Międzynarodowy port lotniczy Guadalajara – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

Wybierz plan transmisji danych i okres ważności, który odpowiada Twoim potrzebom w podróży, a następnie dokonaj zakupu. Pobierz kod QR i wydrukuj go lub zeskanuj na inne urządzenie. Następnie połącz się z Internetem na smartfonie za pośrednictwem Wi-Fi lub mobilnej transmisji danych i zeskanuj kod QR, aby zainstalować pakiet eSIM na swoim urządzeniu. Następnie połącz się z lokalną siecią danych w Meksyku i zacznij korzystać z ulubionych aplikacji. Przeglądaj strony internetowe, aktualizuj media społecznościowe i nie tylko. Kup inny plan, jeśli wykorzystasz wszystkie dane i będziesz potrzebować doładowania. Postępuj zgodnie z przewodnikiem rozwiązywania problemów, jeśli masz jakiekolwiek problemy z korzystaniem z urządzenia.

Meksyk eSIM 10 GB

Meksyk eSIM 10 GB

Odkryj magię Meksyku, pozostając bez wysiłku połączonym z ConnectPhone. Nasza karta eSIM zapewnia łączność ze światem podczas odkrywania piękna i żywiołowości Meksyku. Nasza karta eSIM zapewnia dużą ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Dostępny w opcji 30-dniowej, nasz pakiet eSIM pozwala wybrać najlepszy plan dla Twojej podróży. Jeśli wyruszasz na dłuższą meksykańską przygodę, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Guadalajara: Meksyk – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Guadalajara: Meksyk – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Pożegnaj kłopoty z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami podczas sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR za pomocą AirDrop lub zeskanuj go na innym urządzeniu. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż po Ameryce Północnej, po prostu wybierz opcję 3 krajów Ameryki Północnej, która obejmuje:Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk. Jeśli Twoje dane się wyczerpały? To proste, po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby ją doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:AT&T/Pegaso PCS/Telcel

Guadalajara: Transfer z lotniska do miasta

Guadalajara: Transfer z lotniska do miasta

Pozbądź się stresu związanego z podróżowaniem i zarezerwuj wygodny i wygodny transfer między lotniskiem Guadalajara (Aeropuerto Internacional Miguel Hidalgo) a obszarem metropolitalnym Guadalajary. Twój kierowca będzie czekał na Ciebie z usługą spotkania i powitania przed drzwiami lotniska ze znakiem, który pomoże Ci znaleźć drogę. Próba złapania taksówki na lotnisku może być frustrująca, a ponieważ jest to jedna z największych metropolii w Meksyku, może być jeszcze bardziej stresująca niż zwykle. Zrelaksuj się i jedź klimatyzowanym samochodem aż do miejsca zakwaterowania.

Guadalajara: Najciekawsze atrakcje

Międzynarodowy port lotniczy Guadalajara: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Międzynarodowy port lotniczy Guadalajara: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Międzynarodowy port lotniczy Guadalajara? Kliknij tutaj.

Międzynarodowy port lotniczy Guadalajara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.0
(3 recenzji)