Middelburg – nasze najbardziej polecane atrakcje

Middelburg: Spacer po mieście z przewodnikiem

Middelburg: Spacer po mieście z przewodnikiem

Wraz z naszym przewodnikiem miejskim przejdziesz przez monumentalne centrum Middelburga. Po drodze ciche place, ukryte uliczki, wysokie wieże opactwa i stare domy kupieckie przeniosą Cię w inne czasy. Najważniejsze atrakcje to ratusz, opactwo z wieżą (długi Jan), plac Dam, Kuiperspoort i piękne alejki z domami kupieckimi. Nasi przewodnicy specjalizują się w historii Middelburga. Start: 14.00 Koniec: 15:30 Język: Niderlandzki i niemiecki Miejsce spotkania: przed ratuszem (Markt), centrum miasta Dzieci do 12 lat za darmo.

Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Czy słyszałeś już o Jean Baptiste de Loeil? Jest najbardziej znanym chirurgiem Middelburga. Po przetestowaniu kilku środków popełnił ogromną zbrodnię. A w mieście takim jak Middelburg taka historia szybko krąży. Uciekł przez tajne wyjście, przez które przemycano również jego zakazane narkotyki. Ale musi być szybki, pomożesz? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok Abbey Tower, przespaceruj się uroczymi uliczkami i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Middelburg: Rejs po kanale miejskim

Middelburg: Rejs po kanale miejskim

Wskocz na pokład rejsu po kanałach Middelburga i poznaj to historyczne miasto od strony wody. Przepłyń obok Lange Jan - kultowej 90,5-metrowej wieży Middelburga - budynku VOC, Oostkerk i Kloveniersdoelen. Podczas rejsu zostaniesz zabrany wzdłuż malowniczych kanałów, obok przystani, aż do samego serca Middelburga. Middelburg był drugim miastem VOC (Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej) w Holandii. Dziś jest to piąte zabytkowe miasto w kraju, szczycące się ponad 1200 zabytkami. Podczas całej podróży będziesz cieszyć się oszałamiającymi widokami na najważniejsze zabytki miasta. Nasz kapitan uraczy Cię opowieściami o początkach miasta, jego bogatej historii i monumentalnych budynkach.

Middelburg: Townhall z przewodnikiem

Middelburg: Townhall z przewodnikiem

Przeżyj z naszym doświadczonym przewodnikiem historyczną wycieczkę po pięknym późnogotyckim ratuszu i opowiedz o jego bogatej historii. Zwiedzisz między innymi salę weselną, salę narad i ratusz. Ekskluzywna wycieczka z przewodnikiem przez przewodników informacji turystycznej Middelburg. Czas trwania wycieczki to 1 godzina.

Polowanie na e-łupieżców: zwiedzaj Middelburg we własnym tempie

Polowanie na e-łupieżców: zwiedzaj Middelburg we własnym tempie

Wybierz się na odkrywczą wycieczkę po Middelburgu. Odkryj najważniejsze fakty i słynne miejsca w mieście. Szukaj skarbów miasta z rodziną lub przyjaciółmi. Czy uda ci się ukończyć zadania? Czy zdobędziesz najlepszy wynik w Middelburgu? Ta gra e-Scavenger hunt zapewni Ci fantastyczny dzień w Middelburgu. Sam zdecyduj, kiedy zaczynasz, pauzujesz i kończysz. Graj w jednej drużynie lub w mniejszych drużynach przeciwko sobie. Poznaj miasto w wyjątkowy sposób, idealny dla rodzin, przyjaciół lub współpracowników. Instrukcje dotyczące rozpoczęcia wycieczki otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Możesz odbyć tę wycieczkę w dowolnym momencie.

Middelburg: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka z przewodnikiem

Middelburg: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka z przewodnikiem

Rozwiąż zagadkę morderstwa i jednocześnie zobacz wszystkie atrakcje centrum Middelburga. Zagraj w tę wyjątkową grę z grupą przyjaciół lub rodziną. Instrukcje, ramkę na zdjęcia i formularz odpowiedzi otrzymasz z wyprzedzeniem pocztą elektroniczną. Otrzymasz również mapę miasta, w którym doszło do morderstwa. Centrum jest podzielone na sekcje, w których musisz znaleźć miejsce, w którym możesz zrobić grupowe selfie. Po zlokalizowaniu miejsca wyślij selfie przez WhatsApp do instruktora gry. Jeśli lokalizacja jest poprawna, wyśle ci kolejną wskazówkę dotyczącą morderstwa. Spacerując po najładniejszych miejscach w centrum miasta, będziesz zbierać coraz więcej wskazówek dotyczących morderstwa. Podczas gry będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby wejść do mijanej kawiarni lub sklepu i podziwiać niektóre z atrakcji Middelburga.

