Wybierz daty

Monachium II wojna światowa

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monachium? Kliknij tutaj.

Monachium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 813 opinii

Takie ciekawe miejsce do zobaczenia. Jeff, nasz przewodnik, był genialny, a jego wiedza na temat tego okresu była genialna. Niestety, nie mieliśmy dużo czasu na rozejrzenie się po muzeum, ale powiedział, że obejrzenie wszystkiego zajmie ci lata. Jest to bardzo zimne miejsce (nie wspomagane przez śnieg), jednak ubierałoby się ciepło, ponieważ wycieczka odbywała się głównie poza częścią małych wizyt wewnątrz budynków.

Uwielbialiśmy tę wycieczkę, jest ona tutaj obowiązkowa, zwłaszcza gdy pobliski Wiedeń jest mniej chętny do otwarcia się na tę historię. Tak wiele się nauczyliśmy – nie zdawaliśmy sobie sprawy, że Monachium było tak ważne dla powstania tego okropnego ruchu. Jesteśmy wdzięczni naszemu przewodnikowi. Świetna wartość, którą trzymał z nami przez 3 godziny, kiedy powiedział 2,5.

Byłem członkiem grupy koncertowej Floriana w czwartek zeszłego tygodnia. To był wspaniały poranek. Florian był żywy, zabawny, interesujący i, co najważniejsze, dobrze poinformowany - a także był zainteresowany wysłuchaniem opinii i pytań od nas wszystkich. Gorąco polecam tę wycieczkę. Jean Keltie (zarezerwowany przez Adama)

Miałem Alexa jako przewodnika i byliśmy tylko 4 w grupie, więc była to bardziej prywatna wycieczka. Od szczegółowych wyjaśnień po cudowną, przyjazną atmosferę, wszystko znacznie przerosło moje oczekiwania. Mimo, że Dachau to miejsce pełne mrocznej historii i tragedii, ogólne wrażenia były zdecydowanie pozytywne.

Wizyta w Dachau, jeśli jesteś w Monachium, to doświadczenie, które trzeba zrobić. Miejsce to jest Miejscem Pamięci i jeśli osadzisz się w historycznej rzeczywistości, to bolesne jest zrozumienie, co mężczyźni są w stanie zrobić innym bez usprawiedliwienia i siłą. Bardzo emocjonująca wizyta.