Mogán

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mogán: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mogán? Kliknij tutaj.

Mogán: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 970 opinii

Wycieczka wspaniała! Jeżeli masz do wyboru jedną z wielu dostępnych wycieczek/atrakcji na Gran Canaria, to mogę z czystym sumieniem polecić ten rejs wraz z nurkowaniem z rurką. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. Przewodnicy uśmiechnięci, pomocni i bardzo mili. Z chęcią odpowiedzą na twoje pytania i pomogą ci gdy będziesz czegoś potrzebować. Podczas rejsy będziesz mieć okazję zobaczyć przepiękne widoki, w tym klify oraz życie podwodne. Na statku masz zapewnione darmowe posiłki i poczęstunek w formie pysznych tapas. Na łodzi dostępny jest pokład górny, na którym możesz się poopalać. Wybierając tą atrakcję spędzisz niesamowite chwile, a rzeczy które tam przeżyjesz pozostaną wspaniałym wspomnieniem na całe życie. Ogromnie polecam każdej osobie żądnej przygód, genialnych widoków i niecodziennych przeżyć!

Razem z mężem skorzystaliśmy z programu nurkowania dla początkujących nurków i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy szkołę Delphinus Diving School Gran Canaria. Cała organizacja i atmosfera była na najwyższym poziomie. Samego nurkowania nie trzeba się bać, nawet osoby nieumiejące pływać sobie poradzą, gdyż wspaniali instruktorzy ( w naszym przypadku byli to Michał i Oskar) wszystkim się zajmą. Niesamowite wrażenia, dziękujemy bardzo.

Wspaniałe przeżycie warte pieniędzy. Płynęliśmy w mniejszej grupie niż duże statki przez co mieliśmy większy komfort i elastyczność niż duże katamarany i mogliśmy podążać za stadem przez dłuższy czas.

Świetnie zorganizowana i bardzo, bardzo przyjemna wycieczka! Ja nie umiem za bardzo pływać więc koło ratunkowe miałam cały czas pod ręką Widoki pod wodą - rewelacja. Polecam!!!

Ding ding hahaha, Great experience, fantastic staff and very tasty food served. I would highly recommend it to anyone.