Dodaj daty

Miraj Islamic Art Gallery

Miraj Islamic Art Gallery – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Dubaju: Meczet, Pałac, Dziedzictwo Abu Zabi, Wycieczka Premium

1. Z Dubaju: Meczet, Pałac, Dziedzictwo Abu Zabi, Wycieczka Premium

Przeżyj całodniową wycieczkę do Abu Zabi. Zobacz jego naturalne piękno, luksusowe kurorty, miejsca kultury i oszałamiającą architekturę. Rozpocznij od odbioru z hotelu w Dubaju i poznaj bogactwo miasta podczas podróży wzdłuż Zatoki Arabskiej. Odwiedź Wielki Meczet Szejka Zayeda, ozdobiony żyrandolami Swarovskiego i ogromnym, ręcznie tkanym dywanem. Przejedź wzdłuż Abu Dhabi Corniche, aby podziwiać malownicze widoki, zatrzymując się przy punktach orientacyjnych, takich jak Emirates Palace, aby zrobić zdjęcia. Odkryj Heritage Village, aby poznać smak arabskiej kultury. Zrób zdjęcia w Ferrari World i Yas Mall. Po całym dniu zwiedzania wróć do hotelu w Dubaju. Wejdź do spokojnej atmosfery Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi. Podziwiaj jego wspaniałą architekturę, która ucieleśnia islamskie ideały. Podziwiaj największy ręcznie tkany dywan, kryształowe żyrandole Swarovskiego, odbijający światło basen i piękne mozaikowe wzory. Wybierz się na przejażdżkę po Corniche i podziwiaj wspaniałe widoki. Zrób kilka zdjęć z Emirates Palace i Etihad Towers, dwoma najbardziej bogatymi cudami Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Odwiedź targ daktyli, galerię sztuki Miraj (mini market z dywanami i perfumami) Przerwa na lunch (opcja bufetu i fast food według własnego uznania). Najpierw udaj się do Ferrari World na przystanek fotograficzny i zrób kilka zapierających dech w piersiach zdjęć na tle tego słynnego parku rozrywki.

Z Dubaju: Abu Dhabi: całodniowa wycieczka krajoznawcza Premium po mieście

2. Z Dubaju: Abu Dhabi: całodniowa wycieczka krajoznawcza Premium po mieście

Spotkaj się z kierowcą w hotelu w Dubaju i udaj się do Abu Zabi na całodniową przygodę. Na pierwszym przystanku, oszałamiającym Meczecie Szejka Zayeda, ciesz się ciszą i spokojem. Podziwiaj architektoniczny splendor i podziwiaj kryształowe żyrandole Swarovskiego. Następnie przespaceruj się wzdłuż Corniche przy nabrzeżu i podziwiaj widoki na drapacze chmur. Skorzystaj z okazji, aby zrobić wspaniałe zdjęcia na tle Emirates Palace i Etihad Towers, dwóch luksusowych cudów Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kontynuuj wycieczkę tematyczną podczas 90-minutowej przejażdżki do punktu fotograficznego w najsłynniejszym na świecie krytym parku rozrywki Ferrari World. Zajmij najlepszą pozycję, aby zrobić wspaniałe zdjęcia na tle tego pięknego miejsca przed powrotem do Dubaju.

