Atrakcje i wycieczki
Millennium Park

Millennium Park – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

1. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: Wycieczka piesza Underground Pedway & Downtown Secrets

2. Chicago: Wycieczka piesza Underground Pedway & Downtown Secrets

Poznaj słynny chicagowski "Pedway" - tajemnicze podziemne tunele w centrum miasta, które zapewniają nam ciepło i suchość przy złej pogodzie. Wędrując po Pedway, przez ukryte korytarze z witrażami, a nawet podziemne baseny, uzyskasz dostęp do wnętrz, które wydają się pojawiać znikąd. W pierwszej części naszego 2-godzinnego spaceru zapoznamy Cię z tym, czym jest "The Pedway" i jak z niego korzystać. Przejdziesz pod całymi blokami budynków, w górę i w dół po schodach, uzyskując dostęp do różnych wnętrz budynków przez tajne przejścia Pedway. Zobaczysz takie rzeczy jak korytarze z witrażami, podziemne baseny i wiele więcej! W drugiej części naszego spaceru wykorzystamy to, czego nauczyliśmy się w pierwszej części, aby poruszać się po nowszej i bardziej skomplikowanej części Pedway, której większość mieszkańców nigdy nawet nie widziała. Kończąc w bajecznym wnętrzu (w jednym z najbardziej unikalnych projektów architektonicznych w kraju!) w pobliżu Millennium Park, będziesz w idealnym centralnym miejscu, aby kontynuować eksplorację centrum Chicago na własną rękę po zakończeniu wycieczki!

Chicago: Treasures of the Golden Age Walking Tour

3. Chicago: Treasures of the Golden Age Walking Tour

Ta wycieczka „Historyczne skarby Chicago” obejmuje najważniejsze zabytki architektury w Chicago's Loop. Twój przewodnik eksperta, przeszkolony przez Chicago Architecture Center, skupi się na wielkich budynkach kulturalnych z końca XIX i początku XX wieku, które nawiązywały do wcześniejszych okresów i zostały zaprojektowane w stylach odrodzenia, takich jak Beaux Arts, neogruziński i neo- Gotyk. Podziwiaj fasady i wnętrza o olśniewającym pięknie i zaskakującej oryginalności, a także zajrzyj do niektórych z najbardziej lubianych budynków w mieście. Najważniejsze atrakcje tej pieszej wycieczki to Chicago Cultural Center, w którym znajduje się największa na świecie kopuła Tiffany; kultowy dom towarowy Marshall Field's, obecnie Macy's on State; oraz Palmer House, pięknie odrestaurowany hotel z lat 20. XX wieku. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty zaangażowania społeczności.

Chicago: Klasyczna piesza wycieczka kulinarna z wypożyczalnią rowerów lub kajaków

