Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Mojstrana

Mojstrana – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Lublany: Wycieczka do Parku Narodowego Triglav

1. Z Lublany: Wycieczka do Parku Narodowego Triglav

Wróć do natury i odkryj Park Narodowy Triglav podczas całodniowej wycieczki klimatyzowanym minivanem. Wybierz się w podróż do serca Alp Julijskich podczas około 3,5-godzinnej malowniczej jazdy z przystankami co 10-30 minut, aby zobaczyć ciekawe miejsca. Weź udział w 3 wycieczkach przyrodniczych trwających około 30-45 minut. Jeśli wolisz, pomiń dowolną lub wszystkie z tych wędrówek i poczekaj przy minivanie w malowniczym miejscu. Zobacz najważniejsze zabytki, takie jak jezioro Bohinj, wodospad Savica i płaskowyż Pokljuka. Zachwyć się wąwozem Vintgar, wodospadem Pericnik, jeziorem Jasna, Zelenci.

Wycieczka z Bled do Parku Narodowego Triglav

2. Wycieczka z Bled do Parku Narodowego Triglav

Wróć do natury i odkryj Park Narodowy Triglav podczas całodniowej wycieczki klimatyzowanym minivanem z Bledu. Wybierz się w podróż do serca Alp Julijskich podczas około 3,5-godzinnej malowniczej jazdy z przystankami co 10-30 minut, aby zobaczyć ciekawe miejsca. Weź udział w 3 wycieczkach przyrodniczych trwających około 30-45 minut. Jeśli wolisz, pomiń dowolną lub wszystkie z tych wędrówek i poczekaj przy minivanie w malowniczym miejscu. Zobacz najważniejsze zabytki, takie jak jezioro Bohinj, wodospad Savica i płaskowyż Pokljuka. Zachwyć się wąwozem Vintgar, Zelenci, jeziorem Jasna i wodospadem Pericnik. Wyraź życzenie zobaczenia określonej atrakcji swojemu przewodnikowi, a on chętnie wskaże ją w ciągu dnia.

Bled: Bajkowa Via Ferrata

3. Bled: Bajkowa Via Ferrata

Wędruj 5 minut do punktu początkowego swojej via ferraty w alpejskiej wiosce Mojstrana. Via ferrata to metoda wspinaczki skałkowej, w której wspinaczowi pomagają dwie stalowe liny: jedna do trzymania, druga do chodzenia. Dzięki via ferrata będziesz mógł odkrywać oblicze góry bez konieczności posiadania doświadczenia we wspinaczce skałkowej. Wybierz trasę dla początkujących lub bardziej wymagającą. Załóż swój sprzęt i wspinaj się po zboczu klifu. Obserwuj wioskę i okolicę z góry i podziwiaj niesamowite widoki z lotu ptaka. Zjedź pierwszą ferratą i przejedź 5 minut samochodem do drugiego punktu startowego w pobliżu niesamowitego wodospadu. Poczuj, że wszystko jest możliwe, gdy skalujesz kanion, podczas gdy rzeka płynie poniżej.

Często zadawane pytania dotyczące: Mojstrana

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Mojstrana?

Najlepsze atrakcje to:

Mojstrana: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mojstrana? Kliknij tutaj.

Mojstrana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 46 opinii

Pomimo ulewnego deszczu przez cały dzień, i tak spędziliśmy wspaniały dzień. Uzbrojeni w duże parasole ruszyliśmy dalej i zobaczyliśmy fantastyczne krajobrazy, wodospady, jeziora i wąwozy. Nasz przewodnik był pełen wiedzy o okolicy i dobrze się nami opiekował. Zatrzymaliśmy się na obiad nad małym jeziorem, które było cudowne. Wspaniale było zostać odebranym i odwiezionym przez nasz apartament w Bled. Polecamy tę wycieczkę, aby zobaczyć tak wiele w okolicy!

Wycieczka trwa około 10 godzin (7:00-17:00) i większość tego czasu spędza się w furgonetce. Przewodnik pokazuje nam główne atrakcje Parku Triglav, w tym wodospady i jeziora. Jest kilka „wycieczek”, ale za każdym razem nie więcej niż 30 minut spacerem, więc są one dostępne dla całej rodziny.

Naprawdę świetny sposób, aby zobaczyć wszystkie kluczowe piękne zabytki wokół Bled, nie martwiąc się o to, jak się tam dostaniesz, świetny przewodnik i ma maksymalnie 8 osób, więc miła mała grupa. Niektóre części spacerowe są dość trudne, ale warto ze względu na widoki, zdecydowanie polecam

Zbyt dużo deszczu przez całe 10 godzin sprawiło, że było bardzo zimno. Nie przyniosłem ochrony przed deszczem, więc złapał mnie deszcz, a nie było wystarczającej liczby parasoli, aby się obejść, więc ja i kilku innych odpowiednio przemokliśmy

Bardzo podobała mi się ta cudowna wycieczka pod fachowym okiem przewodnika Anji