Z Dubaju: Zwiedzanie miasta Abu Zabi i Meczet Szejka Zayeda

3. Z Dubaju: Zwiedzanie miasta Abu Zabi i Meczet Szejka Zayeda

Zanurz się w cudach Abu Zabi dzięki luksusowej całodniowej wycieczce krajoznawczej z Dubaju, podczas której odkryjesz urzekające piękno Wielkiego Meczetu i nie tylko. Abu Zabi szczyci się naturalnymi wyspami, luksusowymi kurortami, miejscami kultury i imponującą architekturą, zaspokajając potrzeby wszystkich typów podróżnych. Wybierz się na całodniową wycieczkę krajoznawczą z Dubaju, aby odkryć kultowe atrakcje Abu Zabi, zaczynając od odbioru z hotelu i podróży wzdłuż Zatoki Arabskiej. Kultura i religia Zjednoczonych Emiratów Arabskich są głęboko powiązane z Wielkim Meczetem Szejka Zayeda, który jest największym meczetem w kraju. Podczas zwiedzania jego marmurowych sal napotkasz wyjątkowe skarby, takie jak żyrandole Swarovskiego, skomplikowane wzory i największy na świecie ręcznie tkany dywan. Jadąc wzdłuż Abu Dhabi Corniche możesz podziwiać widok na Zatokę Arabską z jej hipnotyzującymi turkusowymi wodami i imponującymi panoramami. Wieże Etihad, niezwykły cud architektoniczny położony na Corniche, oferują wygodne centrum gastronomiczne, zakwaterowanie i rozrywkę. Z tarasu widokowego można podziwiać zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, w tym wspaniały Emirates Palace, a także urzekające widoki na Zatokę Arabską. 1. Poznaj Qasr Al Watan, pałac prezydencki i kulturalny punkt orientacyjny w Abu Zabi, aby zagłębić się w bogate tradycje kształtujące historię Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podziwiaj piękno architektury i odkryj kolekcję artefaktów i skarbów w pałacu. Zakończ dzień zwiedzania wygodną przejażdżką z powrotem do hotelu, zapewniając bezpieczną i wygodną podróż. Po dniu pełnym przygód i odkryć zrelaksuj się w drodze powrotnej do hotelu w Dubaju, gdzie zostaniesz bezpiecznie podwieziony, pielęgnując wspomnienia niezapomnianych wrażeń z Abu Zabi.

Z Dubaju: Całodniowe zwiedzanie Abu Zabi z wizytą w meczecie

4. Z Dubaju: Całodniowe zwiedzanie Abu Zabi z wizytą w meczecie

Odkryj to, co najlepsze w Abu Zabi podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem z Dubaju, podczas której odwiedzisz Wielki Meczet Szejka Zayeda, Pałac Emiratów, Wioskę Dziedzictwa, lokalny targ daktyli, Muzeum Sztuki Islamskiej, targ dywanów i nie tylko. Przejdź obok Etihad Five Towers, Pałacu Prezydenckiego i plaży Abu Dhabi Corniche. Odbiór z hotelu w Dubaju i podróż do Abu Zabi klimatyzowanym pojazdem. Odwiedź Wielki Meczet Szejka Zayeda, jeden z największych meczetów na świecie. Podziwiaj oszałamiającą architekturę meczetu i zrób kilka zdjęć. Następnie zatrzymaj się na zdjęcia w Emirates Palace, a następnie przejedź obok Etihad Five Towers, Pałacu Prezydenckiego i plaży Abu Dhabi Corniche. Odwiedź wioskę dziedzictwa, targ dywanów i Muzeum Sztuki Islamskiej. Zatrzymaj się na targu daktyli, aby zobaczyć różne rodzaje oferowanych daktyli. Zatrzymaj się również na zdjęcia w Ferrari World, zanim zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu w Dubaju.

Z Dubaju: Wycieczka do meczetu i pałaców szejka Zayeda w Abu Zabi

5. Z Dubaju: Wycieczka do meczetu i pałaców szejka Zayeda w Abu Zabi

Spotkaj się z kierowcą w hotelu w Dubaju i udaj się do Abu Zabi klimatyzowanym pojazdem. Twoim pierwszym przystankiem jest piękny Meczet Szejka Zayeda. Przyjrzyj się temu słynnemu przykładowi architektury islamskiej i podziwiaj największy na świecie ręcznie tkany dywan, 82 kopuły, żyrandole i kwiatowe nadruki. Następnie udaj się do najdroższego hotelu na świecie, Emirates Palace. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie pobliskich lokali gastronomicznych i sklepów, a następnie zjedz lunch (nie wliczony w cenę). Na koniec odwiedź Heritage Village i Ferrari World. Po zakończeniu wycieczki zostaniesz odwieziony do hotelu lub wybranego miejsca w Dubaju.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Miraj Islamic Art Gallery: najlepsze atrakcje w pobliżu

Miraj Islamic Art Gallery: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miraj Islamic Art Gallery? Kliknij tutaj.