4. Chicago: Klasyczna piesza wycieczka kulinarna z wypożyczalnią rowerów lub kajaków

Połącz przyjemny spacer po centrum Chicago, aby zobaczyć niektóre z najważniejszych miejsc w mieście, z przystankami na spróbowanie słynnych smaków miasta. Podczas tego 2,5-godzinnego spaceru z przewodnikiem skosztujesz potraw, z których Chicago jest najbardziej znane. Skosztuj pizzy w głębokim cieście, oryginalnego brownie, hot doga w stylu Chicago i klasycznej włoskiej kanapki z wołowiną. Ciesz się próbką piwa rzemieślniczego VIP za dodatkową opłatą 19,99 USD / osobę za 3 próbki piwa rzemieślniczego (oferowane po przyjeździe). Zostaw planowanie lokalnym ekspertom. Bobby's Bike Hike otrzymał w tym roku trzy następujące nagrody: "10 najlepszych wycieczek kulinarnych w Ameryce" według USA Today, "20 najlepszych wycieczek kulinarnych na świecie" według TA i "15 najlepszych pomysłów na wakacje w USA" według Entrepreneur Magazine. Skorzystaj z okazji i przeżyj niezapomniany dzień w Chicago, łącząc smaki i zabytki! Po drodze zobaczysz niektóre z najbardziej znanych miejsc w Chicago, w tym Magnificent Mile, Wrigley Building, Chicago Threatre, Millennium Park, Chicago Riverwalk, Art Institute i słynną na całym świecie Bean. Pod koniec wycieczki Twój żołądek będzie pełen pysznego jedzenia, a Twoja głowa będzie pełna fascynującej wiedzy o Chicago. Podczas chłodniejszych miesięcy wycieczka wykorzystuje unikalny podziemny system Pedway, który łączy większość centrum miasta i zapewnia ciepło i przytulność. W cieplejsze dni będziesz spacerować na poziomie ulicy, aby cieszyć się dużymi promenadami pętli. Spokojne tempo spaceru jest odpowiednie dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej. Jako wspaniały bonus, skorzystaj z BEZPŁATNEGO 2-godzinnego wypożyczenia roweru lub kajaka w ciągu +/-3 dni od daty wycieczki. Jedź wzdłuż słynnego na całym świecie 20-milowego szlaku Lakefront Trail w Chicago na wygodnym rowerze hybrydowym lub wiosłuj po spokojnych wodach jeziora Michigan na Ohio Street Beach, malowniczym klejnocie w samym sercu Chicago. INFORMACJA O BEZPŁATNYM WYPOŻYCZENIU ROWERU LUB PŁYWAKU NA 2 GODZINY: Jako dodatkowy profit za rezerwację tej konkretnej wycieczki otrzymasz BEZPŁATNE 2-godzinne wypożyczenie roweru lub kajaka (do wykorzystania w ciągu (+/-) 3 dni od rezerwacji wycieczki). Warunki poniżej: Do wykorzystania w ciągu +/- 3 dni od rezerwacji wycieczki. Wypożyczenie roweru odbywa się w Bobby's Bike Hike World Headquarters, 540 N. Lake Shore Drive, Chicago, IL60611. Sklep rowerowy jest otwarty przez cały rok (z wyjątkiem Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia). Wypożyczalnia kajaków znajduje się przy Ohio Street Beach, Bobby's Kayak, 550 E. Grand Avenue, Chicago, IL 60611. Wypożyczalnia kajaków czynna od połowy maja do połowy października, w zależności od pogody. Oferta nie obejmuje sobotnich wypożyczeń rowerów/kajaków w okresie od Memorial Day (koniec maja) do Labor Day (początek września). Spływy kajakowe dostępne tylko od czerwca do września) Brak zniżek za niekorzystanie z tej aktywności lub kwestie związane z ograniczeniami pogodowymi.

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

5. Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Segwaye to niesamowita zabawa i nie ma lepszego sposobu na wycieczkę po światowej klasy mieście, takim jak Chicago, niż na twoim osobistym zestawie kół - Segwayu! Nasza 5-7 milowa wycieczka na segwayu po Lakefront w Chicago pozwoli Ci poznać i zobaczyć wiele atrakcji Chicago w wyjątkowy sposób. Ślizgając się bez wysiłku i podziwiając nabrzeże jeziora, możesz poznać historię naszego miasta od przyjaznego i profesjonalnego przewodnika. Zanurz się w niezliczonych atrakcjach okolicy, wspaniałych parkach i ogrodach oraz wspaniałych okazjach do robienia zdjęć. Zobacz zabytki, takie jak Grant Park, most BP, fasola i fontanna Buckingham, a także wspaniałe widoki na jezioro Michigan i majestatyczną panoramę miasta. Segwaye są bezpieczne w użyciu, łatwe do nauczenia i przyjemne w jeździe. Przed rozpoczęciem wycieczki oferujemy dokładne szkolenie prowadzone przez naszych certyfikowanych przewodników.

Niesamowita wycieczka segwayem po jeziorze po Chicago?

6. Niesamowita wycieczka segwayem po jeziorze po Chicago?

Szybuj po ulicach i parkach Chicago podczas spokojnej wycieczki Segwayem z przewodnikiem. Idealna zarówno dla początkujących, jak i weteranów Chicago, trasa odkrywa dziwaczne fakty dotyczące jednego z najbardziej energicznych miejsc w Ameryce. Rozpocznij od sesji treningowej, aby zapoznać się z unikalnymi, samobalansującymi Segwayami, zanim odkryjesz Wietrzne Miasto w zabawny i futurystyczny sposób. Rozpocznij przygodę z Segwayem w Millennium Park i kontynuuj do Grant Park, aby zatrzymać się i podziwiać słynną Fontannę Buckingham Jedź do kampusu muzealnego, aby podziwiać spektakularne widoki na panoramę Chicago i piękne nabrzeże jeziora. Rób zdjęcia, aby dzielić się rozległymi widokami przypominającego morze jeziora Michigan. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Chicago: Wycieczka kulinarna, historyczna i architektoniczna