Zelandia: Odkryj Oosterschelde i Veerse Meer na E-Choppers

Zelandia: Odkryj Oosterschelde i Veerse Meer na E-Choppers

Gotowe wycieczki po Zeeland na naszych pojazdach elektrycznych. Nasze wycieczki są dostępne za pośrednictwem GPS w telefonie komórkowym i pozwalają zobaczyć wszystkie hotspoty w okolicy (Oosterschelde, Yerseke, Veerse Meer, Veere itp.). Nasz sklep jest otwarty 7 dni w tygodniu od 9:30 do 18:00. Rower elektryczny: Nasze luksusowe i wygodne rowery elektryczne są dostępne przez cały dzień. Będziesz mógł z łatwością przejechać od 80 do 120 km, co pozwoli Ci zobaczyć wszystkie różne krajobrazy regionu. Akcesoria są dostępne w naszym sklepie. Elektryczny Kickbike - start o 12:30 lub 15:30 Wyjątkowy w okolicy! Poznaj okolice Goes (historyczne wioski i Oosterschelde) na naszych elektrycznych stopniach. Ta aktywność jest w 100% elektryczna, ale najbardziej ryzykowna! Nasza aktywność potrwa około 2,5 godziny z mnóstwem okazji, aby napić się drinka, zrobić zdjęcia i cieszyć się otoczeniem. Pamiętaj, że minimalny wiek uczestników to 16 lat. Elektryczne śmigłowce - od 9:30 do 14:00 Eksploruj okolicę na naszych helikopterach elektrycznych przez 4 godziny. Otrzymasz instrukcje bezpieczeństwa i kask i jesteś gotowy do jazdy. Skorzystaj z naszych wycieczek GPS, aby odwiedzić hotspoty i zakończyć dzień kolacją w pobliżu Goes. Pamiętaj, że potrzebujesz ważnego prawa jazdy. Łódź elektryczna - start o 9:30, 12:30 lub 15:30 Ciesz się ciszą z rodziną i przyjaciółmi. Nasza łódź elektryczna wyposażona dla 4 osób to bardzo łatwy i wygodny sposób na pływanie łodzią po naszych kanałach i zwiedzanie historycznego portu Goes. Masz 2,5 godziny na zwiedzanie regionu i delektowanie się napojami i jedzeniem.

Middelburg: Bilet wstępu do Muzeum Zeeuws

Middelburg: Bilet wstępu do Muzeum Zeeuws

W Muzeum Zeeuws, mieszczącym się w dawnym opactwie, odkryjesz zaskakujące aspekty kultury i historii Zelandii: od znalezisk archeologicznych i światowej sławy gobelinów po regionalne stroje, porcelanę, srebro i najróżniejsze przedmioty, które Zelandczycy przywieźli do domu z odległych krain. Niezwykle zróżnicowana kolekcja służy jako podstawa innowacyjnych wystaw, które zawsze mają związek z tu i teraz. Muzeum Zeeuws przechowuje około 30 000 przedmiotów, które opowiadają historie o kulturze i historii Zeeland. Wykorzystujemy sztukę i dziedzictwo do budowania odpornego społeczeństwa. Taka jest nasza misja. Muzeum jest miejscem spotkań, w którym uczymy się patrzeć na rzeczy w inny sposób i rozwijać nowe umiejętności. Dzielimy się wiedzą, technikami i opowieściami o kolekcji z artystami, projektantami i lokalnymi społecznościami, utrzymując w ten sposób dziedzictwo Zeeland przy życiu.

Często zadawane pytania dotyczące: Middelburg

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Middelburg?

Najlepsze atrakcje to:

Middelburg: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Middelburg: Najciekawsze atrakcje

Middelburg: Wycieczki i bilety

Holandia: Ciekawe miejsca

Middelburg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Middelburg? Kliknij tutaj.

Middelburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(7 recenzji)