Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Monachium

Poznaj bogatą kulturę i historię oraz kulinarne rozkosze bawarskiego miasta, w którym odbywa się Oktoberfest.

Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Monachium? Kliknij tutaj.

Monachium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 19 285 opinii

Bilet transportowy dla 4 osób na 3 dni. Proste praktyczne i ekonomiczne. Naprawdę bardzo funkcjonalny. Jedyny problem, jak przyjeżdżasz samochodem do Monachium, odbierasz bilet na dworcu centralnym (dla nas) nie jest praktyczne parkowanie (jak wszystkie stacje, było w budowie), jest dużo świata, jeden licznik . Na lotnisku nie wiem.

Świetna wycieczka. Naprawdę warto wybrać się na wycieczkę. Poza tym przewodnik był naprawdę świetny. Droga do zamku nie była ani nudna, ani zbyt męcząca. Było wystarczająco dużo przerw, w których wyjaśniano wiele szczegółów dotyczących historii zamku. Naprawdę dobrze zaplanowane. Mogę tylko polecić tę wycieczkę.

Świetny hop on hop off tour. Ciekawe informacje i można zobaczyć główne zabytki w Monachium. Skończyło się na tym, że krążyliśmy dwa razy, ponieważ podobało nam się oglądanie wszystkiego! Pojechaliśmy autobusem pierwszego dnia w Monachium i stamtąd mogliśmy zaplanować inne zajęcia na naszą podróż.

Excelente y muy recomendable experiencia, los castillos son hermosos y las explicaciones muy buenas. W 100% godne polecenia y el guía muy ameno, el camión muy bueno y puntual. DO ZROBIENIA DOSKONAŁE

Stevo is an entertaining tour guide. Listening to his interesting facts about the castle as well as Munich was a very wonderful time.