Międzynarodowy port lotniczy Sphinx

Międzynarodowy port lotniczy Sphinx – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Egipt: plan danych mobilnych eSim

1. Egipt: plan danych mobilnych eSim

Bezproblemowo podróżuj do Egiptu z wygodną kartą eSIM. Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną dzięki szybkiemu zasięgowi sieci w Egipcie. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w różnych krajach. Unikaj zarządzania fizycznymi kartami SIM dzięki temu elektronicznemu rozwiązaniu. Zeskanuj kod QR, aby uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji podczas podróży. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i kup dodatkowe plany, aby doładować ją w razie potrzeby. Po aktywacji rozpocznie się zasięg. Obsługiwani operatorzy: EMS Mobinil(Orange)

Kair: Prywatny transfer do / z międzynarodowego lotniska Sphinx

2. Kair: Prywatny transfer do / z międzynarodowego lotniska Sphinx

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym prywatnym transferem z/do międzynarodowego lotniska Sphinx. Powitaj kierowcę, który będzie na Ciebie czekał na lotnisku lub w hotelu. Jedyne, co pozostaje do zrobienia, to zrelaksować się i cieszyć się widokami z wygodnego fotela, aż bezpiecznie dotrzesz do celu, kierowca pomoże Ci z bagażem. Jeśli masz dużo bagażu, zostaw notatkę po rezerwacji, aby zorganizować odpowiedni pojazd dla Ciebie, który odpowiada Twoim potrzebom. W przypadku opóźnienia lotu prosimy o jak najszybsze poinformowanie

Z Aleksandrii: Wycieczka do piramid w Gizie z rejsem i lunchem

3. Z Aleksandrii: Wycieczka do piramid w Gizie z rejsem i lunchem

Wyrusz na wycieczkę brzegową do Kairu z portu w Aleksandrii, aby zwiedzić starożytne cuda Kairu, w tym kultowe Wielkie Piramidy w Gizie, Sfinksa i Świątynię w Dolinie. Rozkoszuj się spokojnym rejsem obiadowym po Nilu i wybierz się na zakupy pamiątek. Skorzystaj z usługi spotkania i powitania w porcie wycieczkowym i podróżuj do Kairu w komfortowych warunkach prywatnym klimatyzowanym pojazdem. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj malownicze widoki podczas 3-godzinnej podróży do piramid. Odwiedź kultowe Wielkie Piramidy w Gizie, Sfinksa i Świątynię w Dolinie. Następnie wyrusz w relaksujący 2-godzinny rejs po Nilu, przepływając obok nadbrzeżnych zabytków Kairu. Na koniec zatrzymaj się w Instytucie Papirusów, gdzie będziesz miał okazję kupić pamiątki przed powrotem do portu w Aleksandrii. Uwaga: bilety wstępu obejmują obszar piramid, a nie ich wnętrze. Jeśli chcesz wejść do jednej z piramid, możesz zapłacić bilet na miejscu.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Międzynarodowy port lotniczy Sphinx: najlepsze atrakcje w pobliżu

Międzynarodowy port lotniczy Sphinx: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Międzynarodowy port lotniczy Sphinx? Kliknij tutaj.

Międzynarodowy port lotniczy Sphinx: Co mówią inni?

Nasz kierowca miał problemy z samochodem, więc się nie pojawił. Musiałem wysłać e-mail do firmy z pytaniem, kiedy się pojawi, i powiedziano mi, że nie będzie mógł. Poprosili nas o przesłanie Ubera na podany przez nich adres. Poprosili kogoś, żeby się tam z nami spotkał i zabrał na statek. Po trudnym rozpoczęciu rejsu spędziliśmy niesamowity czas. Personel, rozrywka, widok, jedzenie było świetne. Naprawdę dobrze się bawiliśmy. Firma zadbała również o to, aby ktoś nas zabrał z powrotem. Doceniłem ich profesjonalizm. Zdarza się, takie jest życie, ale czuliśmy, że robili wszystko, co w ich mocy, aby to nadrobić. Za to jesteśmy wdzięczni.

Nasz kierowca był bardzo miły. Nie mówił zbyt dobrze po angielsku, ale bardzo się starał i najważniejsze rzeczy po prostu tłumaczył za pomocą telefonu komórkowego. Zaprowadził nas nawet do naszego miejsca na statku - naprawdę się nami opiekował. Jeśli chodzi o jedzenie, wybór mógłby być większy. Przedstawienie było całkiem miłe.

Piękna aktywność. Kierowca przybył do naszego hotelu na czas; zabawny rejs z dobrym jedzeniem.

Bardzo fajny wieczór, smaczne jedzenie, wesołe występy. Jesteśmy baaardzo zadowoleni.

To coś ciekawego do zrobienia, przedstawienie jest dobre i bardzo zabawne.