7. Chicago: Wycieczka kulinarna, historyczna i architektoniczna

Rozpocznij wycieczkę pod olśniewającym namiotem Chicago Theater. Poznaj tętniące życiem miasto, w którym pierwszy przystanek znajduje się w jednej z najlepiej zachowanych przestrzeni zbudowanych na zakupy w Chicago. Następnie udaj się w kierunku Chicago Pedway. Ta wyjątkowa cecha Chicago jest codziennie używana przez mieszkańców i osoby dojeżdżające do pracy, aby poruszać się po mieście w sieci podziemnych tuneli. Udaj się nad ziemię do ratusza i podziwiaj jego klasyczny wystrój wnętrz i architekturę. Następnie odwiedź miejsce na smaczny słodki poczęstunek i lokalną tradycję, popcorn w stylu Chicago. Wybierz się na spacer wzdłuż Chicago Riverwalk, podziwiając widoki na kilka strzelistych budynków, w tym Marina Towers, Britannica Building i Sears Tower (obecnie znaną jako Willis Tower). Stamtąd odwiedź kolejne pyszne miejsce na lokalnie robione czekoladki z Chicago. Przejdź przez piękne parki wzdłuż Michigan Avenue, kończąc w malowniczym Millennium Park, gdzie znajduje się kultowa rzeźba Bean. Podróżuj pociągiem "L" lub współdziel z przewodnikiem z Millennium Park do dzielnicy River North, oryginalnego chicagowskiego miejsca dla smakoszy. Twoja wycieczka kulinarna rozpocznie się od bardzo znanego chicagowskiego przysmaku - hot doga w chicagowskim stylu. Każdy mieszkaniec Chicago ma swoje własne preferencje co do sposobu przyrządzania hot doga, a Ty będziesz miał okazję spróbować ulubionej wersji swojego przewodnika. Następna w kolejności jest słynna na całym świecie chicagowska pizza deep-dish. Ten podstawowy posiłek na chicagowskiej scenie kulinarnej powstał w River North w latach czterdziestych XX wieku, kiedy robotnicy i rodziny potrzebowały sycących dań w niskich cenach. Twój przewodnik zabierze Cię do pizzerii, która jest ikoną dla mieszkańców Chicago, abyś mógł sam spróbować prawdziwej oferty. Po napełnieniu się pizzą i hot dogami, kontynuuj swoją podróż degustacyjną z klasyczną kanapką z Chicago, włoską wołowiną. Skosztuj tej kanapki w prawdziwej chicagowskiej instytucji o prostym wystroju. Nasza wycieczka kończy się tutaj, a Twój przewodnik z przyjemnością skieruje Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania lub podzieli się wskazówkami, co jeszcze warto zobaczyć w mieście.

Chicago: City Minibus Tour z opcjonalnym rejsem architektonicznym

8. Chicago: City Minibus Tour z opcjonalnym rejsem architektonicznym

Zacznij od odbioru z większości hoteli w centrum Chicago. Wsiądź do klimatyzowanego minibusa i wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem. Rozpocznij w samym sercu Chicago, w The Loop. Zobaczysz tutaj niesamowitą architekturę, w tym pierwsze na świecie drapacze chmur. Wejdziesz nawet do środka, w którym znajduje się piękne lobby zaprojektowane przez Franka Lloyda Wrighta. Z przystanku roztacza się także widok na Chicago Board of Trade i Willis (Sears) Tower. Po The Loop udaj się przez Grant Park, znany jako dziedziniec miasta. Centralnym punktem parku jest fontanna Buckingham. Następny jest kampus muzealny z trzema muzeami, Polem Żołnierza i najbardziej spektakularnymi widokami na panoramę miasta. Po 10-minutowym przystanku na zdjęcia przejedź obok Millennium Park, w którym znajduje się Fasola, a następnie udaj się na północ wzdłuż Wacker Drive, która jest równoległa do rzeki Chicago. Przyjedź do eleganckiej dzielnicy klubów nocnych i dzielnicy mieszkalnej Gold Coast – szczególnie interesującym zabytkiem jest oryginalna rezydencja Playboya. Następnie wybierz się na wycieczkę po części Lincoln Park i zakończ ją, przemierzając Lake Shore Drive, mijając plaże i stare rezydencje, zanim zostaniesz odwieziony do hotelu. Dla tych, którzy chcą doświadczyć najlepszych wrażeń w Chicago, dodaj opcję słynnego na całym świecie rejsu architektonicznego po Chicago. Po wycieczce minibusem i krótkiej przerwie wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego i wybierz się na 75-minutowy rejs wszystkimi trzema odnogami rzeki Chicago. Podziwiaj architekturę, dzięki której miasto stało się tak legendarne. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczowi chmur i jest duchowym domem nowoczesnej amerykańskiej architektury. Profesjonalny przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek Johna Hancocka i nie tylko.

