Dodaj daty

Mirogoj Cemetery

Mirogoj Cemetery – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Panoramiczny autobus Hop On Hop Off - wycieczka po Zagrzebiu

1. Panoramiczny autobus Hop On Hop Off - wycieczka po Zagrzebiu

To idealna okazja, aby dostosować własną wycieczkę, możesz wsiadać i wysiadać na dowolnym przystanku, aby odkrywać Zagrzeb w wolnym czasie. Dzięki tej usłudze możesz wybrać swoją podróż i odkryć wszystko, co można zobaczyć w historycznej stolicy Chorwacji. Z jednym biletem możesz wsiadać i wysiadać na dowolnej liczbie przystanków. Na pokładzie dostępna jest bezpłatna sieć WIFI. Wykorzystaj w pełni wszystkie zalety i rabaty, które oferuje broszura Zagreb City Tour, po prostu przedstaw ją przy zakupie wymienionych usług i zaoszczędź pieniądze. Dzięki kuponom otrzymasz zniżki w wybranych atrakcjach, sklepach i restauracjach w Zagrzebiu. Hop On Hop Off Zagreb City Tour działa codziennie i jest najlepszą (i najtańszą) opcją, aby zobaczyć główne atrakcje Zagrzebia w jak najkrótszym czasie.

Zagrzeb Big tour - prywatna wycieczka

2. Zagrzeb Big tour - prywatna wycieczka

Zobacz szerszy obraz życia w Zagrzebiu, odwiedzając różne dzielnice. Poznaj nową część miasta o nazwie Novi Zagreb, a także różne miejsca, w których mieszkańcy spędzają wolny czas. Twój przyjazny przewodnik odbierze Cię z miejsca zakwaterowania i zawiezie do atrakcji poza centrum miasta, takich jak cmentarz Mirogoj, jezioro Jarun, Nowy Zagrzeb, plac Republiki Chorwacji, plac Tomislav i ogród botaniczny. Po panoramicznej części wycieczki, część spacerowa rozpocznie się w Górnym Mieście, najstarszej części miasta. Twój przewodnik oprowadzi Cię po okolicy i opowie wiele ciekawych historii o atrakcjach, w tym o katedrze, placu Jelačicia, Kamiennej Bramie, Krwawym Moście, Placu Świętego Marka, Muzeum Zerwanych Związków, kolejce linowej i innych. Po zakończeniu wycieczki przewodnik może zabrać Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania lub zamiast tego możesz zostać w mieście i zrelaksować się.

Zagrzeb: Naprawdę niezapomniana kompletna wycieczka po Zagrzebiu

3. Zagrzeb: Naprawdę niezapomniana kompletna wycieczka po Zagrzebiu

Ta wycieczka jest idealna, jeśli masz cały dzień w Zagrzebiu i chcesz zobaczyć większość! Jest to najbardziej spokojna i kompletna wycieczka po Zagrzebiu, więc nigdy nie przegapisz najważniejszych atrakcji ani prawdziwej esencji kultury. Wygodna panoramiczna przejażdżka z Twojego hotelu pozwoli Ci zwiedzić całą dolną część miasta. W cenę wliczona jest również pyszna przerwa kawowa. Będzie wizyta na monumentalnym cmentarzu Mirogoj, jednym z najlepszych cmentarzy rzeźbiarskich w Europie, który wielu porównuje do paryskiego! Delektuj się Zagrzebiem oczami lokalnego przewodnika, który ożywi niesamowitą wycieczkę, pełną ciekawych spostrzeżeń!

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Mirogoj Cemetery: najlepsze atrakcje w pobliżu

Mirogoj Cemetery: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mirogoj Cemetery? Kliknij tutaj.