Karta miejska

CityTourCard Monachium: komunikacja publiczna i zniżki

Organizator atrakcji: CoConsult GmbH

CityTourCard Monachium: komunikacja publiczna i zniżki

Organizator atrakcji: CoConsult GmbH

Od 67,85 zł za osobę

Skorzystaj z szerokiej oferty korzyści w Monachium dzięki karcie CityTourCard. Wykorzystaj jak najlepiej swój pobyt w Monachium dzięki bezpłatnemu transportowi publicznemu oraz wielu zniżkom u wybranych partnerów.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 - 6 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj Monachium i skorzystaj z szerokiej oferty korzyści dzięki karcie CityTourCard
 • Odkryj wspaniałe budynki na Starym Mieście i imponujące wystawy w słynnych muzeach
 • Poznaj miasto piwa, białych kiełbasek i corocznego Oktoberfestu
 • Skorzystaj ze zniżek u wybranych partnerów
 • Bezpłatnie podróżuj komunikacją publiczną w mieście
Pełny opis
Z CityTourCard Munich możesz udać się w dowolne miejsce w pięknej stolicy Bawarii. Po prostu skasuj swój karnet w najbliższym automacie biletowym i jesteś w drodze! Po zatwierdzeniu będziesz mieć 24 lub 48 godzin; lub 3, 4, 5 lub 6 dni na zwiedzanie całego miasta z bezpłatnym i nieograniczonym dostępem do transportu publicznego. Metody transportu obejmują wszystkie metro, tramwaje, pociągi regionalne i autobusy w obrębie miasta Monachium (strefa M) lub całą sieć MVV, w tym lotnisko (strefa M-6). CityTourCard Munich pozwala również odwiedzić niektóre z najważniejszych zabytków i atrakcji miasta. Uzyskaj zniżki na wiele muzeów, wystaw, teatrów, koncertów, sklepów, kawiarni i restauracji w Monachium. Jeśli podróżujesz z rodziną, masz szczęście. Grupa składa się z maksymalnie 5 osób dorosłych, z dwójką dzieci w wieku od 6 do 14 lat liczonych jako jedna osoba dorosła. Monachium czeka na Ciebie! Możesz dowiedzieć się o wszystkich szczegółach i zniżkach z przenośnego przewodnika kieszonkowego.
Wliczone w cenę
 • Bezpłatny transport publiczny w Monachium przez 24 godziny, 48 godzin, 3, 4, 5 lub 6 dni (w zależności od wybranej opcji)
 • Zniżki na kartę miejską do wybranych muzeów, atrakcji, teatrów, koncertów, sklepów, kawiarni i restauracji
 • Transport z i na lotnisko (z opcją biletu M-6)
 • Przewodnik
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Odbierz swoją kartę CityTourCard Munich w jednym z poniższych punktów: Port lotniczy Monachium Centrum podróży przewoźnika DB, centrum, 3. piętro Poniedziałek – piątek: 7.30-21.00 Weekendy/święta: 8.30-18.30 Dworzec główny w Monachium Centrum obsługi klienta stacji S-Bahn, półpiętro, wyjście na Arnulfstrasse Poniedziałek – piątek: 7.00-20.00 Weekendy/święta: 9.00-18.00

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Maska FFP2

Co trzeba wiedzieć

 • Dzieci mogą bezpłatnie korzystać z transportu publicznego (do 6 lat)
 • Z CityTourCard można korzystać z następujących środków transportu: S-Bahn, metro, autobus, tramwaj i pociąg regionalny
 • Strefy taryfowe: M (miasto Monachium) i M-6 (cała sieć MVV, w tym miasto Monachium i lotnisko)
 • Obowiązuje dla singli lub grup do 5 osób dorosłych, z dwójką dzieci w wieku od 6 do 14 lat liczonych jako jedna osoba dorosła
 • Bilety muszą być skasowane w celu skasowania przed rozpoczęciem podróży
 • Bilety są niezbywalne
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 457 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bilet zapewnia dużą elastyczność podróżowania po Monachium bez konieczności martwienia się o zakup pojedynczych biletów za każdym razem, gdy korzystasz z transportu publicznego. Główną wadą jest to, że musisz wydrukować kupon. Proces wymiany kuponu GYG trwał około 10 minut, ponieważ trzeba było wykonać kopię. Po zaakceptowaniu kuponu mobilnego będzie to 5 gwiazdek.

Czytaj dalej

18 sierpnia 2019

Świetnie, nie musiałem się martwić o podróż.

Nie mieliśmy szansy skorzystać ze wszystkich zniżek związanych z tym biletem, ale uważaliśmy jednak, że o wiele taniej jest zdobyć pojedyncze bilety za każdym razem, gdy korzystamy z transportu publicznego, więc zniżki są bonusem. Dostaliśmy pamiątkę od Hard Rock Cafe, która była tylko tanim długopisem, więc spodziewałem się trochę więcej. Również karta wycieczki po mieście nie była kartą, tylko biletem (kawałek papieru). Ale w sumie otrzymalibyśmy to ponownie, ponieważ jest to stosunek jakości do ceny.

Czytaj dalej

7 sierpnia 2019

Doskonałe rozwiązanie

Jest to karnet idealny dla tych, którzy przebywają w mieście dłużej niż weekend, w rzeczywistości jest ważny przez 4 dni do południa 5 dnia. Musisz wydrukować kupon i wygodnie go nosić bez konieczności potwierdzania, ponieważ jest dostarczany z kodem QR. Wykupiłem formułę FULL NETWORK, dzięki czemu mogłem podróżować całą linią na nieograniczoną liczbę przejazdów zarówno transportem naziemnym (tramwaj, autobus, pociąg) jak i metrem. Naprawdę wygodna usługa dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Monachium, nie martwiąc się o wykroczenie poza dozwolone „pierścienie”. Oczywiście z tej przepustki (cała sieć) można korzystać również z terenu lotniska.

Czytaj dalej

6 stycznia 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 38807