Atrakcje i wycieczki
Mombasa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mombasa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mombasa? Kliknij tutaj.

Mombasa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 50 opinii

Na samej trasie nie ma na co narzekać. Po prywatnej jeździe samochodem służbowym z bardzo miłym kierowcą Mackenzie, pojechaliśmy na dau. Ludzie, którzy łatwo chorują na morze, powinni zachować ostrożność. Trasa po delfinach była niezwykle udana. Muszę jednak odliczyć gwiazdkę z powodu snurkowania. Nie dlatego, że nic nie widzieliśmy. Wręcz przeciwnie. Rafy i ich mieszkańcy zapierali dech w piersiach. Trzeba było jednak bardzo uważać, aby nie stracić z oczu swojej grupy, ponieważ w wodzie znajdowały się jednocześnie cztery grupy i nie ustalono żadnego ustalonego czasu ani miejsca spotkania. Ale przy odrobinie uwagi nie był to już problem. Musisz tylko wiedzieć ... Jedzenie na wyspie Wasini było pyszne, a wioska i jaskinia niewolników były również bardzo interesujące. Mała wskazówka: jeśli chcesz uszczęśliwić miejscowe dzieci, weź ze sobą kilka słodyczy :)

Na tej wycieczce spędziliśmy nasz przedostatni dzień w Kenii. W przeciwieństwie do naszych innych wycieczek, ta miała inne grupy na naszej przejażdżce dau do Kisite. Podróż do Kisite zajmuje około 45 minut. Jeśli masz skłonność do choroby morskiej, weź leki wcześniej. Tam niektórzy z nas nurkowali z rurką, a inni po prostu pływali w Oceanie Indyjskim. To było relaksujące 30 minut. Następnie zabrali nas do Wasini na lokalny lunch złożony z ryb, krabów i ryżu. Było smaczne. Uwaga: napoje są dodatkowe, więc weź ze sobą szylingi. Jeśli szukasz wypoczynku nad morzem, polecam tę wycieczkę.

to był wspaniały dzień i wszystko było doskonale zorganizowane. przewodnicy na statku byli tak przyjaźni i ciepli, że swoją obecnością ułatwiali mi dzień. nurkowanie z rurką zapierało dech w piersiach!!!jedzenie na wyspie również było bardzo smaczne a w drodze powrotnej przewodnicy śpiewali dla nas. sprawiło, że mój dzień mogę tylko powiedzieć z twoją radością życia i twoim śpiewem, że już idealny dzień był jeszcze doskonalszy! dobra robota i dzięki za wspaniały dzień!