Dodaj daty

Mirador de Garachico, Santa Cruz de Tenerife

Mirador de Garachico, Santa Cruz de Tenerife – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Teneryfa: całodniowa wycieczka po wyspie z przewodnikiem

1. Teneryfa: całodniowa wycieczka po wyspie z przewodnikiem

Odkryj to, co najlepsze na Teneryfie podczas całodniowej wycieczki, która zabierze Cię na wycieczkę z przewodnikiem po obwodzie wyspy. Najpierw udasz się na zachodnie wybrzeże na sam szczyt wyspy, do Los Gigantes (gigantyczne klify), skąd będziesz podziwiać majestatyczne widoki. Następnym punktem Twojego planu podróży będzie Icod de Los Vinos, dom ogromnego Smoczego Drzewa, które jest najsłynniejszą atrakcją Teneryfy. Puerto de La Cruz lub El Puerto, jak jest znany lokalnie, to następny przystanek, na którym przewodnik poleci restaurację na lunch (nie wliczony w cenę wycieczki). Po obiedzie będziesz miał trochę wolnego czasu na odkrywanie tego miasta, które wychodzi na ocean i jest otoczone polami, plantacjami bananów i winnicami i oczywiście zawsze pod czujnym okiem El Teide. Twoja wycieczka po wyspie kończy się wizytą w Bazylice w Candelarii, najbardziej znanej z Czarnej Madonny. Na głównym placu nad oceanem zobaczysz posągi Guanche Menceyes, pierwszych mieszkańców Wysp Kanaryjskich. Podczas całodniowej wycieczki będą przystanki na zdjęcia.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Mirador de Garachico, Santa Cruz de Tenerife: najlepsze atrakcje w pobliżu

Mirador de Garachico, Santa Cruz de Tenerife: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mirador de Garachico, Santa Cruz de Tenerife? Kliknij tutaj.

Mirador de Garachico, Santa Cruz de Tenerife: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(115 recenzji)

Świetna jednodniowa wycieczka na zwiedzanie Teneryfy. Jeśli zatrzymujesz się na południu Teneryfy, jest to świetny sposób, aby zobaczyć inne części wyspy. Widoki są piękne, a przewodnik był bardzo ciepły i przyjazny. Zdecydowanie moim ulubionym przystankiem było Puerto de la Cruz. Takie piękne miasto na wodzie. Na zwiedzanie miasta mamy tylko 2 godziny, ale to wystarczająco dużo czasu, aby coś zjeść i trochę pospacerować.

Bardzo dobra wycieczka, która daje przegląd wyspy w bardzo dobrej cenie. W naszym hotelu podano nam 80 euro za osobę! Jest to prosta wycieczka idealna dla nowych przybyszów na wyspę i osób w każdym wieku. Świetny przewodnik i kierowca.

Świetna wycieczka po wyspie, polecam i wielkie podziękowania dla naszego przewodnika Christophe'a, który jest bardzo miły z odrobiną humoru i mówi w 5 językach, czapki z głów!

Ciekawe informacje przekazane przez przewodnika. Szkoda tylko że na zobaczenie wszystkiego było mało czasu. Ale ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Wszystko było w porządku, przewodnik, kierowca, transport i ciekawe miejsca wybrane do odwiedzenia!