Z administracją FCB, a następnie do Allianz Arena. Przewodnik wiedział, jak opowiedzieć kapryśną historię ze środowiska monachijskiej sceny futbolowej. Trasa po stadionie była również bardzo interesująca i pouczająca, a także wiedziała, jak zainspirować fanów spoza FCB. Podsumowując, ciekawa wycieczka po mieście, szczególnie dla entuzjastów piłki nożnej, którzy nie mogą się tutaj pomylić.

Doskonała trasa

Nasz przewodnik Elizabeth nie mógł być lepszy! Jest bardzo kompetentna i udzieliła nam lekcji historii dotyczącej tego okresu. Sprawiła, że było to interesujące i pouczające. Przez cały dzień troszczyła się o wygodę wszystkich. Współdziałała z grupą i zapewniła dodatkowe doświadczenia niż podstawy. Mieliśmy doskonałe wskazówki dotyczące czasu i miejsc spotkań. Ona i kierowca Robert sprawili, że była to najlepsza trasa, jaką kiedykolwiek odbyliśmy. Wysoce polecany! (Z Elizabeth)

Wszystko poszło świetnie... w miarę możliwości... niestety nie mogliśmy odwiedzić kabin graczy i wiele więcej ze względu na wymagania związane z Koroną... ale oczywiście Get your Guide nie może nic z tym zrobić. ... wycieczka po mieście była bardzo pouczająca ... Jedyna wada: spotkanie na Stachusie przed Galerią Kaufhof ..... jest ich dwóch .... i na początku byliśmy w złym miejscu .. .

Ta isca musi zobaczyć, jeśli odwiedzasz Monachium. Elisabeth była naszym przewodnikiem i miała świetne historie, historię i ciekawe ciekawostki do podzielenia się. Jazda jest po prostu piękna, a nasz kierowca również był doskonały. Zrobiłbym to jeszcze raz, ale wątpię, czy kiedykolwiek wrócę do Monachium. 5 gwiazdek za tę wycieczkę

To naprawdę świetna wycieczka, a to, co sprawiło, że jest wyjątkowa, to nasza cudowna przewodniczka Pani Elisabeth.