Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Mojstrana

Mojstrana – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Lublany: Wycieczka do Parku Narodowego Triglav

1. Z Lublany: Wycieczka do Parku Narodowego Triglav

Wróć do natury i odkryj Park Narodowy Triglav podczas całodniowej wycieczki klimatyzowanym minivanem. Wybierz się w podróż do serca Alp Julijskich podczas około 3,5-godzinnej malowniczej jazdy z przystankami co 10-30 minut, aby zobaczyć ciekawe miejsca. Weź udział w 3 wycieczkach przyrodniczych trwających około 30-45 minut. Jeśli wolisz, pomiń dowolną lub wszystkie z tych wędrówek i poczekaj przy minivanie w malowniczym miejscu. Zobacz najważniejsze zabytki, takie jak jezioro Bohinj, wodospad Savica i płaskowyż Pokljuka. Zachwyć się wąwozem Vintgar, wodospadem Pericnik, jeziorem Jasna, Zelenci.

Wycieczka z Bled do Parku Narodowego Triglav

2. Wycieczka z Bled do Parku Narodowego Triglav

Wróć do natury i odkryj Park Narodowy Triglav podczas całodniowej wycieczki klimatyzowanym minivanem z Bledu. Wybierz się w podróż do serca Alp Julijskich podczas około 3,5-godzinnej malowniczej jazdy z przystankami co 10-30 minut, aby zobaczyć ciekawe miejsca. Weź udział w 3 wycieczkach przyrodniczych trwających około 30-45 minut. Jeśli wolisz, pomiń dowolną lub wszystkie z tych wędrówek i poczekaj przy minivanie w malowniczym miejscu. Zobacz najważniejsze zabytki, takie jak jezioro Bohinj, wodospad Savica i płaskowyż Pokljuka. Zachwyć się wąwozem Vintgar, Zelenci, jeziorem Jasna i wodospadem Pericnik. Wyraź życzenie zobaczenia określonej atrakcji swojemu przewodnikowi, a on chętnie wskaże ją w ciągu dnia.

Doświadczenie rzeki Soczy

3. Doświadczenie rzeki Soczy

Oferujemy zabawną całodniową wycieczkę, która odkryje wspaniałe dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze, zabytki o wartości historycznej i inne ukryte skarby Triglavskiego Parku Narodowego. Wycieczka obejmuje: Jedź z naszymi doświadczonymi przewodnikami. - przejazd do Wodospadu Peričnik, jednego z najwyższych wodospadów w Słowenii, krótka wędrówka ze zdjęciami i spacer za wodospadem. - przystanek w paśmie górskim Špik, najbardziej malowniczym miejscu na zdjęcia w Alpach Julijskich - krótka przejażdżka obok Kranjskiej Góry do jeziora Zelenci, rezerwatu przyrody z czystą wodą i niezapomnianymi widokami. - za najpiękniejszy uważa się wjazd do Włoch i zatrzymanie się nad jeziorem Predil, częścią parku narodowego, która czeka na nas tuż za granicą. - przejazd przez przełęcz Predil i zjazd do doliny rzeki Soczy - Przygoda na rzece Soča, czas na rafting na Soczy, tyrolka lub dwie godziny wolnego czasu w Bovcu (rafting i tyrolka nie są wliczone w cenę) - przejedź przez najwyższą przełęcz w Słowenii, przełęcz Vršič, zatrzymaj się, aby zobaczyć kamienną twarz »Pogańskiej dziewczyny« na północnej ścianie góry Prisank - Zatrzymaj się nad jeziorem Jasna w Kranjskiej Gorze, sfotografuj słynnego Goldhorna i podziwiaj widok na Alpy Julijskie. Jezioro Jasna to sztuczne jezioro z kolejnym wspaniałym widokiem na Alpy Julijskie. Jeśli chcesz, możesz wybrać się na relaksujący spacer wokół jeziora lub nawet popływać.

Często zadawane pytania dotyczące: Mojstrana

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Mojstrana?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Mojstrana?

Mojstrana: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mojstrana? Kliknij tutaj.

Mojstrana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(46 recenzji)

Pomimo ulewnego deszczu przez cały dzień, i tak spędziliśmy wspaniały dzień. Uzbrojeni w duże parasole ruszyliśmy dalej i zobaczyliśmy fantastyczne krajobrazy, wodospady, jeziora i wąwozy. Nasz przewodnik był pełen wiedzy o okolicy i dobrze się nami opiekował. Zatrzymaliśmy się na obiad nad małym jeziorem, które było cudowne. Wspaniale było zostać odebranym i odwiezionym przez nasz apartament w Bled. Polecamy tę wycieczkę, aby zobaczyć tak wiele w okolicy!

Wycieczka trwa około 10 godzin (7:00-17:00) i większość tego czasu spędza się w furgonetce. Przewodnik pokazuje nam główne atrakcje Parku Triglav, w tym wodospady i jeziora. Jest kilka „wycieczek”, ale za każdym razem nie więcej niż 30 minut spacerem, więc są one dostępne dla całej rodziny.

Naprawdę świetny sposób, aby zobaczyć wszystkie kluczowe piękne zabytki wokół Bled, nie martwiąc się o to, jak się tam dostaniesz, świetny przewodnik i ma maksymalnie 8 osób, więc miła mała grupa. Niektóre części spacerowe są dość trudne, ale warto ze względu na widoki, zdecydowanie polecam

Zbyt dużo deszczu przez całe 10 godzin sprawiło, że było bardzo zimno. Nie przyniosłem ochrony przed deszczem, więc złapał mnie deszcz, a nie było wystarczającej liczby parasoli, aby się obejść, więc ja i kilku innych odpowiednio przemokliśmy

Bardzo podobała mi się ta cudowna wycieczka pod fachowym okiem przewodnika Anji