Chicago: 90-minutowa piesza wycieczka po Chicago

9. Chicago: 90-minutowa piesza wycieczka po Chicago

Zaczynając w Chicago Architecture Center (CAC), ta wycieczka zawiera przegląd wielu budynków i punktów orientacyjnych, które trzeba zobaczyć w mieście Chicago. Prowadzony przez doświadczonego przewodnika, który został rygorystycznie przeszkolony przez CAC, aby być równym gawędziarzem i edukatorem, otrzymasz fantastyczne wprowadzenie do szerokiej gamy stylów architektonicznych miasta, metod budowlanych i materiałów. W centrum miasta jest tak wiele do zobaczenia, a dzięki tej wycieczce łatwo i przyjemnie poznasz niektóre budynki, które sprawiają, że architektura Chicago jest światowej klasy. Po drodze jest wiele okazji do robienia zdjęć, więc pamiętaj o zabraniu aparatu! Trasa obejmuje trzy główne punkty centralne w centrum Chicago – Chicago Loop, serce historycznego Chicago; rzeka Chicago, siła napędowa miasta; oraz Park Tysiąclecia, w którym znajduje się kultowa rzeźba „Fasola”. Charakterystyczne budynki objęte tą trasą obejmują strzeliste modernistyczne drapacze chmur (Willis Tower, John Hancock Center i AON Building), budynki oddające hołd stylom klasycznym (Wrigley Building, Tribune Building, Chicago Theatre i Art Institute of Chicago), Art Deco gmachy (Carbide & Carbon Building i Chicago Board of Trade Building) oraz niedawno ukończone drapacze chmur (Aqua & Trump Tower). Bilet na pieszą wycieczkę obejmuje również wstęp do Chicago Architecture Center (CAC). Eksponaty CAC koncentrują się na różnorodnych dzielnicach Chicago, typach domów, czołowych architektach i przyszłych projektach, a także obejmują największy model miasta, z ponad 4250 miniaturowymi budynkami i kinowym tłem animującym kluczowe momenty w jego historii. Historie miasta zaczynają się w CAC. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Kiedy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty angażujące społeczność.

Chicago: Wycieczka rowerowa po najlepszych atrakcjach miasta

10. Chicago: Wycieczka rowerowa po najlepszych atrakcjach miasta

Ta wycieczka zabierze Cię rowerem przez niektóre z głównych atrakcji Chicago. Jedź brzegiem jeziora, odwiedzając parki i ogrody, gdy orzeźwiająca bryza znad jeziora owiewa twoją twarz. Szybuj obok fontanny Buckingham, która rozpyla się wysoko w niebo i odbija światło słoneczne. Przejedź przez tereny zielone i pomniki parków Millennium i Grant, Campus Museum i Burnham Harbor. Podczas rejsu rzuć okiem na niektóre z najpopularniejszych atrakcji w Chicago, podczas gdy przewodnik opowie o ich historii i wyjaśni ogromne zbiory historycznych artefaktów w mieście, które są unikalne dla tych światowej sławy muzeów. Na koniec wróć, podziwiając jedną z najpiękniejszych panoram na świecie i jej piękny brzeg jeziora, idealny o każdej porze dnia.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 42
Sortuj wg::

Millennium Park: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Millennium Park? Kliknij tutaj.

Millennium Park: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(1237 recenzji)

Zdecydowanie świetny sposób, aby zobaczyć miasto, poznać historię i dowiedzieć się, gdzie chcesz poznać głębiej. Autobusy były dość dostępne, a bezpłatna aplikacja do śledzenia ich lokalizacji, dzięki czemu można było określić czas swojej obecności na przystanku, była świetna! Jedyne, co można by ulepszyć, to dostarczane przez nich zestawy słuchawkowe lub przynajmniej możliwość uzyskania większej głośności. Są to tego rodzaju wkładki douszne, które mają tendencję do wyskakiwania, dlatego słuchanie dźwięku wymagało ciągłego regulowania wkładki dousznej w uchu. Jeśli masz dobry, osobisty zestaw słuchawek z wystarczająco długim kablem i gniazdem audio, polecam je zabrać ze sobą.

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Dźwięk był uczciwy, przewodnik też mówił, więc trudno było go zrozumieć. Jazda autobusem była dobra, fajny sposób, aby uzyskać ogólny widok na Chicago,

Jest w porządku, ale jest bardzo mało przystanków, trasa jest naprawdę krótka, ale nocna wycieczka jest tego warta, polecam