Wybierz daty

Molo Navy Pier

Navy Pier to jedna z najsłynniejszych atrakcji w Chicago, która szczyci się niezwykle bogatą historią. Dziś jest to miejsce zabaw i rozrywki.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Karty miejskie
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Molo Navy Pier: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Molo Navy Pier? Kliknij tutaj.

Molo Navy Pier: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7793 opinii

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

To było zabawne doświadczenie. Byliśmy w dużej grupie 24 osób, a proces zakupu biletów online był prosty. Uwielbialiśmy wygodę małego baru i samą wycieczkę. Jedynym minusem było to, że instrukcje dotyczące miejsca spotkania nie były zbyt pomocne. Chodziliśmy po molo przez około 20 minut, próbując znaleźć właściwe miejsce wejścia na pokład, dopóki nie zauważyliśmy małego, jasnego nadruku na dole e-maila, który mówił, że to z Shoreline.

To była jedna z moich ulubionych rzeczy, które robiliśmy. Był to świetny sposób na poznanie miasta i poznanie jego historii architektury. Nasz przewodnik był zabawny i sprawił, że było to bardzo interesujące. Świetny akcent, aby mieć na sprzedaż koce, czapki, przekąski i napoje (zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe). Nawet przy odrobinie zimna zrobiłbym to ponownie!

Ta trasa była świetna! Nasz przewodnik Antonio był bardzo dobrze poinformowany i kompetentny, a po drodze opowiadał nam zabawne historie. Obejmowaliśmy ponad 15-20 budynków, od nowoczesnych cudów po zabytki. Jazda po wodzie była płynna i łatwa, a łazienki były łatwo dostępne. Przywieźliśmy ze sobą nasze 3-miesięczne dziecko i też mu się podobało! Taka świetna wartość!

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!