Dodaj daty

Middelburg
rekreacja

rekreacja
Liczba znalezionych atrakcji: 6

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Middelburg: najpopularniejsze atrakcje

Nasze najbardziej polecane Middelburg rekreacja

Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

1. Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Czy słyszałeś już o Jean Baptiste de Loeil? Jest najbardziej znanym chirurgiem Middelburga. Po przetestowaniu kilku środków popełnił ogromną zbrodnię. A w mieście takim jak Middelburg taka historia szybko krąży. Uciekł przez tajne wyjście, przez które przemycano również jego zakazane narkotyki. Ale musi być szybki, pomożesz? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok Abbey Tower, przespaceruj się uroczymi uliczkami i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Middelburg: Spacer po mieście z przewodnikiem

2. Middelburg: Spacer po mieście z przewodnikiem

Wraz z naszym przewodnikiem miejskim przejdziesz przez monumentalne centrum Middelburga. Po drodze ciche place, ukryte uliczki, wysokie wieże opactwa i stare domy kupieckie przeniosą Cię w inne czasy. Najważniejsze atrakcje to ratusz, opactwo z wieżą (długi Jan), plac Dam, Kuiperspoort i piękne alejki z domami kupieckimi. Nasi przewodnicy specjalizują się w historii Middelburga. Start: 14.00 Koniec: 15:30 Język: Niderlandzki i niemiecki Miejsce spotkania: przed ratuszem (Markt), centrum miasta Dzieci do 12 lat za darmo.

Middelburg: Townhall z przewodnikiem

3. Middelburg: Townhall z przewodnikiem

Przeżyj z naszym doświadczonym przewodnikiem historyczną wycieczkę po pięknym późnogotyckim ratuszu i opowiedz o jego bogatej historii. Zwiedzisz między innymi salę weselną, salę narad i ratusz. Ekskluzywna wycieczka z przewodnikiem przez przewodników informacji turystycznej Middelburg. Czas trwania wycieczki to 1 godzina.

Zeeland: Wycieczka z przewodnikiem po Zeeland

4. Zeeland: Wycieczka z przewodnikiem po Zeeland

Odkryj prowincję Zeeland własnym (wynajętym) samochodem, korzystając z aplikacji internetowej zaprojektowanej jako Twój cyfrowy przewodnik. Poprzedzały Cię tysiące zadowolonych użytkowników! Jedziesz we własnym tempie, spod własnego (wakacyjnego) adresu, beztrosko od atrakcji do atrakcji, świetną trasą w tej pięknej prowincji. Opowiemy Ci o przeszłości i teraźniejszości każdego wydarzenia i upewnimy się, że trafiłeś dokładnie we właściwe miejsce. Ta wycieczka samochodowa to całodniowa wycieczka o długości 115 kilometrów, idealna do dzielenia się nią z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi, współpracownikami, a nawet może towarzyszyć Ci futrzany przyjaciel! Po drodze znajduje się wiele przystanków, na których Twój czworonożny przyjaciel może biegać i bawić się. Slogan Zeeland brzmi: „Zeeland, zwykle nie piękna”. Przeżyj to sam i odkryj piękno prowincji. Nie szukaj dalej, to najlepsza i najtańsza inwestycja na cały dzień! Nie musisz tracić czasu na przygotowanie się do wyjścia, niczego nie przeoczysz i zobaczysz więcej, niż sam byś odkrył. Aplikacja internetowa jest dostępna w 8 językach; napisany w języku niderlandzkim i automatycznie przetłumaczony na angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, chiński i japoński. Można go łatwo śledzić na smartfonie i nie trzeba niczego wcześniej pobierać. Jeśli Twoja grupa ma więcej samochodów, po prostu udostępnij link i hasło (maksymalnie 2 samochody na zakup). Tylko zadbaj o dane internetowe. Dzień zwiedzania najbardziej zapierających dech w piersiach miejsc i nieodkrytych atrakcji Zelandii to prawdziwe przeżycie. Na tej trasie nie ma obowiązku spożywania posiłków i napojów na przystanku gastronomicznym. Po prostu dajemy ci cynk o tym miłym przystanku. Ta podróż nie obejmuje jedzenia ani napojów, więc możesz zatrzymać się, gdziekolwiek chcesz, na smaczną przekąskę. Ale nie martw się, chętnie doradzimy Ci, jakie przystanki są najlepsze na trasie. Ta czarująca podróż zaczyna się w Walcheren i prowadzi do Schouwen-Duiveland. Radzimy rozpocząć wycieczkę między 9:30 a 10:00, aby zapewnić optymalne wrażenia z tej wycieczki oraz ponieważ pod koniec dnia często jest ciemno. Możesz zarezerwować tę wycieczkę od wtorku do soboty. Niektóre zalecane przez nas przystanki mogą być nieczynne w dniu wycieczki. Dlatego sprawdź wcześniej w naszej aplikacji internetowej godziny otwarcia przystanków, które chcesz odwiedzić. Najlepszym dniem na przejażdżkę tą trasą jest sobota. W tym dniu wszystkie punkty są czynne (mogą ulec zmianie). Zalety • Tanie, cena jest ceną całkowitą, a nie za osobę • Zaprojektowane i zweryfikowane przez specjalistów ds. destynacji • Zawsze aktualne, wskazówki od użytkowników są przetwarzane natychmiastowo • Nie wymaga czasu na przygotowanie • Żadnych poszukiwań (i stresu) podczas wycieczki • Odkryj prowincję indywidualnie • Bardzo pouczające, mnóstwo wskazówek na temat zabytków, godzin otwarcia, lokalnych zwyczajów • Porady dotyczące tras i restauracji po drodze

Polowanie na e-łupieżców: zwiedzaj Middelburg we własnym tempie

5. Polowanie na e-łupieżców: zwiedzaj Middelburg we własnym tempie

Wybierz się na odkrywczą wycieczkę po Middelburgu. Odkryj najważniejsze fakty i słynne miejsca w mieście. Szukaj skarbów miasta z rodziną lub przyjaciółmi. Czy uda ci się ukończyć zadania? Czy zdobędziesz najlepszy wynik w Middelburgu? Ta gra e-Scavenger hunt zapewni Ci fantastyczny dzień w Middelburgu. Sam zdecyduj, kiedy zaczynasz, pauzujesz i kończysz. Graj w jednej drużynie lub w mniejszych drużynach przeciwko sobie. Poznaj miasto w wyjątkowy sposób, idealny dla rodzin, przyjaciół lub współpracowników. Instrukcje dotyczące rozpoczęcia wycieczki otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Możesz odbyć tę wycieczkę w dowolnym momencie.

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Middelburg

Middelburg

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: Middelburg

Oprócz atrakcji typu rekreacja jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Middelburg?

W: Middelburg są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Middelburg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Middelburg? Kliknij tutaj.