Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Miśnia

Często zadawane pytania dotyczące: Miśnia

Na jakich wycieczkach w: Miśnia obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Miśnia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miśnia? Kliknij tutaj.

Miśnia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 655 opinii

Bardzo dobra obsługa - od recepcji do szatni - nauka - warsztaty pokazowe; dom jest bardzo wrażliwy i przyjazny dla światła. Bylibyśmy w manufakturze dwa razy - chcielibyśmy wrócić. Polecam wycieczkę czekoladowej dziewczyny! Ostatnia kolacja była stylowa - denerwujące, że karta menu nie odpowiadała faktowi na talerzach. Taki obiekt nie powinien pozwalać sobie na coś takiego. Czuliśmy się głupio sprzedani. Dobra obsługa w kawiarni! Wrócimy! Specjalne podziękowania dla kasy - Pani Reiche - która umówiła się na spotkanie (uczennica) i pomogła nam z konieczności w Sylwestra. Nigdy nie doświadczyliśmy czegoś takiego! Potrójna pochwała. Volker & Ulrike von Beesten, Westerrönfeld

Z naszej emerytury mogliśmy dotrzeć do manufaktury pieszo. Tam plecaki i kurtki trzeba było przekazać bezpłatnie. Na biletach był czas na wycieczkę z przewodnikiem, co było bardzo interesujące. Świetna wystawa. Musisz to zobaczyć. Mała kawiarnia obok zaprasza również na przekąskę lub lunch. Przed wejściem znajduje się autobus turystyczny (do 3.11.19, tylko od wiosny) Koszt biletu dziennego na osobę 5 euro. Gorąco polecam. Idzie do wszystkich zabytków.

Zarezerwowaliśmy wycieczkę z przewodnikiem, która okazała się bardzo udana. Pani, która prowadziła tę wycieczkę, była bardzo przekonująca. Po zwiedzaniu miałeś okazję odwiedzić Muzeum Porcelany i kupić jedną lub dwie sztuki w salach sprzedaży.

Bardzo interesujące jest zobaczenie, jak powstała porcelana. Bardzo interesujące było muzeum historii porcelany i bogata kolekcja eksponatów.

Es war wunderbar, die Führung da durch war mega die Dame hat alles super erklärt. Und die Ausstellungsstücke einzigartig und bewundernswert.