Dodaj daty

Middelburg
Zwiedzanie Piesze wycieczki

Zwiedzanie Piesze wycieczki
Liczba znalezionych atrakcji: 2

Middelburg: najpopularniejsze atrakcje

Nasze najbardziej polecane Middelburg Zwiedzanie Piesze wycieczki

Middelburg: Spacer po mieście z przewodnikiem

1. Middelburg: Spacer po mieście z przewodnikiem

Wraz z naszym przewodnikiem miejskim przejdziesz przez monumentalne centrum Middelburga. Po drodze ciche place, ukryte uliczki, wysokie wieże opactwa i stare domy kupieckie przeniosą Cię w inne czasy. Najważniejsze atrakcje to ratusz, opactwo z wieżą (długi Jan), plac Dam, Kuiperspoort i piękne alejki z domami kupieckimi. Nasi przewodnicy specjalizują się w historii Middelburga. Start: 14.00 Koniec: 15:30 Język: Niderlandzki i niemiecki Miejsce spotkania: przed ratuszem (Markt), centrum miasta Dzieci do 12 lat za darmo.

Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

2. Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Czy słyszałeś już o Jean Baptiste de Loeil? Jest najbardziej znanym chirurgiem Middelburga. Po przetestowaniu kilku środków popełnił ogromną zbrodnię. A w mieście takim jak Middelburg taka historia szybko krąży. Uciekł przez tajne wyjście, przez które przemycano również jego zakazane narkotyki. Ale musi być szybki, pomożesz? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok Abbey Tower, przespaceruj się uroczymi uliczkami i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Middelburg: Rejs po kanale miejskim

3. Middelburg: Rejs po kanale miejskim

Wskocz na pokład rejsu po kanałach Middelburga i poznaj to historyczne miasto od strony wody. Przepłyń obok Lange Jan - kultowej 90,5-metrowej wieży Middelburga - budynku VOC, Oostkerk i Kloveniersdoelen. Podczas rejsu zostaniesz zabrany wzdłuż malowniczych kanałów, obok przystani, aż do samego serca Middelburga. Middelburg był drugim miastem VOC (Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej) w Holandii. Dziś jest to piąte zabytkowe miasto w kraju, szczycące się ponad 1200 zabytkami. Podczas całej podróży będziesz cieszyć się oszałamiającymi widokami na najważniejsze zabytki miasta. Nasz kapitan uraczy Cię opowieściami o początkach miasta, jego bogatej historii i monumentalnych budynkach.

Middelburg: Townhall z przewodnikiem

4. Middelburg: Townhall z przewodnikiem

Przeżyj z naszym doświadczonym przewodnikiem historyczną wycieczkę po pięknym późnogotyckim ratuszu i opowiedz o jego bogatej historii. Zwiedzisz między innymi salę weselną, salę narad i ratusz. Ekskluzywna wycieczka z przewodnikiem przez przewodników informacji turystycznej Middelburg. Czas trwania wycieczki to 1 godzina.

Polowanie na e-łupieżców: zwiedzaj Middelburg we własnym tempie

5. Polowanie na e-łupieżców: zwiedzaj Middelburg we własnym tempie

Wybierz się na odkrywczą wycieczkę po Middelburgu. Odkryj najważniejsze fakty i słynne miejsca w mieście. Szukaj skarbów miasta z rodziną lub przyjaciółmi. Czy uda ci się ukończyć zadania? Czy zdobędziesz najlepszy wynik w Middelburgu? Ta gra e-Scavenger hunt zapewni Ci fantastyczny dzień w Middelburgu. Sam zdecyduj, kiedy zaczynasz, pauzujesz i kończysz. Graj w jednej drużynie lub w mniejszych drużynach przeciwko sobie. Poznaj miasto w wyjątkowy sposób, idealny dla rodzin, przyjaciół lub współpracowników. Instrukcje dotyczące rozpoczęcia wycieczki otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Możesz odbyć tę wycieczkę w dowolnym momencie.

Middelburg: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka z przewodnikiem

6. Middelburg: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka z przewodnikiem

Rozwiąż zagadkę morderstwa i jednocześnie zobacz wszystkie atrakcje centrum Middelburga. Zagraj w tę wyjątkową grę z grupą przyjaciół lub rodziną. Instrukcje, ramkę na zdjęcia i formularz odpowiedzi otrzymasz z wyprzedzeniem pocztą elektroniczną. Otrzymasz również mapę miasta, w którym doszło do morderstwa. Centrum jest podzielone na sekcje, w których musisz znaleźć miejsce, w którym możesz zrobić grupowe selfie. Po zlokalizowaniu miejsca wyślij selfie przez WhatsApp do instruktora gry. Jeśli lokalizacja jest poprawna, wyśle ci kolejną wskazówkę dotyczącą morderstwa. Spacerując po najładniejszych miejscach w centrum miasta, będziesz zbierać coraz więcej wskazówek dotyczących morderstwa. Podczas gry będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby wejść do mijanej kawiarni lub sklepu i podziwiać niektóre z atrakcji Middelburga.

Middelburg

Middelburg

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zwiedzanie Piesze wycieczki w: Middelburg

Oprócz atrakcji typu Zwiedzanie Piesze wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Middelburg?

W: Middelburg są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Zwiedzanie Piesze wycieczki w: Middelburg?

Najlepsze Zwiedzanie Piesze wycieczki w: Middelburg to:

Middelburg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Middelburg? Kliknij tutaj.